reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

nefretete01 poczatkowo jakos szybko sie osiaga te poziomy ale ja juz od 2dni jestem 'obieracz ziemniakow' :-( moze dzisiaj przejde na kolejny poziom :sorry: ale gra wkreca :-D ja sadze sobie marchewki i rzodkiewke zeby miec zajecie :-D:-D:-D
 
reklama
roksanna1- wlasnie kupilas u mnie ogorki jak cos potrzebujesz to pisz na kontakt podpiszemy kontrakt:tak::tak::tak: aha i czy ja tez moge prosic o zdjecia????
nefretete101 -poprawilas mi humor z rana, Alex mnie rozbraja:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam juz nie tak z rana jak widzac po pierwszych wpisach:-p
Moja Victoria coraz czesciej sie lituje nade mna i daje pospac do 9:szok: wiec dopiero jem sniadanko a niektore z was juz widze ze nawet porządki ogrodowe zrobily:-p :-pale z was pracowite babki:tak::tak:

Aha i dziekuje dziewczyny za zdjecia:-)

Chyba musze tez zalozyc swoj ogrodek bo jakos coraz czesciej ten temat na tym forum sie pojawia:tak:
Mialam to zrobic jakis czas temu ale jakos czasu mi brakowalo:-p
 
A jak się nazywają wasze ogródki.
Marta ma pleśniawa, dobrze pamiętam. Wydawało mi się że Ciebie też wpisywałam w adresy ale chyba musiałam przeoczyć. Zaraz się poprawiam.
Sylwia ja z tej pierwszej u mnie mam zdjęć bo nie miałam aparatu.

A ja też bym chciała zdjęcia z imprezki, bo trochę Was robiło tych zdjęć.
roksanna1@wp.pl
 
reklama
Do góry