reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dziewczyny zapomnialm sie spytac wiecie moze ile placi sie niani (opiekuce) za godzine??? i czy jest roznica czy place za dzien czy noc????
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
dzis zawita do mnie alexnow(jak sie nie rozmysli oczywiscie). na obiad pierogi-wiec juz 2 godz z dnia wyciete.
a ja nie mam weny do pisania, bo moj mezczyzna szaleje-tzn wymyslil sobie ze na swieta jedziemy do PL:shocked2: :szok: ja jestem przerazona,bo ja sie zawsze stresuje.jutro musze wyruszyc do miasta poszukac sobie sukienki(w 2 dzien swiat jego kuzyn sie hajta) i plaszczyka na zime. jak znacie jakies fajne -tanie sklepy to dajcie znac;-) no i mam problem bo w pracy za chiny nie dostane urlopu i musze wykapbinowac zwolnienie lekarskie-i tu jest najwiekszy problem:-( jak nic nie wymysle to zostaniemy w domu
POMOCYYYYYY:-:)-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
agnieszkaUk - dzieki za odpowiedz, a jesli chodzi o lekarza to zwolnienie najlepiej brac na kregoslup (do 2 tyg powinnas dostac) albo na rotawirusa (grype zoladkowa ok 1tydz) a ile tego urlopu potrzebujesz ????mozesz jeszcze w pracy powiedziec, ze masz nadrzerke i musisz w Polsce to zalatwic powinni Ci dac bo tego typu zabiegow nie robia za czesto w Anglii, moja znajoma tak zrobila we wrzesniu dali jej urop na 3 tyg bez problemu tylko pisala list z prosba do szefa:tak:
aha ja uwielbiam tx maxx zawsze cos tam znajde:tak::tak::tak::tak:
 
czesc dzisa tez se zapowiada ladny dzien:-):-)

AGNIESZKA UK-ja Ci nic nie doradze w sprawie zwolniena:-(moze bys powiedziala ze jedzisz na jakis zabieg do polski,a w polsce sobie zwolnienie zalatwisz:sorry::sorry:
A Z SUKIENKAMI to ja tez nie znam fajnego i taniego,bym z takiego korzystala:-D:-D

Ale fajnie masz ze jedziecie,ja tez bym sobie raz pojechala na swieta do polski i jeszcze na wesel:tak:
 
Czesc

Strasznie sie rozleniwilam ostatnimi czasu, a tu mama w niedziele juz wyjezdza. Pewnie w poniedzialek nie bede wiedziala za co sie wziac.

agnieszka - ja tez Ci nie pomoge w obu kwestiach :-(
nefretete - ale odwazniak z niego, moje to sie usmiechaly, ale potem to zalosnie plakaly
sylwia - te bunty to tak z jednego bedzie wpadal w nastepny tak pewnie do 18-stki ;-)
Marta84 - nie wiem ile biora, ale warto moze zdecydowac sie na kwalifikowana opiekunke, bo wtedy mozesz dostac zwrot kosztow
doris - to sie pakuj i jedz, masz kuzynki bliskie przeciez, tez bedzie rodzinnie :tak:
 
Hej!!!
Pogoda dzisiaj super. Jak tylko młody wstanie to idziemy na ogródek. Musze zrobić tam troche porządku bo po sobotniej wichurze jest pełno liści i pospadał mech z dachu więc jest ogólny syf.
AgnieszkaUK- niestety nie znam takiego sklepu. A szkoda:-( A co do zwolnienia to ja bym powiedziała, że bolą mnie korzonki. To chyba najlepszy sposób.
Marta84- ja niestety nie pomoge z opiekunką ale może Oleska Ci podpowie? A Właśnie wczoraj o Tobie myslałam, że dawno się nie udzielałaś. Jeszcze chyba dawno Aniteczki nie było.
Nefretete- dobry jest Twój Alex. Jeszcze nie słyszałam o takim dziecku co by się śmiało w czasie szczepienia. :-D A mina pielegniarki na pewno była bezcenna:-):-):-)
Sywia.m- właśnie ostatnio w programie z Supernianią było o takiej dziewczynce, która bardzo mało jadła. Najlepsze było jak matka do niej powiedziała "jak nie bedziesz jadła to zdechniesz jak pies Pluto" :szok::szok::szok: Dobrze, że chociaż skierownie na badania dostałaś.
Mówiłaś, że jestescie z Doris niepodobne a Wy jak bliźniaczki w jednej chwili piszecie to samo :-D
Doris78- no niezłe Kuba ma teksty. Uśmiałam się z niego :-D
mojadzidzia- super jest ta seria nad rozlewiskiem. Przeczytałam wszytskie 3 i baaardzo mi się podobały. Chyba nawet bardziej niz książki M. Szwai, której jestem wielką fanką.:tak: A jeśli chodzi o serial to mimo, że bardzo lubie Brodzik to średnio mi pasuje do tej roli. I chyba sobie odpuszcze ogladanie bo troszke było nudnie a poza tym w tym czasie leci " Skazany na śmierć".
Ale się dzisiaj rozpisałam.:szok: Ide wstawić rosół. Pozdrowienia
 
Witam z pod Oświecimia:-D
U nas tez dzisiaj wyjatkowo ładnie bo az 27C:szok::szok::szok:my do jutra tutaj,a potem Wrocław :-):-):-)Juz sie ciesze ze znowu zobacze moja Kochana Mamule.a do tego specjalnie moja kochana mamunia wziela sobie urlop jupiiiiiiii.....A amelka zdrowa jak rybka,tylko matke jakieś chorobsko rozbiera:-(moja gwiazda tak sie tu rozszalala ze az sie boje co bedzie jak wrocimy do domu.hmmmmmm....chyba przywiąze do kaloryfera.
Agnieszkauk Zobacz sobie na zjazd32 za Leeds jest tam bardzo duzo fajnych sklepów z wypzedazami.Ja tam kupowalam spodniez marynarką z Mexx za 20Ł przeceniony z 120Ł.Jest tez tam next,zara,moonsonn.Myśle ze napewno coś znajdziesz:tak:
Marta84 Ja tez niestety nic ci nie doradze bo nigdy sie tym nie interesowalm:-(Widzailm majeczke na NK :-):-):-)chyba sie mamuni zaczol okres gumek:-p
Nic musze zmykać bo moj mały sowizdzoł sie wyspał :o***********
 
Hejka a ja się nie odzywam bo troszkę choruję jeszcze. Dziś spałam do 14 :szok::szok::szok:. Oj chyba bez lekarza się nie obędzie.

A u mnie ze szczepieniami jest tak. Wchodzimy do gabinetu i zaczyna się ryk. Potężny i dopóki nie dostanie zastrzyku to będzie tak wyć. Po szczepionce przechodzi jak ręką odjął.
 
reklama
witam sie i ja:-)
zaliczylismy dzis z Alexem nieły spacerek i spotkanie z Renuska i jej synkiem Dominikiem. Renuska dzieki za miłe spotkanko:-) mam nadzieje, że bedziesz chciala sie ze mna jeszcze zobaczyc:-D:-D:-D

Ania1812 oj jest dobry jest:-D a co to jest ten "Skazany na śmierć"?

kasia.j moi tescie wyjechali tydzien temu a ja dotej pory sie nie moge ogarnac:szok::-D

Marta84 a co Maja Ci tak zalazła za skóre, że chcesz dziecko oddac?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry