reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
U mnie maz sie pochorowal- infekcja ucha wiec wyobrazcie sobie co mam:wściekła/y::szok: Tylko nianczyc trzeba
Maja- wszystkiego dobrego- duzo slodyczy, zabawek i milosci

Ja tez poprosze zdjecia arturpiotro@wp.pl

Nefretete- no to zaciskam kciuki zeby sie udalo:tak:

A ja nic nie sadze bo nie mam kiedy:-p:-p:-p:-p
Dzwonili do mnie wczoraj z pracy podlizywac sie:-D:-D:-D:-D naiwni:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hejka

U mnie dzis nerwowy dzien byl. Bylam u poloznej i nie bylo slychac serducha :-( Z 10 min probowala, naciskala mi brzuch z kazdej strony, az mnie w koncu rozbolal. W koncu wyslala mnie do szpitala. Ja oczywiscie juz czarna wizja, chociaz mnie uspokajala, ze czasem tak sie maluch ulozy na poczatku i lozysko go moze przeslonic, ze nie slychac. Na szczescie w szpitalu juz bylo slychac od pierwszego przylozenia aparatu, ale co sie nadenerwowalam to szkoda gadac.

ampar - wspolczuje chorego meza
nefretete - oby domek spasil
marta84 - wszystkiego najlepszego dla Mai!!!! Zrobilam w koncu rybke wg Twojego przepisu i pyszna byla :-D Zamiast lososia uzylam pstrago, bo akurat byl w promocji.

Ide sie zajac maluchami. Mamy teraz przewidziane prace artystyczne. Kuba musi pomalowac na kartce dynie na Halloweenowy konkurs w szkole.
 
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO MAJU!!!!!!!!!!!!!!
WITAM SIE DOPIERO TERTAZ BO JESTESMY CHORE RAZEM Z WIKI JESZCZE A MI DODATKOWO WYSKOCZYLY ZIMNA NA CALEJ DOLNEJ WARDZE KATASTROFA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:PAWLA SZEF ROWNIEZ CHORY AZ BYLA DZIS U NIEGO KARETKA BO MIAL W NOCY 40STOPNI:szok::szok::szok::szok::szok:
MAM KONTAKT ZE SWOJA SIOSTRA PRZYRODNIA Z CZEGO SIE BARDZO CIESZE BO NASZ KONTAKT SIE URWAL JAK WYJECHALAM DO ANGLII ALE DZIS SOBIE POGADALYSMY I JEST SUPER:tak::tak::tak::tak::tak: POSTARAM SIE CZESCIEJ PISAC BO OSTATIO TO STRASZNIE WAS ZANIEDBUJE:-:)-:)-(
 
Renuska gdzies na Dalton;-) ale gdzie dokladnie to nie wiem bo Dominik byl akurat w pracy i nie mial gdzie zapisac. w poniedzialek ma ta babka po nas podjechac i zawiesc na miejsce:szok::-)

ampar3 zaciskaj zaciskaj:-D

kasia.j no to mialas kochana stresa:szok: cale szczescie ze wszystko oki:tak:

ide przegladnac grzadki:-D
 
Wszystkego naj naj naj dla naszej Majeczki, mnóstwa prezentów i ogromniastego torta;-):-)

Dziewczyny ja mam za słaby internet żeby wysyłac każdej z osobna dlatego skopiujcie sobie te co chcecie;-) Nie ma ich za wiele ale każda na zdjęciu jest (oprócz mnie:-p)


Roksanna to Dorota powiedziała mi że Ty masz te zdjęcia:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam moje zapracowane kolezanki;-)kurcze chyba duzo kasy trzaskacie na tych ogroda. A myslicie ze ta gre moge polecic mojej Natalce??
Kasia 8118 :zawstydzona/y:a ja tez wysłałam Ci zdjecia ,ale z imprezki u Roksanny:tak:
Kasia j wyobrazam sobie ta drode do szpitala .dobrze ze taki był finał
Marta 84 usciski dla coreczki . Moje dzieci tez maja wolne , ale tak sie składa ze ja pracuje i nie bedziemy mogli przybyc na impreazke:-(
Ampar3 zdrowka dla meza , ucho to straszna zecz,
nefretete101 powodzenia z domkiem , oczywiscie zycze ci zdrowka i szczescia , przepraszam ze dopiero dzis:zawstydzona/y:
 
Własnie ogladałam zdjecia w albumie Sylwi.
Widze ze najmłodsze grzeczniutkie jak aniołki . I jakies takie wyraznie jestescie wszystkie:szok: chyba było jeszcze wczesnie;-)
 
Witam! Mam na imie Ola nie jestem w prawdzie jeszcze mama ale przyjechalam do kuzynki(Bradford) i pomagam jej w opiece nad jej córeczka Emilka mam nadzieje ze dowiem sie kilku nowych ciekawych rzeczy ktore pomoga mi w opiece nad mala a moze nawet znajde dla Niej jakas bratnia duszyczke do zabawy pozdrowienia.
 
reklama
Do góry