reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Ja nie mam weny do pisania ostatnio :-( Jestem jakaś taka przygaszona.
Kasia8118 co do dentysty, to jeżeli masz working tax to masz za darmo. Tylko musisz pojechać z tą kartą i dobrze za pierwszym razem mieć decyzję(ale nie jest konieczna) . Jak zadzwonisz na emergency dentist 08451205200 to koniecznie powiedz , że ból jest nie do wytrzymania, że promienieje, podaj dużą ilość środków p/bólowych (w granicach rozsądku), że nie spał całą noc i powinni oddzwonić w ciagu godziny i podać gdzie macie jechać. Ja tak miałam. Przy okazji udało mi się załatwić dentystę dla całej mojej rodzinki. A już czekałam rok :wściekła/y::szok::wściekła/y:
 
My mamy dentystę w Huddersfield. Kawałek od nas, ale lepsze to niż nic. Jakiś czas mieli otwarty nabór, może i teraz mają, jeżeli nie przeszkadza wam odległosć to spróbujcie zadzwonić i się zapytać 01484423701
 
kasia8118-my czekalismy ponad rok,ale formularz przysłali po 2 mieisącach i tam pisałlo czy potzrebujemy natychmiastowej opieki dentystycznej,czy jesteśmy w stanie poczekać pare miesięcy.Ja napisalam że możemy poczekać,bo nie mielismy takiej potzreby żeby iść od razu:-)no i czekaliśmy rok:-D

Wiesz co ale niestety nie moge znleśc tej strony ,gdzie się zrejestrowaliśmy:-:)-(
 
Cześć babeczki!!!
Ufff...ale spokój. Adam śpi:-):-):-). A ja mam chwilkę, żeby posiedzieć przy kompie. W piekarniku robi się schabik do chleba :-p bo już mam dosyć tych tutejszych wędlin.
Doris- ja mam nadzieje, że to pierwszy i ostatni raz kiedy dostał 3 zastrzyki. Biedak miał wczoraj 37,5 st. i widać było, że źle się czuje:-:)-:)-(
kasia8118- też słyszałam, że jak sie ma Working Tax to dentysta jest za darmo. I jak zadzwonisz na Emergency to na pewno Was gdzieś skierują.
Swoją drogą niedaleko Morissona (przy samym rondzie) jest gabinet dentystyczny i wydaje mi się, że przyjmuje tam polska dentyska. Ma przynajamniej polsko brzmiące nazwisko. Planuje tam iśc i zapytać się czy przyjmują nowych pacjentów. Ale z moim zapałem to może to jeszcze jakiś czas potrwać:zawstydzona/y:
A jeśli chodzi o ten śluz to może zaczął Ci odchodzić czop? Czytałam, że może być zabarwiony krwią. Ale wydaje mi się, żę to troszke za wcześnie. Odchodzi max na 2 tyg. przed porodem.
Sylwia.m- znalazłaś juz kreacje na chrzest?

Pozdrawiam:-)
 
Ania1812 wiesz co ja też kiedyś coś słyszałam lub widziałam że gdzieś koło Morissona jest jakaś dentystka o polskim nazwisku.Ale właśnie te okolice objechał mój R jak szukał dentysty i wszyscy twierdzili że nie mają miejsc no chyba że teraz coś się z.mieniło:cool:.Też sobie pomyślałam że to może byc czop:eek:.Ale jak na razie to się tym nie stresuje bo to raczej jest lekko brązowe i jest tego dosc mało więc nie chcę się denerwowac:no:.Ania a na jakiej ty mieszkasz ulicy jeśli można zapytac.Bo tak sobie myślę że my chyba nie mamy daleko do siebie.
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)

kasia1881 ja miałam takie coś jak Ty z tym ślizem :-( no i niestety to była infekcja :-( i brałam antybiotyk wiec może lepiej zadzwoń do szpitala oni każa Ci przyjechać wezmą wymaz i zobaczysz co to :tak:

doris78 no własnie Claudia u Roksanny zaczeła płakać jak Ona z Toba gadać zaczeła :-p A Ty kiedy sie do nas wybierasz ??

roksanna wyślij te fotki :sorry: bo mój sie dopytuje co chwilke czy juz wysłałaś :szok: chyba On jest zdecydowany ale ja to mam watpliwosci czy kotek to dobry pomysł przy Claudii :eek:
 
reklama
hej
jakos ostatnio sie nie odzywam bo biegam za moja ciekawska corka:confused2:
kasia8118 - ja mialam taki sluz tzn taki przezroczysto brazowawy i jakos sie zaczol ok 34tyg(nic mie nie bolalo, swedzialo itp) Wszystko bylo ok:tak: ale jak cos to powiedz przy okazji swojej poloznej. A co do dentysty to niestety nie pomoge moj mial problem z zebem ale niestety mial do wyboru wyrwanie za darmo albo 4 wizyty po £49.99 po pierwszej wizycie zab obumarl i polecielismy do Polski:no::laugh2::laugh2::laugh2:
oj moja wlasnie meczy sie z kupa ide jej potowarzyszyc:sorry::laugh2::laugh2:
 
Do góry