reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
23aneczka tak,karmie piersia :tak:
kasia8118 dla mnie to tez wygodne i czasami jedyny sposob zeby uciszyc mojego zarloka bo nie zawsze chce smoczka,wczoraj na przyklad nawet na chwile nie wziela bo co probowalam jej wlozyc to wyplowala :sorry:
mamatrojeczki rany ty sie zapracujesz na smierc-9 dni bez przerwy????????????? ja po 5 bylam wykonczona na maxa,ale benefitow sporo wam obcieli,czy to sa jakies ogolne ciecia bo duzo osob sie uskarza na ten sam problem :eek:
Paradosia moze to normalny objaw u dzieci ale mimo wszystko wolalabym jakby sie czesciej zalatwiala,chociaz co drugi dzien :rolleyes2:
kasia j duzo zdrowka dla ciebie i dzidziusia,dobrze ze masz super opieke :sorry:
natalka90 a ty zagladasz tu czasem? co u ciebie? jak tam Klaudusia?
 
Mojadzidzia- Wcale się Tobie nie dziwię że się martwisz. Na Twoim miejscu też byłabym zaniepokojona. Wiesz miałam kiedyś taką sytuację: moje maleństwo też nie robiło kupki kilka dni i była już marudna. chciałam sprawdzić jej temperaturkę. wsadziłam termometr do dupci i zanim zmierzyłam temperaturkę malutka zaczęła robić kupkę. Nie wiem czy termometr pomógł czy to tylko zbieg okoliczności.
Może też spróbuj dawać jej herbatkę koperkową (nie wiem czy próbowałaś) to też troszkę poprawia pracę jelit. W każdym razie życzę powodzenia:-)
 
Natalka napisała mi dzisiaj, że ma problem z zalogowaniem się na BB:sorry: U nich wszystko ok. Mieszka już ze swoim menem i nie mają tam internetu. Claudia podobnie jak Nadia i Olivia cały dzień najchętniej spędzałaby u mamusi na rączkach:laugh2:
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pojadę ją odwiedzic:tak:

Termometr to też sposób na kupkę ale nie powinno się robic tego za często żeby organizm nie przywyczaił się bo potem nie będzie umiała przec kupki:sorry:
 
Mojadzidzia widze ze u Was duzych zmian nie ma , Nadusia dale stawia na swoim.
Teraz jeszcze do tego ta pogoda :-(
Kasia 8118 imprezka bez powodu :sorry: moze zakonczenie sezonu :-D fajnie bedzie Cie zobaczyc po takiej przerwie ,
Kasia J ach te mamy , zawsze przybeda kiedy trzeba , buziaczki
 
cześć dziewczyny w ten piękny poranek;-):-)

moja Alicja już po śniadaniu,przebrana w mundurek czeka bo dzisiaj year 3 zaczyna;-):-)podekscytowana usiedzieć nie może,bo chyba nową panią będą mieli:tak:
Niki oczywiscie chodzi i remament po szafkach kuchennych robi,wczoraj np.sól wysypał:eek::-):-):-)

mojadzidzia-oj to wierzą Ci biedna Nadusia:sorry: jak moje dzieci miały zatwardzenie to też im termometrem pomagałam:tak:tylko sylwia ma rację-nie za często:tak:
katin-bardzo chętnie wpadnę Was znowu zobaczyć:tak:
mamatrójeczki-Ty się zapracujesz...podziwiam:sorry:

a ja zaraz na przystanek Alę odprowadzić i za sprzątanko się biorę:tak:
tylko prania nie zrobię:angry:
 
reklama
Witam z rana ,

aniteczka1981 zrobiłam tylko dlatego tyle dni, ponieważ bałam się ile zapłacimy za auto. Znajomi zapłacili za przegląd i zrobienie auta 290fuli, ktoś inny 350 :szok:. Na szczęście nas to tyle nie kosztowało :-), tak, że można było kupić jeszcze coś do domu.
Katin szkoda, że Natalka już zaczyna szkołę. Moje dopiero w poniedziałek.
mojadzidzia jeżeli karmisz piersią i mała tak rzadko robi kupki to spróbuj np. zjeść kilka jabłek. Małej nie zaszkodzi, a może pobudzi ją do zrobienia kupki.
 
Do góry