reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
agnieszkaUK - kolo roku dzieci powinny wypijac ok litra, ale jak masz mozliwosc to sie zapytaj lekarza bo zwiększone pragnienie może być objawem cukrzycy;-)a grzejesz juz w domu??? moze jest bardzo aktywna i datego:-)
 
Boże moja tak nie piła, a ile ja bym dała żeby piła. Raz tylko jak miała sraczkę to piła pół litra dziennie płynu. I wtedy robiłam wielkie oczy.

Dziewczyny no jesteśmy umówione w parku Horton Park. Ja Ampa Doris i Tynia.
Kto dołączy do nas?
 
Hej my też już na nogach i to od dawna:tak:.Jakoś nie miałam dzisiaj chęci wstac,ale mały tak długo mnie męczył aż wstałam:sorry2:.Ogólnie jestem przymulona.agnieszkaUk to że mała dużo pije to raczej nie jest powód do zmartwień gorzej gdyby było odwrotnie:tak:.A co ona pije jeśli można zapytac.Jeżeli to woda to chyba ok.a jeżeli soki to może pojawic sie problem typu brak apetrytu na jedzenie albo próchnica.Jeżli chodzi o park to ja odpadam po pierwsze nie mam pojęcia gdzie on jest a po drugie jeszcze biegam w szlafroku i pewnie szybko się nie ubiore:no:.Ampar3 to ja czekam na adres piaskownicy:tak:.
 
dzieki dziewczyny za odp.za chiny nie moge sie dodzwonic do lekarza:-( w sprawie nikoli i sciagniecia moich szfow:wściekła/y::crazy:
kasia8118-nikola pije herbatke owocowa(mango+truskawaka).wczesniej dawalam jej zwykla herbare z cytryna,ale wyczytalam ze sie nie powinno dawac dzieciom herbaty.przez jakis czas pila syrop malinowy(ten co dodaje sie do piwa) a ostatnio sok z zurawiny,ale zaraz pojego wypiciu nic innego nie robila tylko srala(nawet 4 razy dziennie):szok: i odstawilam.zreszta co ona nie wypije-to pije i pije.
marta84-jeszcze nie grzeje:no: ale mnie nastraszylas ta cukrzyca.juz sobie niezle wkrecilam,choc powiem ci ze jak 2 miesiace temu byla w PL to miala robione wszystkie badania i nic nie wykazalo ze jest chora.lekarz powiedzial ze wszystko wporzadku.fakt nikola malo je-bo pije.lekarz nawet stwierdzil ze ma niedowage,ale po badaniach powiedzial ze widzocznie taka jest i niepotrzebuje duzo jesc. niewiem czy to makis zwiazek,ale jak bylam z nia w cizy i mialam 2 scan to polozne nie mogly znalezc u nikoli zoladka:szok::no::-(
 
AgnieszkaUK ale znalazły nie?:confused: Nie zamartwiaj się na zapas. Skoro miała wszystkie badania to na pewno jest zdrowa tylko poprostu lubi pic. Nie ma co sobie wkręcac:sorry2:
Zresztą tak jak Kasia napisała jeśli nie pije to problem:sorry2:


Ampar dobrze, że nie stało się siostrze i małemu nic poważnego. Chociaż złamany nos to musiał bolec:-:)baffled:

Ja do parku nie jadę:crazy: Bo Wy małpiszony umawiacie się jak ja nie mogę:wściekła/y::rofl2:
Ja jadę dzisiaj na zakupki, mam nadzieję że będą udane, chociaż śmiem wątpic że takie nie będą bo Olivia chyba się podziębiła i jest dzisiaj strasznie marudna:-(

Ja ciagle mam 9kilo po ciąży i ogromniasty brzuchol, że nawet mój mąż go zauważył:szok: Ale co się dziwic skoro mam taką restrykcyjną dietę, która składa się z dwóch kawałków ciasta z kremem na śniadanie:-D:-D:-D
 
agnieszkaUK - nie ma nic gorszego jak sobie wkrecac, sory nie chcialam Cie nastraszyc ja mam problemy z cokrem i to nic strasznego. Chodzilo mi o to ze jak bedziesz miala okazje to sie zapytaj, ale jak Twoja mala miala robione badania i wyszlo ok tzn, ze jest OK.
No nic ide sie ubrac bo to juz10.30 i lece na spacerek. Milego spotkania dziewczyny:tak:
 
Hej dziewczyny ale mam lenia od wczoraj nic mi sie chce wczoraj to nawet komputera nie odpalilam:tak::tak: Razem z corcia sie lenimy. Chociaz ona dzis szaleje:-) Udanego spotkania kochaniutkie, ja niestety nie bede:-:)-(
 
Hej :-)

sylwia.m na moje to po Tobie wogole nie widać ze w ciąży byłas nie dawno ;-) fajnie wygladasz i nic nie musisz juz chudnać :tak: ja to mam problem bo rozstepy mam na brzuchu a to raczej nie zejdzie :-(


rokasnna1 4muchy pasuje wam poniedziałek żeby mnie odwiedzic ??
 
reklama
Do góry