reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Ja już spowrotem w domku. Było miło ale strasznie głośno:sorry: Nasze dzieci narobiły dzisiaj niezłego rabanu:-D:rofl2: Teraz głowa mi pęka ale na szczęście moje śpią to mam chwilę ciszy:tak:

Kasia ma słodki brzuszek i jak sobie pomyślę, że ja już nie będę miała takiego.....ech:-:)-(
A swoją drogą jaki człowiek głupi, jak byłam w ciąży to na brzuch narzekałam i chciałam już urodzic a teraz chciałabym znów poczuc dzidzię pod sercem:sorry::-)

Zobaczcie, dzisiaj zamiast narzekac na pogodę żartowałyśmy że piękne słoneczko świeci i co?? Pogoda się poprawiła:tak: Czyli mamy na nią teraz sposób:tak:
 
Hej ja już po spotkaniu z dziewczynami .Chatka ogarnięta,pranie wstawione i mam chwile dla siebie:tak:.Dzięki dziewczyny że wpadłyście było miło;-).AgnieszkaUK ja nie mieszkam blisko Denso:no:.I nie mieszkałam:no:.Ale Twój mąż na pewno był u mnie kiedyś pod blokiem Z Jackiem po fajki na obecnym adresie.Ja mieszkam na BD2:tak:.Ta twoja znajoma co urodziła to chyba nie Dorota co?Sorki za ciekawosc:sorry:.katin ja dzisiaj pogadam z moim o tej imprezce a raczej dam mu znac że się wybieram:tak:.Więc szykuj wygodny fotel dla wieloryba:-p:-D.Roksanna mam nadzieje że nas jeszcze odwiedzicie:sorry:.
 
Hej dziewczyynki!!!
U mnie koniec laby. Trzeba było wstac wcześnie rano. Dobrze, że mam dzisiaj auto bo jakbym miała iść w taką pogode:wściekła/y:
Filipek był rano troche przerażony, że idzie do pierwszej klasy. Coś mu się ubzdurało, że pierwsza klasa będzie w innej szkole. I jak podjechalismy pod szkołe to się zdziwił, że do zerówki przyjechaliśmy.:eek:On to ma pomysły. Jak tylko zobaczył kolegów to była wielka radość.
Mam do Was pytanko. Czy któraś z Was zna jakieś kosmetyki lub tabletki przeciwko wypadaniu włosów? Ale takie dostępne w Anglii. Bo jak tak dalej będą wypadały mi włosy to niedługo będe łysa:szok: Na razie biore tylko witaminy dla karmiących piersią ale nic nie pomaga. Normalnie jestem przerażona

katin- u nas było w odzwiedzinach kilka osób i wszytskim miasto sie bardzo podobało. Byłam w szoku i na początku myslałam, że żartują:-) Znajomi z Dublina mówili, że u nas jest ładniej niż u nich:szok: Jak my bylismy u nich to zazdrościłam im, że mieszkają w takim ładnym mieście. Fakt, że jak byli to nie jeździlismy przez Pakolskie dzielnice. Może dlatego im się podobało:tak:
Kończe już bo muszę zbierać się po Filipa.
Bye:-p
 
kasia8118-:-)ja wtedy z nimi bylam po fajeczki:-) cos mi sie ubzduralo ze mieszkasz niedaleko denso-gapa ze mnie-:-)
Dorota w niedziele rano urodzila synka-wczesniak-8miesiac,:-) wszystko z dorota ok, ale maly musi byc naswietlany i jest karmiony przez strzykawke.wczoraj troche spadl z wagi dlatego caly czas sa w szpitalu pod obserwacja z tego wzglegu ze dorota miala cukrzyce w ciazy,no a maly nie przybiera na wadze tak jak powinien
ciesze sie ze spotkano sie udalo:tak:
 
hej ponownie;-)

ja zaraz po moją córcię idę..ciekawe jak jej dzień zleciał;-)
agnieszkaUK niestety nie wybiorę się z Tobą jutro do Shipley ale następnym razem napewno:sorry:
ania1812-heh niestety nie tylko u Ciebie koniec laby;-)ehh zaczęło się...ale przynajmniej w domu spokój,bo tak to jęczenie w dzień jak dzisiaj"mamo,nudaaaaaaaaa";-):-p:-D
sylwia-oj z tym brzuszkiem to nigdy nie mów nigdy:tak::rofl2: ja już też nie planuję bo nie mogę ale wypadki chodzą po ludziach:happy::tak::-D:-D
 
AgnieszkaUk a tak czułam po kościach że piszesz o Dorocie:tak:.Mój się chyba jeszcze nie widział z Jackiem skoro nic mi nie mówił.Pozdrów ją ode mnie.Skoro wiesz gdzie mieszkam to możesz wpasc kiedyś na kawkę:tak:;-).Ale paskudna pogoda niema szans na spacer:no:.
 
reklama
Witam Was wszystkie w tą "piękną" pogodę:crazy:
Odebrałam Wiki ze szkoły szlyśmy szybko, ze względu oczywiście na kapiącą pogodę;-)
Wiki chciała przeskoczyć kałużę, ale oczywiście wpadła prosto w sam środeczek:-D:tak: i spodnie do kolan mokre:-D:szok:
Amanda jak zwykle spokojniutka, choć coraz częściej wędrowniczek jej się włącza:-D choć narazie na wężyka, na brzuszku.:-D już potrafi pół pokoju przewędrować:tak::-D
Cieszę się że udało Wam się spotkanko:-) Może kiedyś mi się uda z Wami spotkać.
 
Do góry