reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

NEFRETETE Wszystkiego Najlepszego :-):-):-)Pociechy z chłopa i Alexa:-D:-D:-D

Cześć:-):-)

Roksana-WOw ja Ty jesteś na tym poziomie to już nieżłe się na sadziłaś:szok::szok:
A ja wczoraj zebralam plony i na tym koniec:crazy::crazy:nie mam pojęcia gdzie mi się to schowało:wściekła/y::wściekła/y:i nic dalej nie mogę zrobić:wściekła/y:

JSTYSIAK-ale ten czas szybko zlecial,przecież Ty niedwno wyjeżdżałaś:szok:a już jesteś z powrotem:shocked2:

SYLWIA - i co doczytałaś co jest Marcelowi??
Ale sie naśmiałam z R,kiedyś tez tak zrobił ,nie?:-D:-D
Ale przynajmniej Marcel śniadanie lepiej zjadł,co?/


A mój Kuba chyba w listopadzie jedzie do polski z babciana parę dni,ale jeszcze o tym nic nie wie i się dowie dopiero na lotnisku:-)ale bedzie miał niespodziankę,nie?/
 
reklama
Sylwia to wciśnij zapomniałam hasła i Ci przyślą nowe i wtedy spróbuj, a potem możesz sobie je zmienić.
Jstysiak witaj po urlopie, dobrze że już Ci lepiej.
KasiaJ Oni chyba sprzedają je tym ludkom co przychodzą , albo są takie zadanie do wykonania i na początku to są one w miarę proste ale potem sadzenie tych roślin zajmuje około 3 dni, więc pewnie kupują. A to tak jest że najpierw chcesz ten ogró oczyścić więc sadzisz, potem dostajesz możliwość kupienia drugiego ogrodu który kosztuje 90000:szok:, więc ciułasz prawie miesiąc, potem chcesz mieć konto premium i tak to jakoś działa. Są jeszcze konkursy i gildie i to wszystko przeszkadza w zarabianiu kasy. Dlatego tak to trwa.

Nefretete 100 lat, 100 lat. I.................... a co mi tam jeszcze raz 100 lat. :-)
 
Tynia po pierwsze pamiętam że logowalam sie na 9 a po drugie przecież mailem dostałam potwierdzenie:crazy:

Jstysiak łelkom bak;-):-)

Kasia.j ale Ci fajnie, przecież niedawno byłaś w Polsce:-) Sama lecisz czy z mężem??

Doris Marcel bardzo często jak mu zrobię kolację to jej poprostu nie je więc dla niego to chyba lepiej:sorry: I jednak Kuba jedzie? Ale fajnieeeee, żałuję tylko że nie zobaczę jego miny jak się zorientuje że leci do Polski:tak::-)
 
Witam kolezanki...

mam prosbe do dziewczyn ktore robily zdjecia u Doris na imprezce mozecie mi je wyslac na maila?;-) bo widze ze jedna kolezanka umiescila zdjecie fotelikowych dziewczyn na nk:-)
Moj email awojcik88@o2.pl
z gory dziekuje za wszystkie zdjecia
 
hej
pierwsze co z ranca zrobilam to pozbieralam plony, posadzilam i podlalam:laugh2::laugh2::laugh2:

nefretete - wszystkiego najlepszego!!! STO LAT !!!!

sylwia.m - chyba nie masz innego wyjscia jak tylko zalozyc nowy ogrodek:-(

zaraz siade do sprawdzania autobusow, ale najpierw cos zjem bo przez ta glupia gre chodze glodna:-p:laugh2:
 
Sylwia - wiem, ze bylam, tylko co z takiego pobytu, jak ja tydzien w szpitalu lezalam, a pozostale 2 ogladalam dno kibelka :sorry: teraz mam zamiar sobie odbic i planuje zakupy oraz wizyte w salonie kosmetycznym, zeby sie doprowadzic do ladu, jakies kozaczki na zime musze kupic i pokaze Kubusiowi jak wyglada 1 listopad w PL, a czy B jedzie z nami to sie dowiem mam nadzieje dzis. Bo on konczy w piatek kontrakt, a od poniedzialku teoretycznie zaczyna nastepny, ale moze sie zgodza na przesuniecie o tydzien to wtedy on pojechalby autem. A w ogole to leci do Stanow za dwa tygodnie i znow mi sie szykuja nie przespane nocki.

Doris - super pomysl, tez chetnie bym zobaczyla mine Kubusia :tak:

roksanna - hihi.... kupilas ode mnie ogorki :-D a tyle kasy to ja nie wiem czy i w pol roku uzbieram :szok:
 
Hej ogrodniczki!!!

Ale się wciągnełyscie w tą gre. Ja tam nawet nie zaglądam bo i tak za dużo czasu siedze przed komputerem:tak: Może jak dzieci beda pełnoletnie:-D;-)

Nefretete- wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka, szczęścia, pomyslnosci, pociechy z Twoich mężczyzn i czego jeszcze sobie wymarzysz!!!
Kasia.j- ale fajnie, że jedziecie. Już dawno nie byłam w Pl na Wszystkich Świętych i bardzo mi tego brakuje.
Ale w tym roku Polska przyjezdża do mnie i 28.10 przylatuje mój brat z dwójką swoich dzieciaczków. W tym z moim chrześniakiem, który 1. listopada obchodzi urodziny.:tak:
jstysiak- witaj z powrotem.
Doris- ale fajna niespodzianka dla Kuby. Na pewno będzie przeszczęśliwy.
Ampar- to fajnie, że zakupy udane. A właśnie miałam Ci napisać, że widziałam śniegowce w Nexcie. :-)

Pozdrawiam
 
reklama
Kasia8118 pisałaś o tym pampersie. Mnie wczoraj to groziło, ale całe szczęście znalazła się jedna pielucha. Przez to że teraz robimy siku do toalety to zapomniałam że trzeba kupić. :-)
 
Do góry