reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

sylwia.m odnosnie kupek...ostatnia pojawila sie w poniedzialek,a wczesniejsza w czwartek wiec nie bylo tak zle no ale teraz cisza :-( kolezanka mi powiedziala ze do tej pory jak jej coreczka nie zrobi kupki 2dni to wklada jej kawaleczek mydla (coreczka ma 9mies) ale ja tak bardzo nie chce ingerowac w Nadusi odbycik no i poki nie placze i sie nie meczy to bede czekac :sorry2:
 
reklama
ROKSANA- mnie dwa razy nie trzeba prosić:-D:-Dpewnie ,że jestem chetna na park:tak:Pisz tylko o której Ci pasuje:-)

NATALKA-oj Claudia super:-)rosnie w oczach:-)

NEFRETETE-to i tak niezłe miejsce macie,ja na poczatku byłam na 134:szok::-D

RENUSKA-wiesz co ,ja mam między dziećmi sporą różnicę i w sumie żałuję,że się wcześniej nie zdecydowałam:tak:Więc do dzieła:-D:-)
A co do finansow ,to drugie dziecko wcale aż tak bardzo budżetu nie naciaga:tak:
 
agnieszkauk jak tam samopoczunie, kiedy masz zdjęcie szwów. Też mam jeden pieprzyk na cycku, ale jeszcze lekażowi go nie pokazywałam ale chyba powinnam:baffled:


doris78 ta zabawa na nocniku to nic nadzwyczajnego cokolwiek żeby przez chwilę posiedział na nocniku. Ja z Julką bawiłam się monetą 1euro bo mi została po podróży. Generalnie żeby było to coś co może dostać jeśli śiedzi na nocniku i tak naprawdę nie ważne co to jest. :happy:

kasia.j fajnie że siły wracają

natalka1990 witaj , my się jeszcze niemiałyśmy okazji poznać.Co byś powiedziała jakbym zabrała się z Roksaną do Ciebie w przyszłym tygodniu:-):-)

nefretete na jakiej stronie bidujesz domy:-)
 
4MUCHY-wiesz co ,ja dzisiaj Dawidowi dałam do ogladania argosa i On tam sobie zabawki oglądał i siedzial na nocniku i zrobił tak 2 razy siku:-):-)hurrrrrrrrrrraaaaaaaaa:-D
Mam nadzieję ze jutro tez ten trik zadziala:-D
 
Hej
Amelka juz od godz tnie komara:-)zdziwiona jestem bo wstała mi z drugiej drzemki 0 18.30, a jak gładko poszło:szok:.
własnie skończylm z moja mamunia rozmawiac ,trwało to ponad godz:-pjuz nie moge sie doczekać kiedy ja wysciskam.a to juz tylko 3 tyg zostało:tak:
Agnieszka Uk Rany zapomnialm Ci napisać-co ty ten piepzyk miałas na pół pleców:szok::szok::szok:mam nadzieje szybko sie zagoi.
doris78 gorzej jak zacznie ci pokazywać-Mamo i to i to ito chcę:-D:-D:-D:-D
Natalka Ale sliczna królewna:-):-):-)
Nefretete a gdzie bidujesz sobie te gniazdka:-p
roksanna my jak jedziemy do Pl to tylko z norfolka korzystamy:tak:
Mojadzidzia Ja bym sie bała na miejcu twojej kolezanki korzystać tylko z mydełka:baffled:Na tak duza dziewczynkę są inne sposoby,chodz by sliwki czy brazowe otręby.ale karzdy sobie radzi jak moze:baffled:
 
jstysiak moja kolezanka wierzy w slusznosc swojego postepowania i jak kazda matka mysli ze robi dobrze dla swojego dziecka wiec nie mi ja oceniac,ja moge tylko posluchac i skorzystac z rady lub nie :sorry2:
 
reklama
Mojadzidzia Zgadzam sie ,kazda z Nas stara sie jak moze.I jestesmy najlepszymi mamami na swiecie dla swoich pociech:tak::tak::tak:.Ja tylko chcialam powiedzieć ze sa tez inne sposoby:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry