reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dominisia no mozesz autobusem ale wydaje mi sie ze lepiej metem z foster squer do keighley jest szybciej i taniej chyba nawet tylko bilet w dwie strony kup odrazu a ja na metro moge wyjsc po Ciebie :-)
 
reklama
natalka1990- NO TO SPOKO ;-) TO WSTĘPNIE JESTEŚMY UMÓWIONE :tak: MI PASUJE PIĄTEK BO W ŚRODĘ ODWIEDZA MNIE ALEXNOW:-) ,A CO DO MOJEJ KAJCI TO TAK NIE ZŁA Z NIEJ BESTYJKA NIE WIEM PO KIM TO MA:szok::rofl2: NO ALE MA:-D DOM ROZNOSI!!!HIHI TRZEBA JEJ JAKIEŚ ZAJĘCIE POSZUKAĆ BO INACZEJ KORBA NA MAKSA !!!CZASAMI ZASTANAWIAMY SIĘ CZY NIE MA ADHD???????? WIĘC NIE WIEM CZY TEN BALET TO DLA NIEJ!!!!!!!!NO ALE ZOBACZYMY
 
Witam
Dziewczyny, nie wiem czy czytałyście ale na stronie BB jest taka informacja :
Akcja naprawcza parasolek Maclaren


Z ostatniej chwili:
Tuż przed wysyłką newslettera dowiedzieliśmy się, że Maclaren USA, producent wózków dla dzieci, popularnych również w Polsce, ogłosił wielką akcję naprawczą dla ponad miliona wózków typu "parasolka". Powodem jest zgłoszenie 12 przypadków obcięcia paluszków dziecka przy składaniu wózka
 
witam Was kobity z ranca
mamatojeczki - pierwsze co zrobilam to wlazlam na forum zeby przezcytac i ciary mnie przeszly:szok::szok::szok::szok:, naszczescie to nie moj model ja mam uchwyt z tylu plastikowy ufffffff
A tak apropo ogladalam ostatnio, dzien dobry TVN i tam bylo na temat wozkow. Jak robiono w tym roku badania to okazalo sie, ze wszystkie wozki w materialach, z ktorych sa produkowane zawieraja srodki rakotworcze, nawet pasy ktore nasze dzieci uwielbiaja sa nimi nasaczone:szok::szok::szok: rece mi opadly:no:

mojadzidzia - lepiej dla Twojej mamy jak ja troche przetrzymaja to napewno sie zalapie jeszcze na jakies dodatkowe badania, ale pewnie ciezko wam pogodzic dojazdy doszpitala
ide robic kawe:tak:
 
Cześć:-):-):-)

Rety ale jestem w szoku na tematów wózków:szok::szok::szok::szok:

MARTA84-jeszcze nawigacja nie sprawdzonaa:no:ale my nie mieliśmy nic w ulubionych więc spoko :-)Dzięki jeszcze raz:tak:

MOJADZIDZIA-no faktycznie że Twoja mama ma przymusowy urlop,smutno ze w taki sposób :-(Zdrówka dla Mamy:tak:

ROKSANA-a jak tam Mati??wykurowałaś ją?? a w jaki dzień wy wyruszacie????i o której godzinie??Aha no i jak z powrotem ??


DOMINISIA-kiedys w polskiej szkole,prowdzili kurs taca dla dzieci:-)A właśnie chodzi Twoja Kaja chodzi do polskiej szkoły??

OLCIA ROM-jak tam ból zębów,przeszedł?

AGAAM-I jak sukienka dla malej kupiona??jak tam to sie pochwal:tak:

KASIA J-a Ty juz jakieś różowe ciuszki zakupiłaś???:-D

KASIA8118-a u Ciebie jak??była położna??i jak malutki?

NATALKA-a Ty karmisz dalej,czy juz z butelki???

KATIN-A ty znalazłaś juz łóżko dla Natalki??

ANIA1812-kiedy ma byc w poslkiej szkole ta dyskoteka?/teraz w sobote?

