reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Jest 9.16 a Marcel nadal śpi:szok::szok::szok: Ostatnio dosc często mu się to zdarza. Olivia już nie jest taka łaskawa:-(

Ej ogrodniczki to zapodajcie mi jakąś rzodkiewkę do śniadania:-D
 
reklama
cZEŚĆ:-)
A ja jestem już dealer pomidorowy:-D:-D:-D:-D

NEFRETETE-przepraszam zapomniaam Ci odpisać,przypomniało mi się już w łóżku jak leżałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:tak jest marynarka,myślałam że to jest Mojejdzidzi:cool:
Wezmę ja do Marty84:-)
A zobaczysz potem jak pomidory i truskawki dluga rosną:sorry::sorry:
 
doris78 oki to wez do Marty;-) ja tez chce pomidory:-D
roksanna1 wow to ja chyba bede musiala gre wlanczac raz na tydzien hehehe albo sadzic w miedzyczasie marchewke zeby bylo po co zagladac do ogrodka
cholercia wiecie co Alex odwalil...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: buszowal sobie na gorze, wlazl do łazienki (przewaznie tylko wchodzil i wychodzil wiec nie zareagowalam) podniosl sobi deske i rece moczyl:szok::wściekła/y:
 
Wysłałam Wam zdjęcia
Kasia8118 ale Twojego maila napisałam z małej litery. Nie wiem czy dobrze ale wydaje mi się że zawsze używa się tylko małych liter w nazwach. Jak nie dojdzie to daj znać, wyślę jeszcze raz.

 
reklama
Do góry