reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ja juz po sciagnieciu szfow-przezylam:-D faktycznie nic nie bolalo:-)
kasia8118-ja dzis na smierc zapomnialam ze mam zajsc i dowiedziec sie jak moja rejstracja u dentysty przebiega-czekam ponad rok.bylam tak podekscytowana tymi szfami ze nie poszlam sie zapytac:wściekła/y: ojde w piatek. jakby doris78- przypomiala sobie ta stronke z rejstacja to bylo by super,tez bym sie zarejstrowala. a w Wakefield jest nasprawde mega drogo:szok:
ide zupke kalafiorowa dla nikoli gotowac:cool2:
 
reklama
Ja rejestrowałam się do dentysty w tym samym czasie co Dorota i nadal cisza:sorry: A to już dobre 1,5 roku minęło:szok::wściekła/y:

Kasia8118 ja też byłam na tym emergency i nie płaciłam nic bo to było chyba 3 miesiące po porodzie (do roku masz wszystko za darmo) Tak jak napisała Mamatrójeczki musicie zadzwonic i nagadac że bardzo boli i takie tam i oni umówią Wam wizytę, która będzie (najprawdopodobniej) zaraz obok parku Roksanny:tak:

Ania no właśnie ciągle nic nie mam:-( Za tydzień przyjeżdża nasz kuzynka i idziemy z nią na shopping do Castleford i mam nadzieję, że tam coś znajdę:eek:
 
Natalka uf udało się, już nie muszę biegać do Tyni, może teraz odbierze mój telefon :-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak:;-);-);-)
Tylko one są takie sobie, te zdjęcia, pstrykałam tak sobie.
 

Załączniki

  • P9220045.jpg
    P9220045.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 43
  • P9220046.jpg
    P9220046.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 29
  • P9220047.jpg
    P9220047.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 30
  • P9220050.jpg
    P9220050.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 43
  • P9220051.jpg
    P9220051.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 41
  • P9220053.jpg
    P9220053.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 25
A do mnie facet od okien ,przyjechał dopiero przed 14:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Moglo konkretnie powiedziec o której będą ,to bym sobie spokojnie do Mojejdzidzii pojechała:-(
No nic innym razem:-)

Mamy pracujące,prosze napisać jak Wy pracujecie w pażdzierniku w soboty:tak:
trzeba ustalić datę kolejnej imprezki:-D
Bo w listopadzie nie zrobimy,bo Roksana wyjeżdża i Ampar i Kasia rodzi:tak:więc zostaje nam pazdziernik:tak::-)
Więc to będzie przed swiąteczna imprezka:-)a no i trzeba będzie opić za szybki poród Kasi i za udaną operację Matyldy:-)
 
Hej
Ja dzisiaj z rana z amelka na kulki pojechalm,bo myslałam ze bedzie padać cały dzien.Po czym zaskoczyła mnie milo zmiana pogody,ale oczywiście amelka spi jak jest sliczne sloneczko:wściekła/y:
Ampar Dzieki;-)mozesz w najblizszym czasie mnie sie spodziewać ,bo wybieram sie w tamte strony po buciki dla małej.
Doris78 a dokładnie kiedy w pażdzierniku?bo ja jade na 2 tyg do 18.10.
agnieszkauk Mam nadzieje ze za duza blizna Ci nie została;-),bo jak by co to mam cotratubex:-p
aniteczka a ty to gdzie sie podziewasz:eek:
roksanna1 mi najbardziej sie podoba ten biały z szarymi łatkami,wyglada mi na fajnego psotnika:-pwzieła bym ale amelka juz pod blokiem wykańcza powoli kociaki ,a do tego kasiek27 tez juz jest biedny:eek:
a tak wogule to przed wczoraj mi sie oberwalo od mezusia za to ze nie mam suwaczka małenskiego:szok::-D:-D:-Dale obiecałm ze nadrobie zaległosci:-D:-D:-D
 
Kasia8118 wybacz:zawstydzona/y:.Ja nie stety ale tez nie mam tu zadnego stomatologa bo zawsze jade do pl i tam wszystko robie.ale Kasiek27 tez cos mi mowiła o polskiej dentystce koło morissona.I ze robi tez prywatnie ,ale dokładnie Ci nie powiem.wiem tylko tyle ze u prywatnego kanałówka kosztuje ok250Ł.A pamietam jak siostra mojego pojechała do szpitala to nic nie płaciła tylko czekała 7godz:szok::szok::szok:ale zrobili co mieli zrobić;-)
 
hej
Ale dzisiaj mialam fajny dzien. Najpierw spalam do 10 , potem artur zabral szymcia na 4 godziny a teraz sa na basenie:tak: No wypoczelam jak nigdy:tak:

jstysiak-
no to zapraszam:tak:
doris78- ja powinnam miec wolne 10 , 17i 31.10;-) Chyba dalam duzy wybor;-) A zwierzakow juz nie chce- straszne przezycie bylo jak dla mnie:no: Moze rybki:happy:
Sylwiam- w czwartek ja jade na shopping- mam nadzieje ze wreszcie mi sie powiedzie:-D:-D:cool2::cool2:
Agnieszkauk- a jak plecy po zdjeciu szwow? Duze blizny?
 
reklama
ampar-cos czuje zew bilzna bedzie nawet spota.prosilam lekarza o krem na blizny,ale powiedzial ze mi takiego nie da,bo w anglii takiego nie ma-bzdura. malo tego powiedziala ze takie kremy i tak nie likwiduja blizn, powiedziala zeby nawilzac blizne kremem:wściekła/y: zla jestem na nia. alejustysiakma jakis krem,wiec jezeli jest on tu dostepny to go kupie.jesli nie to bede ja blagac na kolanach o troszke:cool2::cool2::cool2:
natomiast o piciu nikoli powiedzial ze wszystko jest ok.
a ja caly dzien na facebooku siedze:eek: wkrecilam sie-wstyd:sorry:
 
Do góry