reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A ja już z powrotem w domku. Krótka ta wizyta byla, ale wrocilam pelna wrazen. :-) Słuchalam bicia serca dzidziusia. To taki cudowny dzwiek. :-) Polozna mi tez pokazala jak dotykac brzucha żeby poczuc malenstwo - teraz jest na wysokosci pepka mniej wiecej.
 
reklama
To przywitam się i ja:)

Nie odzywałam się bo jakoś czasu mi brak przy tych moich dziewczynach. Na ogródek to już wogóle nie mam czasu. P siedzi i mi sadzi sałaty albo coś innego:-D:-D A początkowo sie ze mnie nabijał.

Byliśmy w PL na tydzień wróciliśmy w piątek. Jakoś bez przekonania leciałam Milenka płakała 1.5 godziny w samolocie nie mogła zasnąć. A jak wracaliśmy to ją uśpiłam w hali odlotów więc troche spokoju było. Najbardziej się wkurzyłam bo ją chciałam uśpić w specjalnym pokoju dla matek z dziećmi ale wlazła jakaś Rumunka z 8 dzieciaków i rabanu takiego narobili że szook i obudzili mi szkraba
Nikt tam nie wchodził nawet przebierać dziecka jak ona była w toalecie damskiej przebierane były dzieci bo pieluchy podobno ginęły i chusteczki nawilżające.:wściekła/y:
Co za ludzie -.
Dzisiaj w końcu dochodze do siebie po przylocie.

Kasia8118- GRatulacje i dużo radości, pociechy z maleństwa.
Co do karmienia -ja chciałam nakarmić Milenkę po kilku godzinach butelką bo myślałam że ona głodna może być ale połóżna taka koło 50 powiedziała mi że dzieci po urodzeniu nawet do 72 godzin nie są głodne. Dopóki mamie nie wytworzy się pokarm i rzeczywiście młoda nie płakała spała ładnie a ja na następny dzień dostałam pokarm. Tylko cały czas ją przykładałam do piersi żeby uczyła się ssać.
Co do kąpieli moja MIlenka wrzeszczała do 3 miesiąca później jak ręką odjął. Zaczęło sie jej podobać jak chlapie mame.

Sama chciałabym żeby Milenka zasypiała sama tylko jakoś mi nie podchodzi że będzie mi wrzeszczeć bo nie ma jej kto przytulić. Z resztą z OLą tak samo byłoże nie zasypiała sama - zawsze kładłam się na chwilę koło niej i zasypiała trwało to może 5 min i później do łóżeczka.

NAtalka 1990 - ja jak chciało mi się palić tak koło 3 miesiąca MIlenki stwierdziłam że ją nie będę już karmić piersią bo nie chciałam żeby miała świństwo w mleku. Z resztą ty sama wiesz co najlepsze dla twojego maluszka .

Zmykam robić naleśniki bo mi Oleńka głowę ususzy zaraz:-D:szok:
 
Natalka ale wtedy byłyśmy tylko my z mojądzidzią, jakby zebrało się więcej ludzi to błby istny sajgon:szok: ale pomyślę jeszcze;-) No i dobrze, że nie w sobotę bo na bank bym nie mogła;-)
Wiesz co, ja myślę, że jak Claudia ryczy w metrze to nie o mleko a o cyca:tak: Ona nie jest głodna tylko chce pociumkac bo cyca traktuje jako smoka uspokajacza:tak: Wydaje mi się że przejście na butlę nie rozwiąże problemu:no: A z fajkami nie żebym pochwalała ale kiedyś przeczytałam że już lepiej karmic paląc niż nie karmic wogóle tylko żeby móc palic:sorry:

Kasia8118 a czemu ściągasz a nie prosto z cyca???

Agaam następna giełda będzie dopiero w lutym;-):rofl2:

Brzuch mnie boli:-(
 
DOMINISIA metro masz o 10 : 11 albo 10 ; 15 cos kolo tego albo o 9 ; 40 cos bo co 30 min jezdzi :tak:a jedzie ok 20 min

sylwia no pomysl pomysl:tak: ona nie zawsze ryczy ale czesto nie chce jesc przed wyjscie i pozniej chce a jak chce jeszcze po miescie pochodzic to ona juz nie wytrzymuje tyle:-( a co myslisz o tym wozku bo ja dalej szukam:wściekła/y: Buy your Bebeconfort Streety Travel System - Oxygen Red reviews from Kiddicare Bargains | Online baby shop | Nursery Equipment chyba podobny do Twojego ? a wogole zadowolona jestes wyprubowalas juz go?
 
Natalka też zainteresowałam się wcześniej tym wózkiem ale jak zobaczyłam filmik to wydał mi się trochę tandetny:sorry: No ale znawcą nie jestem;-):-)
 
Ostatnia edycja:
natalka1990 ja jestem bardzo zadowolona z wozka,prowadzi sie super,dokupilam sobie dodatkowo siedzonko samochodowe ktore jest bardzo wygodne i nawet fajnie wyglada zamontowane na ramie wozka :tak:
 
reklama
DOMINISIA metro masz o 10 : 11 albo 10 ; 15 cos kolo tego albo o 9 ; 40 cos bo co 30 min jezdzi :tak:a jedzie ok 20 min

sylwia no pomysl pomysl:tak: ona nie zawsze ryczy ale czesto nie chce jesc przed wyjscie i pozniej chce a jak chce jeszcze po miescie pochodzic to ona juz nie wytrzymuje tyle:-( a co myslisz o tym wozku bo ja dalej szukam:wściekła/y: Buy your Bebeconfort Streety Travel System - Oxygen Red reviews from Kiddicare Bargains | Online baby shop | Nursery Equipment chyba podobny do Twojego ? a wogole zadowolona jestes wyprubowalas juz go?


Natalka czytajac opinie osob ktore tego wozka juz uzywaja, to wydaje sie byc calkiem całkiem. Z wygladu bardzo ladny. :tak:
 
Do góry