reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
ROKSANA-ja chce wszystkie:-):-)

MOJADZIDZIA-no fajna będzie niespodzianka,jak nie wypaplam:-pa z tym może być gorzej:sorry:
Już dzisiaj jak usłyszał że babcia jedzie do Polski,to mu się smutno zrobiło i powiedział że fajnie ma zobaczy wszystkich....on też by chciał pojechać:-D:-D:-D:-Da ja już miałam na końcu języka ....

Idę książkę poczytać,dosyc juz mam na dziisiaj sadzenia:-D:-D:-D
 
witam z rańca:-)
jeszcze raz dziekuje wam za życzonka:-)
Zielone Imperium jest zajebiste:-D:-D:-D zarejestrowalam sie wczoraj po poludniu i juz mam przypis- Liczygroszek:-D:-D:-D i 477punktow:szok::-D:-D:-D:-D

ja tez chce zdjecia z imprezy sikorka101@poczta.fm

doris78 ponawiam pytanko.nie zostala u Ciebie jakas marynareczka?:cool2:

spadam zebrac plony i wyskoczyc do miasta:-D
 
wiecie co... salata i marchewka to szybko rosna ale na rzodkiewke i ogorki to 50minut schodzi:szok: przy tym ogrodnictwie to mozna sobie cierpliwosc wyrobic... zwlaszcza jak jakis pajac stoi Ci pod płotem i na warzywka czeka:-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny widzę że wy już od rana ciężko pracujecie:tak::-D.|A ja sobie pije kawkę :tak:.Nefretete i Marta84 wieszcie mi lub nie ale te wasze dzieci są i tak kochane że pozwalają wam tak długo spac :tak:.Mój Krystian jak był w wieku waszych maluchów to wstawał np.4.30 i to dopiero był meksyk:crazy:.Mam nadzieje że Olivier będzie śpiochem :tak::-D.
 
reklama
Do góry