reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć

U nas ciężki weekend- spędziłam prawie cały w toalecie. Zjadłam w Mcdonaldzie hamburgera i się przytrułam myślałam że umieram. A Ola wieczorem w sobote sie mnie pyta czy będziemy mieć kolejnego dzidziusia:szok::szok::confused2:.bo ona ma pełno roboty z Milenką i chyba oszaleje jak będzie kolejne. Paweł o mało z krzesła nie spadł jak to usłyszał:-D:-D
Dzwoniłam dzisiaj do szkoły Oli bo mieli dzisiaj zacząc zajęcia w reception class. Ale jutro mam dostać list ze szczegółami kiedy zaczynają:wściekła/y: Ja już bym chciała żeby chodziła.
Ola w sobotę nie poszła do polskiej szkoły bo w piątek do 12 w nocy czekała na wujka bo jj obiecał prezenty z POlski. I biedna czekała na niego. A rano budziałam ja chyba z 8 razy i nie dobudziałam jej. Tak mocno spała- wstała hrabina o 10:tak::tak:.
ROksana też gram w zielone imperium- masakra jak ta gra wciąga.
Oki zmykam na spokojną kawusie bo Milenka śpi i troche spokoju w końcu mam.
 
reklama
SYLWIA-no puszczę go:sorry::sorry:niech ma:tak:tylko ominie mnie jego zdziwienie:-:)-(

Tylko właśnie będę mu musiała jakieś buty za kostkę z kożuszkiem kupić:sorry:tylko gdzie???
Może Wy mi podpowiecie:tak::tak:

KASIA J-ty jesteż niezła,już ogórki kupujesz:-D:-Dja dalej tylko salatę i marchewkę:shocked2::shocked2:
Fajnie masz ze znowu jedziesz,ale to tylko oznacza że wrociłaś do formy,tak??teraz rozkoszujesz się ciążą:tak::tak:
 
hej ogrodniczki:-)
nie moge z was z tymi warzywkami :-)

ja byłam dziś ten implant wszczepić jeszcze po 13 pójde z Claudia na zwazenie jestem ciekawa ile ma ten grubas :-D

Sylwia i jak masz ten ogródek czy masz focha na to :-)

nefretete WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :tak:
 
witam laseczki:-)

dzieki wielkie za życzonaga:-) kochane jestescie:tak:

doris78 nie zostala u Ciebie jakas marynareczka?:-D:-D:-D jakos sie pozbierac nie moge;-)

Marta84 jak tylko bede pewna ze nie rozsiewam wirusow to napewno sie zjawimy;-)

od mojego kochanego i syneczka dostalam telefonik :-)
a od wczoraj jestem chora... najpierw dopadl mnie straszny bol miesni, a wieczorem 38 stopni:wściekła/y: łyknelam troche lekow i dzis czuje sie troche lepiej. mlody usna wiec tez sie ide pod kolderke dalej pocic.
 
hej
Ja wlasnie wrocilam z play grupy i dluuuuugiego jesiennego spaceru z szymonkiem:tak:
doris78- ale super niespodzianka:tak: Sniegowce mozesz zobaczyc w tkmaxxie - jak tu nie bedzie rozmiarowki to zajedz do leeds tam masz 2 duze i jeszcze w asdzie widzialam takie na rzepy
Kasia8118- kuleczki w czwartek?
nefretete- wszystkiego naj........... Ktore to 18?;-) Numerek dostalam- dzieki;-)
kasiaj- no to zycze owocnej odnowy biologicznej w polsce- na pewno dobrze ci zrobi:tak:
jstysiak- witaj- fajnie ze masz siostrzyczke u siebie. Moja przyjezdza w lutym a ja juz sie nie moge doczekac:tak:

Ide posprawdzac bo mi sie aukcje koncza. Kolezanka robi urodziny corki i wszyscy maja sie przebrac za piratow lub wrozki:szok:
 
My już po spacerku ziemniaczki oskrobane i chwilowo mam spokój :tak:.Ampar3 ja oczywiście chętna na kuleczki :-).Może jeszcze któraś się zdecyduje:tak:.W czwartki płaci się 3f i mamy mają kawkę za za friko a dzieci soczek i przekąski myślę to tanio:tak:.Same sobie zobaczcie co i jak może któraś się skusi;-).Tiddley Peeps Play Gym and Bouncy Castles

nefretete ja numer też dostałam;-).
 
Przed ślubem:


Ona: Cześć!!!


On: No nareszcie, już tak długo czekam!


Ona: Może chcesz, żebym poszła?


On: Nie! Co ci przyszło do głowy?


Ona: Kochasz mnie?


On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy!


Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?


On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?


Ona: Chcesz mnie pocałować?


On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!


Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?


On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem!


Ona: Czy mogę ci zaufać?


On: Tak...


Ona: Kochanie...


Siedem lat po ślubie: czytajcie od dołu w górę he he :D
 
reklama
nefretete01 wszystkiego najlepszego!!! duzo zdrowka i pomyslnosci i szczescia!!!
doris78 wow,jaka super niespodzianke szykujesz dla Kubusia,ale z niego szczesciarz!
jstysiak witaj po wakacjach :-) pewnie pogoda tutaj ladniejsza niz w polsce czy sie myle? jak tam amelka?
natalka1990 wszystkie mamy male grubaski ale dzieki temu sa takie slodziutkie ;-)
ampar3 to co bedziesz mila wrozka czy groznym piratem? :-D
kasia.j tobie jak zadnej z nas przyda sie super odpoczynek,tyle sie wycierpialas :tak:;-)
Agaam ja obiecuje wieczorem przeslac ci zdjecia :tak: fajnie wyszly nasze dziewczyny szkoda ze Claudunia nie miala fotelika :-(
 
Do góry