reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

No faktycznie dzis tutaj pusciutko bylo. Ja sie wynudzilam w domku. Kuba mi sie troche podziebil podczas dzisiejszego porannego spaceru do szkoly. Dalam mu na noc ibuprofen, mam nadzieje, ze nic sie z tego powazniejszego nie wykluje, bo w weekend B zabiera go na narty.
Ania - tak to z dzieciaczkami jest, slownictwo im sie poszerza, moj po angielsku przynosi corozniejsze slowka, ale ja na nie nie reaguje, czasem zapytam co to znaczy, bo chcialabym tez wiedziec, ale tez czasem zdarzylo mu sie powiedziec, ze glupia jestem :szok:
asinka - pewnie przyszedl na kontrole, czy dzieci nie mordujesz :tak:
tynia - domeczek sobie juz urzadziliscie, czy jakies nowosci jeszcze czekaja?
Paradosia - zobaczysz, ze za niedlugo zacznie jej brakowac polskich slow, dzis np z Kubus opowiadal babci bajke i caly czas uzywal slowka fire engine, babcia pyta co to znaczy, a on, ze to auto co gasi ogien, nie mogl sobie przypomniec polskiego slowka straz pozarna, czesto sie tak zdarza, ze zna cos po angielsku, a nie wie jak to jest po polsku
Kasiek27 - a Ty jak sie czujesz?
mojadzidzia - o tak! uwielbiam go podsluchiwac jak rozmawia z dzieciakami :tak:
 
reklama
Hejka:-):-):-)

Dzisiaj byłam z Marcelem u tego pediatry. On oczywiście stwierdził że wszystko jest w porządku bo wagowo mieści się w normie ale ja mu powiedziałam że jeśli tak dalej pójdzie to przestanie byc w normie bo skąd ma tyc jak nic nie je:sorry: Skierował nas do dietetyka i na badanie krwi żeby upewnic sie że wsio ok, no i za 6 miesięcy kontrola:tak:
Jestem zadowolona z wizyty:tak:

Ania1812
przynajmniej Filip szczery:-D:-D:-D Pamiętam jak Kuba Doroty kiedyś jak ludzie ustawiali się do komunii zapytał głośno "do czego ta kolejka":-D:-D Chciałoby się powiedziec "do ostatniej paróweczki":-D:-D

Asinka domyślam się że byłaś w szoku jak usłyszałaś taki tekst od Oli:-( ale mnie też rozśmieszył na maxa:-D;-)

Paradosia
bardzo dzielna Twoja córcia:tak: W ddorosłym życiu na pewno sobie poradzi:tak:

Roksanna a Ty całkiem się rozłożyłaś?? Nie odzywasz się ostatnio:-(
 
Cześć wieczornie:-)
Oj pogoda była dzisiaj śliczna ,my tez zaliczyliśmy spacer na plac zabaw:tak:
Mogloby tak byc zawsze:-D

ANIA1218-będę na piłce,juz dwa razy opuścił:-:)-(więc teraz nie ma mowy o wagarach:-D
Ale sie uśmiałam z Twojeo Filipa o kosciele,mój Kuba też kiedys wyskoczył z tekstem ,jak ludzie szli do komunii,a On na glos z zapyatniem a po co ta kolejka:-D:-D
Oj dzieci,dzieci:-D

MOJADZIDZIA-a widziałaś w niedziele na jedynce serial??ja załapałam się na koncówke i to pół uchem oglądałam,ale niezbyt ciekawy:-(najbardziej usmiałam się z Brodzikowej czupryny:-D:-D

PARADOSIA-oj zobaczysz jak Cie trraz bedzie angielskimi tekstami zasypywać:-)
Mój to mnie codziennie poprawia ,jak mówie good morninig:zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo nie akcentuje jak trzeba:shocked2::sorry:

KASIA 8118-a Ty jaK???melduje sie codziennie,bo jak nic nie piszesz to zaraz myślę czy juz nie nadszedl ten moment:cool2:

KASIA J- Kubus też ma czasm problem z wytłumaczeniem po polsku co robili w szkole:cool2::cool2:
I jak czytamy książki wieczorem ,to woli angielska książeczke od polskiej
 
Sylwia - a nie myslalas, moze, ze to rodzaj takiego buntu z jego strony, bo widzi, Twoja reakcje na to? Za niedlugo mlody skonczy dwa latka i to moze sie juz u niego zaczynac. Moze trzeba znalesc na niego sposob, a od innych osob tez nie chce jesc? Np jak jest u babci albo tata?
U mnie Maciek zaczyna sie buntowac, odrzucil wszystko co kojarzy mu sie z niemowlectwem. Nie chce spac w lozeczku (musze mu kupic lozko zwykle, bo spi z nami :wściekła/y: a bylo tak pieknie), nie pozwoli sobie sliniaka zalozyc, nie chcial siedziec w krzeselku przy stole, tylko jak my na krzesle, sam je, nie daj Boze sprobuj go pokarmic, albo mu cos pomoc, to rzuci lyzka i nie chce juz jesc, musi miec naprawde dobry humor albo ogladac bajke, zeby cos u niego przeforsowac. Z jednej strony sie ciesze, ze taki samodzielny, ale jak cos trzeba szybko zalatwic to meka panska.
 
