reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sylwia -ja to samo miałam:-D:-D:-Dwejdż sobie na poczte i sprawdż mejla:tak::tak:
A ja już zarobiłam jednego kt:-D:-Di mam 10 punktów,tylko nie wiem ile trzeba zebrać zeby cokolwiek tam robić:sorry:
 
reklama
Wariatki:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Marta84- jak bedziesz sprawdzala pociagi i autobusy zobaczysz tez dla mnie z menston bo moj moze juz mnie nie wozic:-(
Nefretete- jak tam wczoraj? Dalas D do wiwatu?
kasia8118- woooooooooooow 4:szok: Niezle wam to idzie;-)
Ania1812- ja tez bylam w leeds i kupilam szymciowi sniegowce i kurtke w tkmaxx:tak:

Juz zasypiam a jeszcze nic nie posadzilam:-D:-D:-D:-D
 
Witam Was laski. No same powiedzcie że to wciąga bardzo. Nawet Sylwia ma nerwy że nie może grać. :-D:-D:-D Sylwia pamiętaj żeby zmieniać zawsze nr serwera przy każdym zalogowaniu, może to jest problem.
MArta ja gram od sierpnia, 2 i pół miesiąca i jestem na poziomie vega guru.
 
Hej witam w ten deszczowy poranek:-(.Za oknem paskudnie :wściekła/y:.Nic mi się nie chce .Widzę że dziewczyny się wciągnęły w ogrodnictwo.Ja jakoś nawet tam nie zajrzałam :zawstydzona/y:.A mój położył wczoraj spac małego bez pampersa bo zapomniał i biedaczek przywędrował do nas o 1 w nocy osikany:-(.Oj ci faceci :wściekła/y:.Nefretete Wszystkiego Najlepszego Z okazji Urodzin!
 
Ostatnia edycja:
Heloooooooooo
Ja juz w uk od soboty,ale tak kiepsko sie czułam po podrozy ze nie miałm siły na nic:no::no::no:.Ale dzisiaj juz doszłam do siebie:-).ale to dzieki siostrzyce bo jest tu zemna:cool2:jupiiiiii
Witam Wszystkie nowe koleżanki:tak::tak::tak:
Widze ze imprezka sie udala,superrrrrr
Nefretete wszystkiego Naj...... Kochana
Kasia8118 Ja tez moge polecić tamtum rosa bo jest swietna ,lagodzi i leczy.A uzywam juz dosc dlugi czas,tylko jest droga bo 4.00zł za saszetke:-(
Nic uciekam na miasto z sistra .Wielkie buzietaaaaaa.
 
Nefretete sto lat, sto lat, niech żyje żyje naaaaaaammmmmm

Roksanna ja się nie wciągnęłam bo nie zdąrzyłam:sorry: zmieniałam serwer na 9 za każdym razem i dalej nic:crazy: Olac to;-)

Kasia8118 mój zapomniał dac kolacji małemu w sobotę:wściekła/y: Sam nie jada więc nie przyszło mu nawet to do głowy:crazy:

Marcel marudny już od samego rana i ma jakąś swędzącą wysypkę na brzuchu:-( Żadnej gorączki i innych objawów....nie wiem co to może byc, muszę poczytac:sorry:
 
czesc

Przeczytalam wszystko i imprezka sie udala. Ja w koncu wyladowalam na kanapie, B zapodal kolacyjke i sobie pogadalismy jak nigdy. Bylo milutko i romantycznie :-D
Udalo mi sie znalesc polaczenie do PL nawet tanie i lece do PL na wakacje juz w ten piatek. Bardzo sie ciesze, bo myslalam, ze dopiero na swieta tam zawitamy. Robimy babci niespodzianke. Ciekawe czy sie za nami stesknila? W koncu wyjechala tydzien temu po prawie 2-miesiecznym pobycie. :sorry:
Ja dzis jestem strasznie nie wyspana, bo moi faceci pojechali do znajomych i tam zostali na noc. Caly dzien wczoraj sprzatalam. Maciek nam zrobil z rana smierdzaca niespodzianke i rozsmrowal ja w pokoju Kubusia po zabawkach, dywanie i sobie :wściekła/y: B sprzatal, bo mnie cofalo. Ale potem musialam szorowac drugi raz dywan bo plamy zostaly :sorry:

nefretete - sto lat!!!!!
sylwia - u mnie B jak nie jest glodny to inni tez moga nie jesc, na szczescie dzieci juz sie nauczyly i go wtedy molestuja
roksanna - z racji tego, ze nie spalam dzis, tez sie wciagnelam w gre :laugh2: teraz glownie chodzi o sprzedaz i zarabianie kasy zeby rozbudowac ogrodek, ale wyzej, tak jak |Ty jestes, i ludzie kupuja te warzywa, to co oni z nimi robia w takich ilosciach?
 
reklama
neffrette
..H..A..P...P.
..,.- ' " ' -..,...Y
./..#........\.......B..I..R.
.;.#.........;..., - ' " ' - ,...T
.\............/../...#......\...H
..\........../..;..#.........;..D
... `.'.q.'.´....\............/.A
...... (..........\........../.Y
........)..........`.'.p.'.´
.......(.............. ..)
........)..............(
.......(................)
........)..*.....*.... .*
.......(..’ 0....”0....”0
......... _||___||___||_
....’* ,{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,},*
.... 0,,{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/},’0
..._||_{_________”___}_||_
..{/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/\/\/\/}
..{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,}
..{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/}
..{_____________”_______}
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥
Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
witam laski w ten paskudny dzien mnie cos bierze wczoraj moja wiki poszla spac o 18tej i przebudzila sie o 3 rano ale zaraz poszla spac ale oczywiscie u nas zasnela bo nie mogla u siebie a potem ja przenioslam
marta moze i ja sie wybiore do ciebie ale najpierw musze zalatwic sobie transport:tak::tak::tak:
jstysiak fajnie ze juz wrocilas :tak::tak:
jak pisala roksana mnie ta gra strasznie wciaga zbieran mna drugi ogrod alew jakos nie mopge uzbierac a ty roksanna zapewne juz dawno masz dwa ogrody:-D:-D:-D:-Dsylwia a moze ty masz inny serwer niz 9 i dlatego nie mozez sie zalogowac:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Do góry