reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
agnieszkaUK- jaka dziura w zębie?:rofl2::-Du Roksany? tak? ;-);-);-)
ania1812- wystarczyły pioruny w moich oczach i że się "zamachnęłam" na niby że mu w łeb daję i wystarczyło:-p:-D
paradosia- o mamo!:szok: ale duuuuuża! może modelka Ci rośnie:-):-):-)
bożena- a zdarzało mi się mówić radzieckie ale tak na żarty dlatego od razu zakumałam o które Ci chodzi;-):-)
 
PARADOSIA-mój Kuba też jest najwyższy w klasie:-Dśmiesznie wyglada wśród takich małych dzieci:-D:-D
Też byłam w stresie jak Kubus szedł pierwszy raz,chyba bardzie od Niego pzreżywałam:tak::-)

KASIA j-a Ty jak tam się czujesz????nic nie piszesz:-(dolegliwości tak doskwierają:-(
A jak Twój Kubuś już w szkole ??

ANITECZKA-a Ty bojowa jesteś:-D:-D:-D;-):-p
No ale może jak nastraszysz to dadzą spokój:tak:

ANIA 1218-ja sie cieszę że Kuba idzie do szkoły z tego względu,że juz powoli mam dosyć ich kłótni:wściekła/y:o byle co:wściekła/y:o każdą zabawkę,o miejsce na kanapie,o to który pierwszy z domu wyjdzie.......itd można pisać w nieskończoność:-D
 
Powiem wam że fajnie to wyglada jak odbiera się takie duże dziecko na przykład z przedszkola. wchodzisz i szukasz po głowach:-D Gdzie jedna głowa jest wyżej tam jest twoje dziecko:-D
 
A ja jak za dawnych czasów piję sobie kawkę w ciszy. Oboje śpią na górze:tak:

Dzisiaj popołudniu znów ma padac:wściekła/y: Normalnie załamka bo teraz już czeka nas kilka takich miesięcy:crazy:
Chciałam zaproponowac spotkanie w parku jutro ale prognozy mówią że znów ma padac:wściekła/y:
 
Alexnow
Jeszcze raz sto lat!!!!!
Od rana próbuję coś naskrobać. Najpierw bardzo mi się nie chciało, a potem mi posta wcięło. Przynajmniej mam od czego zacząć :-D:-D:-D:-D.
Ta dziura w zębie (już Agnieszce mówiłam) to jest kawał. On mi się tak podoba.

NA bal przebierańców przyszła jedna pani goła i umalowana cała na biało. Ktoś jej się zapytał za co się przebrała. A ona zadarła nogę do góry i mówi: ZA DZIURĘ W ZĘBIE.

Paradosia witam. Widzę że powoli się wdrażasz.
 
Cześć Dziewczyny
Witam nową Mamę
Alex Sto lat w szczęściu i uśmiechu
Dorota wkońcu sie dodzwoniłam i Kuba idzie od poniedziałku
Bożena
mnie też bylo miło że wkońcu udało nam sie poznać ,i liczę następnym razem na prawdziwe pogaduchy :tak::-D:-D;-)






 
A ja własnie skonczyłam kleic Radzieckie:-D:-Di jestem zła bo mój P. był w collegu zapytac o Entry 2 i niby babka poiwedzilaa ze sa tylko 2 klasy w cąly collegu i to tylko od 14.16.30 :szok:, gdzie ja słyszłam ze inni ida na inne godziny!!:-(
A pozatym nie wiem czy pojde bo zabrali nam Working tax i musialabym placic 58Ł/miesiecznie?.............nie wiem co robic łudziąłm sie ze to bd moja rozrywka z 2 razy w tyg..........

Moj Marcel tez jest najwiekszyw klasie w dosłownym słowa znaczeniu "najwiekszy" :szok::-D
 
reklama
Hej
U mnie tez cisza i spokuj , wygoniłam Natalke z siostra do miasto , ja juz mam dosc biegania :-D a to tylko dlatego ze Hubert bardzo sie niecierpliwi w sklepach ze szmatkami.
Wita Cie Paradosia.
Doris siostra jedzie we wtorek. U mnie tez juz zaczeły sie kłotnie ,chwile było spokaju ,bo po takiej długiej rozłace strasznie byli za soba stesknieni:tak:
Roksanna :-D:-D mała ta dziurka;-) widziałam sie z Tynia , juz wiem o co chodzi z ta nawigacja:-Dwczesniej czytałam i nie kumałam:sorry:
 
Do góry