reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej laseczki
pogoda nas dzis rozpiescila,nie:-(
marta84-dzieki za link,ale pierwsze co zrobie to przejde sie do apteki(justysiak mi doradzila-ta to zawsze ma glowe na karku:-D) i zapytam sie czymaja jakis krem na blizny.jezeli tak i bedzie bez recepty to kupie,jesli bedzie na recepte to ja juz sobie porozmawiam z to doktorka:wściekła/y:;-) albo zamowi sobie,tylko nie ten z Hong Kongu:tak:;-):-)
lister park-jestem jak najbardziej za:-))

kasia8118-temat dentysty wrze:-( a ja dzis wstalami odrzu wyczulam gulke na dziasle:szok: co sie okazalo w srodu jest ropa:-:)wściekła/y: bede plukac szalwia,a w piatek sie przejde tam, gdzie sie rejstrowalam
 
Ach Kasia8118, ja Ci w kwestii dentysty nie pomogę bo mój leciał do Polski robić zęba, specjalnie a i tak mu się opłacało, kanałowe leczenie było. Jeśli chodzi o Lister Park to ja też jestem chętna, skoro ma być ciepło. A jak nie to termos z gorącą kawą i heja.
 
Kasia8118 Powiem tak,Fakt ceny moze wyglądają strasznie ale ja jak byłam we wrocku to za kanałówke placiłam 900zl a z tego co patrzylam i miałabym doliczyc cene biletu to na jedno wychodzi:sorry:.Ale najlepiej by było załatwić to na NFZ,nic innego mi nie pozostaje jak wam zyczyć aby jakikolwiek dentysta was tu przyjoł.A tu masz ich stronkę kochana:tak:
Private Medical Centre - doświadczeni polscy lekarze! - Dentysta Manchester
 
czesc wszystkim!
my dzisiaj z Nadia zostajemy w domu bo jakos nieciekawie sie obie czujemy Mnie troche gardlo drapie i delikatny katar mi sie pojawil a Nadusia troche kaszlala w nocy wiec lepiej dmuchac na zimne
kasia8118 przechlapane jest w tej angli odnosnie opieki dentystycznej,slyszalam o tanim dentyscie na bd3 bodajze otley rd ale ja tam nie bylam,odnosnie brzuszka to juz pewnie do konca bedziesz odczuwac dyskomfort,maluszek szykuje sie do porodu i ma coraz mniej miejsca na figle a jak jest ulozony?
 
hejka
Czy ktoras z Was robi zakupy w Picocksie?Ja osobiscie nie przepadam ,ale moj G.dostaje z pracy vouchery wlasnie do tego sklepu ,wiec sila rzeczy zawsze sie cos kupi :-).No wlasnie ,jakby ktos chcial to moge podeslac pare voucherow do jednej babeczki ,wy i tak sie chyba wszystkie znacie i spotykacie wiec juz tam poczta z reki do reki dla chetnych,one sa na 40% off ,od 26 wrz.do 4 paz.
A co do spotkania ,ktore sie szykuje to czy mozemy sie wprosic :zawstydzona/y:?I czy na waszych spotkaniach sa jacys faceci ,bo moj G.tez bylby zainteresowany.
 
Hej dziewczęta!!!
Kolejny piękny dzionek. A ja wcześnie rano specjalnie sprawdzałam pogode bo nie wiedziałam czy wstawiać pranie. No i oczywiście miało nie padać. Musiałam nieźle kombinować gdzie to wszystko rozwiesić:wściekła/y:
Poza tym od niedzieli męczy mnie przeziębienie i zamiast jakiejś poprawy to jest coraz gorzej.

kasia8118- mieszkam na Brisbane avenue. Cięzko mi wytłumaczyć gdzie to dokładnie jest bo nie mam obok żadnych charakterystycznych punktów. Najlepiej sprawdź na mapie Google.:tak:
Renuska- a co to jest za sklep bo ja nie kojarze?
mojadzidzia- życze zdrówka

Musze kończyć bo pisze z małym na ręku i właśnie przyssał się do mojej ręki. :-)Chyba jest głodny.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry