reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kasia8118 taki sajgon jak nasze dzieci zrobiły, to jeszcze nie widziałam :tak::tak:. Mam nadzieję że nie miałaś za dużo schylania. Pewnie że jeszcze przyjdę. Jak będzie tylko sposobność.
Ania1812 na te wychodzące włosy po ciąży chyba nie ma ratunku.

Ja będę szkołę przeżywać w przyszłym roku, jak moja będzie szła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia8118 fotel bedzie zarezerwowany,

Faceci beda naburmuszeni:-D:-D:-D jak ostatnio - zakały:-D

Paradosia moze i Ty sie wyrwiesz 12-go na kilka godzin??
Ania 1812 ale wypadanie włosow po porodzie jest rzecza naturalna , i własnie zaczyna sie tak koło 3 miesiaca , u mnie samo przechodziło:tak: i tez za kazdym razem było bardzo mocne
 
witam
alex wszystkiego njalepsiejszego;-)
katin a o ktorej zaczynacie impreze? akurat 12 moi tescie przylatuja ale jakos wieczorem kolo 21-22 wiec moze na godzinke udalo by mi sie wpasc
wczoraj mnie wzieło i ufarbowalam włoski;-) stwierdzilam ze blond wloski do nie nie pasuja:-D jeszcze tylko musze fryzjera zaliczyc zeby mi je jakos podcia:sorry:
kuźwa musze leciec bo Alxowi sie ulało i zaczyna mi po podlodze rozmazywac:wściekła/y:
 
hej
Pospalam do 17 i mi lepiej. W pracy mnostwo zmian:szok: Nowy szef, nie ma polowy personelu- nienawidze tego:wściekła/y:
Kasia8118- jutro jestem o 10:tak: Ale jak patrze na ta pogode to chyba na kulki sie wybierzemy bo plac zabaw to pewnie mokry bedzie:wściekła/y:
Nefretete- wiadomosc wyslana;-)
jstysiak- ale posta walnelas;-):szok:
Sylwiam- jak tam slonko? Wzielo cie:cool2::cool2::cool2:
katin- ja pracuje w sobote ale do 22 chetnie posiedze u ciebie przy herbatce:cool2:
mojadzidzia- moj na cycku robil dziennie od 8 kup wzwyz wiec nie wiem co lepsze:-D:-D:-D No i super ze wreszcie zobacze malutka w sobote:tak:
Ania1812- mi tez tak wypadaly wlosy. Ale nie przejmuj sie. Tak od 7 miesiaca jak zaczelam dawac szymciowi tez inne jedzonko a cycka tylko popijal to zaczely odrastac potrojnie conajmniej:tak:

Dobra ide jeszcze cos przeleciec i trzeba sie szykowac:crazy:
 
HEJ
Wreszcie mam czas, poczytalam, ale nie wiem co komu chcialam odpisac:zawstydzona/y:
Poslalam pare wiadomosci slijcie dalej:tak::tak::tak:tylko cicho sza:unsure::unsure::unsure::laugh2::laugh2::laugh2:
sylwia.m - dziekuje Ci bardzo za lozeczko musze koniecznie takie kupic:tak:a czy moge podrzucic Ci jakos w weekend??? kiedy by Ci pasowalo???
nefretete101 - jaki kolorek???
kasia8118 - i jak tam sprawa ruszyla sie z ta sofa??? zwroca Wam pieniadze???
Do jutra babki ja ide wziasc dlllluga goraca kapiel:tak::tak::tak:
 
Dorota do dentysty poszłyśmy przede wszystkim z córcią koleżanki,a właśnie dzięki za pomoc :tak:
zbyt wiele nie załatwiłyśmy ,:-( tam trzeba czekać .
Ale ta dziewczyna z recepcji podpowiedziała nam to i owo :tak:więc spacerek nie był do końca namarne :-)
pozdrawiam z wieczorka





 
Hej dziewczynki!
My chyba przespalismy dzisiejsze slonce bo jak wyszlismy z lozka okolo poludnia to juz padalo :-( a tak chcialam sie opalic przed imprezka-sylwia.m ty szczesciaro :-D:-D
ampar3 8kupek dziennie??? Nadia na poczatku robila 6-8 ale tylko pierwsze 4tyg. no nic...poczekamy zobaczymy Nie zazdraszczam zmian pourlopowych :eek: nawet szef ci sie zmienil,pytanie czy na lepsze? :sorry:
marta84 a jak sie wypad udal? mieliscie fajna pogode?
paradosia ja czekam az Nadusia jak Amanda zacznie szurac brzuszkiem po dywanie :-D juz i tak mamy radosc w domu bo nasza dziewczynka coraz czesciej sie do nas odzywa a mi az lezki leca ze szczescia :-D moja HV powiedziala ze jestem za miekka dla Nadi :eek:
roksanna1 ja chetnie poslucham tych pieprznych kawalow,zapomnialam sprzedac mojej mamie ten o zebie ona strasznie lubi kawaly :tak:
sylwia.m jak bedziesz jechala odwiedzic Natalke to moglabym sie z toba zabrac tylko trzeba sie jej zapytac czy nie ma nic przeciwko
 
Cześć :-)
Jejku już 3 raz piszę posta:wściekła/y::wściekła/y:
KASIA8118-Ty chyba wieloryba nie widziałaś:-D:-DMasz bardzo fajny ,zgrabniutki brzuch,Jak ja bym miała taki brzuszek to bym mogła cały rok w ciąży chodzić:-Dhmmm zreszta chyba to juz mówiłam:-D

ANIA1218-mi też strasznie włosy wypadaja :-(a już ponad rok czasu nie karmię:-(Słyszałam ,że z Vichy są dobre preparaty na włosy,mam zamiar kupić właśnie:tak:

ANITECZKA-Oj jak mój Kuba marzy żeby takim autobusem do szkoły jeżdzić:-D:-D

PARADOSIA-no my też Cię chetnie poznamy:-):tak:
 
Dziewczyny kochane, te co łysieją. Czy Wy wiecie kto to jest Bruce Willis. Pewnie, że tak ale dla pewności załączam:
bruce willis - Google Images
Jego na pewno stać na vichy i inne preparaty na wypadanie włosów, czytaj łysienie. Więc dlaczego jest łysy????:sorry::-D:-D:-D:-D
Ja już otrzymałam tajne przez poufne. Marta dzięki za linka. Właśnie dziś gadałyśmy o tym.
 
reklama
Do góry