AGNIESZKA UK-a Ty gdzie te badania możesz kupić??pod jakim pseudomnimem sadzisz??

ALEXNOW,DOMINISIA-jak spotkanie ??nagadałyście się?/:eek:

TYNIA I WIKI-a ta Twoja Kaska to od prywatnego landlorda dostali taka propozycję??czy od agencjii??

AMPAr-a Ty kiedy wracasz??/

NEFRETETE-a Ty jak tam żyjesz??jak usg???:tak::-)

SYLWIA -hmmmm :-D:-D

BOŻENA M-właśnie pochwal się suknią:-)


No ale żem się rozpisała:-D:-Dciekawe czy kogoś ominełam:-D:-D
 
Dzien doberek laseczki!!!

Ja w polowie przespalam dzisiaj noc przez moje zeby. Dentyste to chyba nie sposob tu zobaczyc w tym kraju. Zadzwonilam na ta emergency line i podali mi rozne nr tel do przychodni gdzie maja wolne miejsca niby. Jak zadzwonilam to wszedzie mnie umawiaja za dwa tyg. Ja mowie ze to emergency, ze mnie teraz boli, a oni ze wiedza, bo jak nie emergency to za 6tyg by mnie umowili. No masakra po prostu. Ta pani na emergency line byla bardzo mila, starala mi sie cos doradzic. Mowila że jak nie potrafie pokazac ktory zab mnie boli, to dentysta mi nic nie zrobi, to rtg mi nie zrobią, tym bardziej ze moja ciaza jest z komplikacjami bo mialam swinska grype. :-((( Jednym slowem powiedziala ze do dentysty nie ma za bardzo sensu isc. :-((( Powiedziala że jak mi sie bardzo pogorszy to wtedy bede musiala pojechac na pogotowie nawet to mi dadza antybiotyki np penicyline. :-((( Poza tym poradzila plukanie zebow wodą z soda oczyszczona, i to jest cudowne. Naprawde ulga ogromnna.

Ja zaraz sie wybieram do przychodni na spotkanie z midwife.Az sie boje co ona mi tam bedzie robic. :-(((

Co do wozkow, to wlasnie o tych Maclarenach na BBC1 w Breakfast TV mowili. Babka pokazywala ta czesc ktora obcina te paluszki. Zgroza normalnie. Juz nie wspomne o tych rakotworczych substacnjach. :-( I jak tu kupic wozek???
 
Marta84 newsletter dostałam na e-pocztę od BB. Też byłam w szoku, tym bardziej jak przeczytałam, że zgłoszonych było 15 przypadków, z czego 12-gu dzieciom musieli amputować paluszki :szok::szok::szok:Szczegóły - BabyBoom . Natomiast o tym co Ty napisałaś też czytałam :no: To się nie mieści w głowie.
Mojadzidzia skoro mama lepiej wygląda, to znaczy , że taki przymusowy odpoczynek był jej potrzebny. Najważniejsze by wyszła do domu jak będzie już wiadomo, że wszystko ok. Co do Nadusi to się nie martw, nic jej nie powinno być. A taka kąpiel z rodzicem to najlepsza zabawa dla malucha w wodzie. Christopher to nawet nurkował pod wodę. Teraz niestety mu przeszło. Lubi się kąpać, ale głowy pod wodę już nie włoży.
Natalko na którą ma być to spotkanko?
Dziewczyny, ktora wybiera się do Natalki w sobotę?
 
reklama
doris78 - ale walnelas posta:szok::szok::szok: w szoku jestem ja to mam taka pamiec..szkoda gadac cos przeczytam zaraz potem nie pamietam kto to pisal:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dziewczyny wstalam dzisiaj z mocnym postanowieniem redukcji mojej wagi:-p:-p:-p chce troche zrzucic na swieta wiec mam jakies 6 tygodni moze ktoras chce sie dolaczyc bedziemy sie dopingowac na wzajem jak ktoras potrzebuje przytyc to bedziemy jej oddawac nasze slodycze :-p;-) narazie oduczam sie szybkiego jedzenia. To co sa chetne?????????
 
Do góry