Kasia.j ja mam nadzieję że to jest właśnie bunt ale ciagnie się to już tak długo że bardzo mnie to martwi a jeszcze bardziej denerwuje:sorry:
Czasami zje od Kuby, ale to też nie zawsze:-(
A w krzesełku to już dawno nie siedzi bo po 2 minutach wychodził:wściekła/y:

Dorota
my to chyba naprawdę siostry;-):-D
 
Hej dziewczynki ja dopiero teraz sie z wami witam:-) Alez dzis byl piekny dzien. Bylam dzisiaj z moja rodzinka nad morzem w Southport fajne miejsce plaza jest podobna do polskiej z wydmami . Wiec jak tylko bedzie lato ,ale to dopiero za rok to czesto bede tam jezdzic . Moja sie dzis tak wyszalala tam :tak:Jako miasto tez moze byc tyle ze bardziej takie na odpoczynek nie do poszalenia jak w Blacpool.Nawet wiaterku nie bylo sam sweterek i tak goraco jeszcze bylo.
Ania1812 u mnie ok tylko spac mi sie chce jak i przy pierwszej tak i przy tej ciazy a co do mdlosci to nie narzekam bo ani razu jak narazie. Kasiaj u mnie dobrze sie czuje jutro jade do lekarza wiec sie dowiem czy po tych krwawieniach jest ok a ty jak masz juz co wiecej sil?
 
hej babki
Ja sie nie odzywalam bo przezywalam koszmar zabkowania. W sumie przez caly tydzien przesiedzialam z mala na fotelu bujanym ale chyba wczoraj zabek sie przebil.

sylwia.m - ale sie usmialam z ostatniej paroweczki:-D:-D:-D:-D
czy dzisiaj ok 17.30 - 18.00 moge podrzucic Ci lozeczko:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

nefretete101 - mnie tez nie zabardzo pasuja te wyjscia bo mala przechodzi na jedna drzemke i jest nieobliczalna:confused2:raczej nie dam rady sie dopasowac, ale moze basen w weekend?????????

ojjjjjjjjj moja znowu ryczy wrrrrrrrrrrr
 
witam z rana:-)
moj syn idzie za ciosem z zebami i jak tak dalej pojdzie to za miesiac bedzie mial wszystkie:-)ale niestety przez to hurtowe wychodzenie perełek od dwoch dni spi z nami.
a wczoraj to sie z Alexa usmialam. poszlismy na szczepienie i jak zwykle Alex usmiechal sie do pielegniarki, a ona do niego "czekaj czekaj za minute juz sie tak smial nie bedziesz"... ja go zagadalam ona zrobila mu zastrzyk, a moj synus tylko sie wzdrygna i w głos rozesmial:szok:mina pielegniarki bezcenna, za wszystko inne zapłacisz kartą master...:-D:-D:-D:-D

Marta84 ja tez nie bede chodzila na ta play grupe bo Alex w tym czasie poprostu spi, a co do basenu to pomysle;-)

uciekam bo młody rozrabia
 
reklama
Witam z rana:-).Ja się wczoraj nie odzywałam bo jakoś czasu brak:sorry:.Pogoda była całkiem ładna więc wybraliśmy się z małym na długi spacerek pózniej R wrócił z pracy i pojechaliśmy na zakupy i plac zabaw żeby mały się wyszalał :tak:.I nim wróciliśmy do domu to była 19.30:tak:.Marta84 no to miałaś wesoło:sorry:.Miejmy nadzieje że teraz będzie już lepiej:tak:.sylwia.m dzięki za propozycje chętnie pożyczę stojak jak będzie pasowac:tak:.A na kawę tak czy siak zapraszam;-).Doris78 jeszcze miesiąc muszę poczekac:tak:.Także się nie gorączkuj :tak::-D.A przynajmniej muszę wytrzymac do 26pazdziernika;-).asinka_z tymi dzieciakami tak jest ze ryczą jakby człowiek je ze skóry obdzierał z byle powodu.Mój mały też jak się czasami rozedrze to aż mi głupio tym bardziej że ja w bloku mieszkam:zawstydzona/y:.I to najczęściej ryczy z błahych powodów np.chce sobie sam wytrzrec pupę po kupie ja się nie zgadzam bo efekt marny.I zaczyna się wielki pisk i ryk:zawstydzona/y:.
 
Do góry