reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

CZEŚĆ DZIEWCZYNY:-):-):-):-) POZDRAWIAM WSZYSTKIE NA WSTĘPIE :tak::tak::tak::tak::tak: CZY MOŻE WIECIE CZY W BRADFORD SĄ JAKIEŚ ZAJĘCIA PO SZKOLE DLA DZIECI A DOKŁADNIE JAKIEŚ TAŃCE :-D:-D:-D:-D:-D A I JESZCZE JEDNO MOŻE KTÓRAŚ DA SIĘ NAMÓWIĆ W TYM TYGODNIU NA KAWĘ?????????????????
 
reklama
Dominisia - a jakie lekcje Cie dokladnie interesuja? Balet czy cos nowoczesnego, jest sporo szkol w Bradford i okolicy. Wpisz sobie dance lesson w Bradford w wyszukiwarce i Ci wyjdzie mnostwo szkol
 
natalka1990 Z MIŁĄ CHĘCIĄ CIĘ ODWIEDZĘ ALE NIE WIEM CZY DOJADĘ:zawstydzona/y::-D!!!BO JA BYM MUSIAŁA AUTOBUSEM JECHAĆ:tak::tak::tak: KASIA J- DZIĘKI ZA STRONKĘ ZNALAZŁAM DOBRĄ OFERTĘ NA BD10 MUSZĘ ZADZWONIĆ TAM CHOĆ MOJE DZIECKO JESZCZE SIĘ NIE ZDECYDOWAŁO CZY CHCE TAŃCZYĆ CZY CHODZIĆ NA KARATE :eek::eek::szok::rofl2:
 
Sylwia , Doris wyslijcie mi stronke z polskimi meblami , rozmawiałysmy o nich w piatek.
Dominisia jak znajdziesz cos fajnego to daj znac ,moja Natalia cos ostatnio wpomina o tancu:rofl2:
 
katin mama niestety dalej w szpitalu i nie wiadomo jak dlugo jeszcze zostanie,dostaje dozylnie jakies lekarstwo i musi byc caly czas podlaczona do takiej aparaturki ktora je dawkuje wiec poki co musi jeszcze troche zostac :-( ale z drugiej strony przydalo jej sie troche lezenia bo juz dawno tak dobrze nie wygladala :tak:
a my z Nadusia juz lepiej,widocznie jakis delikatny wirusek nas zaatakowal Dzisiaj kapalysmy sie razem w wannie i moje dziecko lyknelo troche wody,myslicie ze moze ja bolec brzuszek? ogolnie mialysmy sporo zabawy :-)
natalka1990 szkoda ze nie mieszkasz w Bradford i ciezko sie do ciebie dostac :-(
roksanna1 jestem w koncu baron jagoda i hoduje dwa kokosy na palme :-D
 
reklama
Do góry