reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam z wieczorka!
moja mala ksiezniczka zasnela mi o 17 i obudzila sie o 20no i chyba tak szybko to nie pojdzie spac :no::confused2: sylwia.m roksanna1 dziekuje za odwiedzinki,bardzo milo bylo mi was goscic doris78 szkoda ze nie udalo ci sie do nas dojechac ale zapraszam kiedy tylko bedziesz miala czas :tak:
roksanna1 strasznie slodkie te kociaczki,ja chetnie bym przygarnela jednego gdyby tylko nie gubil siersci :sorry:
agnieszkaUK no to juz po zabiegu ale nie chce mi sie wierzyc ze nie maja tutaj kremu czy masci na blizny :eek: dziwne
ampar3 powodzonka na zakupach moze wreszcie uda ci sie kupic jakies fajne fiolety ;-)
doris78 twoje ksiazeczki przekazalam roksanie,jak tam okna,naprawione?
 
reklama
Hej witam z wieczora.Moje dziecko padło dzisiaj samo jakieś 30minut temu :tak:.Fatalny miałam dzisiaj dzień mały marudził od samego rana aż wieczora:wściekła/y:.Masakra dawno nie dał mi tak w kosc jak dziś:crazy:.jstysiak my też zawsze leczymy zęby w Pl :tak:.I nawet byliśmy u dentysty kilka tygodni temu,ale co zrobic jak dopadł mojego niespodziewany ból:baffled:.Mój R był dzisiaj na emergency ale nie udzielono mu żadnej pomocy:no:.Dali mu ulotkie z numerem i kazano dzwonic pózniel mieli znalesc mu dentyste i oddzwonic ale nic nie znalezli na dzisiaj jutro niby rano czegoś poszukają:confused:.
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-)
Ale tutaj wczoraj cichutko byo wieczorem:szok::szok:

ROKSANA-mam nadzieje ze uda nam się jakoś umuwić przed środą,bo potem nasza kuzynka bedzie i pewnie nie będzie kiedy:tak:
A już mnie dobija ta moja grzywka:cool:

JSTYSIAK=no właśnie nei wiem dokladnie kiedy,dlatego pisałam żeby już teraz można było cokolwiek ustalić,No i wyszlo że Ty też jedziesz do Polski:eek::eek:
No to może uda sie po 18 zrobić.
Zobaczymy co jeszcze napisze MAMATRÓJECZKI:tak:

MAJKA114-a Ty też pracujesz zmianowo,nie???Oczewiście jak masz ochote też zapraszam,napisz tez jak pracujesz:-)

MOJADZIDZIA-z zaproszenia napewno skorzystam:tak:;-)
A z książkami ok:tak:
 
witam z ranca
szykuje sie pomalu do snadania po kolo 11 spadam do ikei:tak::tak::tak: dzisiaj mam auto ale widze, ze nikt nic nie organizuje:-p
agnieszkaUK - moja znajoma miala operacje ma szwy na calej dlugosci reki i tez jej nie dali masci:szok:. Ale jesli moge Ci polecic to masc silikonowa NO-SCAR(ale ona chyba jest dostepna tylko w Polsce) albo CONTRACTUBEX jest na ebay
contractubex, Health Beauty items at low prices on eBay.co.uk
tylko jak cos nie zamawiaj tych z Hong Kongu.
doris78 - ja tez bardzo chetnie bym sie wybrala, nie pasuje mi tylko 24.10.

u mnie sie slonko przedziera :tak::tak::tak: jupiiiiiiiii
 
Hej witam z rana:-).Marnie mi się dzisiaj spało trochę bolał mnie brzuch w nocy.Mojemu R spuchła górna warga w nocy i ogólnie kiepsko wyglądał mam nadzieje że znajdą mu dzisiaj jakiegoś dentyste:crazy:.Doris78 miło mi że pomyślałaś o mnie względem imprezy;-).Ja dodam tylko że mi pasuje każda sobota pazdziernika tylko nie ostatnia czyli 31.10 bo wtedy właśnie planuje rodzic:tak::-D.Z tego co sprawdzałam pogodę to jutro i w piątek ma byc dosc ciepło i słonecznie może spotkamy się w Lister Parku są jakieś chętne???
 
Hejo z rana, no może nie tak z rana. Ale ja buszuję już od 1,5 godziny.
Doris Mamy chyba jeszcze dużo czasu do środy. Przyszłej? :-D:-D:-D Będzie następna okazja się spotkać.;-)
 
Dzien doberek
Ja tez o 7.00 juz nie śpie,ale ciagle coś.
Kasia1881 A patrzyłaś na manchester klinike.Tam chyba tez dentysta przyjmuje:sorry:A jezeli chodzi o lister park to ja jestem chętna.
Doris78 Pisałm ze wybieram sie do PL:-)a potem moja młodsza siostrzyczka przyjezdza na tydz.jupiiiiiiii
Uciekam bo moj mały krzykacz wzywa:wściekła/y:
 
czesc kobietki ja wlasnie mysle jak tam moj facet na egzaminie oby sie udalo:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: odliczam juz dni do wyprowadzki wczoraj pomalowalm wiki pokoj nie spalam przez nia prawie cala noc co chwile sie budziala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzis chyba sie przejde na bd5 zobaczyc za sprzetem no ale pogoda nie za bardzo no zobaczymy jak bedzie pozniej:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: do uslyszonka
 
reklama
Marta84 mój R był wczoraj na emergency ale powiedzieli mu że nie mają dentysty i dali mu numer tel.gdzie ma dzwonic:cool:.No i zadzwonił ale nie znalezli mu żadnego niby dzisiaj rano mieli do niego dzwonic i podac mu jakiś adres gdzie ma się udac.jstysiak nie nie sprawdzałam bo to pewnie prywatna klinika :no:.I ceny pewnie mają z kosmosu nie licząc że to jeszcze kawał drogi:sorry:.Tynia i wiki a co to za egzamin bo ja nie w temacie?Roksanna kotki śliczne najbardziej podoba mi się ten biało szary.Mały tez widział i był zachwycony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry