reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka:tak:
Amelcia jeszce spi ,wiec mam chwilke zeby cos nastukac.;-)U nas lepiej choc nocka do d....y.goraczki nie ma ale budziła sie co godz.Wczoraj przez cały dzień pospała az pół godz:wściekła/y:moze dzisiaj nadrobi:-p.
Kasiaj Trzymaj sie kochana i odpoczywaj jak najwięcej:tak:
Ampar to czyli do piatku:-p
MojadzidziaRany :szok:6 dzień.Współczuje ,amelka tez tak miała ale jak karmiłam ją butelką.A problemy sie skończyły jak zmieniłam mleko:tak:.Ale w twoim przypadku to nie mam pojęcia:sorry:a pytałaś lekarki:confused:
Kasia8118,Doris78,Sylwiam Zycze miłego spotkanka;-)
Paradosia przepraszam ze ostatnia ,:zawstydzona/y:ale Witaj :-):-):-):-)
Alexnow Spóznieone ale szczere.Wszystkiego Naj...Najlepszego!!!!!
Mamatrójeczki Ja tez podziwiam:tak:I fanie ze wkońcu cos nastukałaś:tak:
Katin Dzięki za zaproszenie:tak:Ale ja dam odpowiedz pózniej,u mnie nigdy nic nie wiadomo:-(
Roksanna1 masz wiecej takich kawałów:-D:-D:-D:-D
Agnieszka uk a jak tam u Ciebie:-)
Aniteczka widze ze masz takiego samego łobuziaczka jak Aga:-D:-D:-DJa pozakładałm blokady i mam spokój.:tak:ale ostanio umnie hitem jest pralka:-Dprawie cała w niej siedzi:-D:-D:-D:-D
Aneczka23 a jak tam u Was lepiej sie czujecie:confused:
Nic na razie uciekam ,żabcia sie obudziła.Miłego dzionka:cool2:
 
reklama
Ale mamy dzisiaj piękną pogodę:cool: Nie wiem jak wy ale ja idę na ogród się opalac:cool2::-D

Anita i Twoja Ala tak sama autobusem jeździ?:szok: Nie boisz się. W sumie jak ja miałam 8 lat to juz sama na piechotę do szkoły chodziłam a miałam do przejscia 2 ulice i tory tramwajowe:sorry:

MamaTrójeczki to jak tyle pracujesz to fundnij sobie prywatnego laptopa i nie będziesz musiała czekac w kolejce;-)
 
Witam Was w ten słoneczny dzionek :cool2::cool2::cool2:
Szkoda że wczoraj żurawia nie zapuściłam na forum. Pewnie bym się wprosiła dziś też do Kasi. A tak minął termin na złożenie podania ze zdjęciem o auto :-D:-D:-D:-D Pogłaszczcie Kasie po brzuszku ode mnie.;-):tak:
Mamatrójeczki witam po długiej przerwie. Teraz jak zaczął się rok szkolny to będziesz do nas zaglądać? Ja mam po imprezie Twoją blachę po canneloni. Tak się zastanawiałam kiedy będzie okazja żeby Ci oddać. Wybierasz się na imprezę do Katin, 12 września?
Katin w pierwszym momencie jak pisałaś że u Was też kłótni to pomyślałam że Ty z siostrą się pokłóciłaś :-D:-D:-D:-D
 
sylwiam-ona jeździ tym szkolnym żółtym autobusem,wsadzam ją i odbieram a ona jest pod opieką,nawet w pasy ją pani zapina;-):tak::-) w życiu bym jej samej nawet do sklepu nie posłała:happy:
jstysiak-aaaaaa pralka to też niezła zabawa,zwłaszcza jak się nauczył ją otwierać i pranie mamusi segregować:-D:-D:-D:-D:-D
aha sylwia polecam krem z najwyższym filtrem,bo wiesz o oparzenia na takim słońcu łatwo:happy::laugh2::laugh2::laugh2:
 
witam i ja
ja dzis w planach okna mialam myc:wściekła/y:ale jak widac nie musze:-D nawet sie ciesze:-D
ja sie dzis nigdzie nie wybieram-totalne lenistwo i baraszkowanie na lozku z nikola:tak:.jak narazie moje dziecko siedzi na sofie i oglada ViVe, chyba mi sie szykuje mala piosenkarka,spikerka albo tancerka:-D
kasia8118-ty mieszkasz niedaleko denso?? bylam kiedys pod twoim domem z jackiem, ale juz niec nie pamietam z tej drogi:-pzreszta moja pamiec jest dobra,ale krotka:-D
justysiak-u mnie wszystko ok. jutro wybieram sie do shipley.mam zarezerwowany baby bouncer w argosie.moja kolezanka urodzila synka,wiec to bedzie prezencik od nas.chce jeszcze po sklepach pochodzic;-) aniteczka-idziesz ze mna??;-)
roksana ta dziura:tak: skady ty bierzesz te dowcipy:-D
sylwia-ja sobie odpuszcze lezakowanie na ogrodzie:-D wczoraj sie posmarowalam balsamem koloryzujacym,wiec kolorek mam:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Oj grzeje ,:cool2::cool2: jak my zniesiemy te zar:sorry:
Roksana ja z domu Cie nie wywale :-Dwiec trzymaj je na 12.
Siostrze podoba sie nasze miasto:sorry::baffled: jest bardzo zadowolona ze wyrwała sie od dzieci , meza , tesciowej,:-Dmowi ze przechodzi odnowe biologiczna:-D
Najbardziej zadowolona jest z tego ze Hubert ja poznał , jak wyjechałam z PL był za mały zeby ja pamietac ,i przy pierwszym spotkaniu mowił do niej pani:-( biega cały czas za nia ,razem gotuja ,spaceruja , mysle ze juz bedzie ja pamietc:tak:
Mamatrojeczki fajnie ze znalazłas troszke czasu dla nas:happy: bardzo sie ciesze ze nasze dziewczyny przypadły sobie do gustu.
Jstysiak biedana Amelka , to chyba dalej zeby?


Uciekam na taras , :cool2::cool2::-D
 
tynia i wiki-kochana mozesz mi podac namiary na twoja fryzjerke?? moze ona by mi wloski zafarbowala-juz nie znam nikogo kto moglby zrobic mi wlosy tak,abym byla zadowolona.zreszta dziewczyny na kulkach same widzialyscie z jakim sexi efektem teraz chodze:-(
katin-dziekuje za zaproszenie na imprezke,ale ja odpadam-weekend pracujacy. mam nadzieje ze niedlugo sie poznamy:-p
roksana-o czym sie w tym farmersie rozmawia hmmmmm;-)
 
reklama
Do góry