reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

alexnow
Niech Ci słońce pięknie gra, a Twój uśmiech długo trwa. Nie trać swej radosnej miny - dziś są Twoje urodziny.

BozenaM też bym chętnie zjadła radzieckie ale niestety ja niecierpię kleić pierogów

asinka z super że maść pomaga:-)

Paradosia też najwyższy w klasie przynajmnie w poprzedniej szkole. Teraz nie wiem bo nie miałam okazji porównać. Adaś ma dzisiaj pierwszy dzień szkoły. Widać że był bardzo zdenerwowany. Mam nadzieję że mu się spodoba.
 

Załączniki

  • DSC00154 - Copy.jpg
    DSC00154 - Copy.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
hej
ja sie dalej rozpakowuje:wściekła/y: Wczoraj wpadl do nas kolega i na koniec o 24 mialam dwoch nawalonych facetow w domu:szok: dzisiaj i jutro mam nocke wiec nadrobie cale forum :tak:

Z tego co pamietam:

Witam nowa kolezanke
mam ochote na ruskie:-p:-p:-p
tez mnie wkurza ze pada:wściekła/y:

Lece dalej do garow i roboty ale juz od piatku sie wkrece na calego bo mi tego brakuje:-(
 
4MUCHY-w pierwszej chwili myślałan że wkleiłaś zdjecie mojego Kuby:-D:-D
Takie same ma kolory w szkole:-D:-Di też szare spodnie:-D

KATIN-mi pasuje 12 września,J ma wtedy wolną sobotę:tak:
 
Hehe ja też myślałam, że to Kuba w pierwszym momencie:-D
4muchy fajne dzieciaczki:tak: Adaś widac że przejęty:-)

Katin mi też pasuje 12 września i zaklepuję sobie robienie sałatki z kurczakiem i ananasem:-p
Mam nadzieję, że reszcie dziewczyn nie przeszkadza że przyjdę z moim ssakiem:eek:

Ampar to musiałaś miec wesoło wczoraj:sorry: Fajnie, że jesteś już spowrotem bo wiesz to było trochę niesprawiedliwe że ty tam się grzejesz na słoneczku a my tutaj mokniemy:crazy::rofl2:

Bożena jak inni mają na tych godzinach co tobie odpowiada to moze idź jeszcze raz podpytaj bo mąż mógł trafic na jakąś niedoinformowaną babkę:sorry:
Już pare razy się tutaj z tym spotkałam, że ktoś zamiast przyznac się że nie wie to wymyśla jakieś bzdury:wściekła/y:

Roksana zboczuszku co ty za kawały nam tutaj opowiadasz:szok:;-):-D Dobreeee:-D:-D:-D
 
rozmawiałam z KasiąJ ,wyniki jej się pomału poprawiają
zaczęła pomalutku jeść ,opiekę ma na medal
ale przy tych lekach co bierze ciągle spi
jak tylko nabierze sił odezwie się na forum






 
Hej dziewczynki ja lekko zmęczona bo walnęłam sobie dzisiaj maratonik do Shipley:tak:.Miałam dzisiaj spotkanie z położną więc w sumie musiałam.Mały biedny się dzisiaj zestresował i rozpłakał jak położna kazała mi się położyc :-(.A pobranie krwi przeżywał całą powrotną droge do domu.Alexnaw Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:-).Ty to jeszcze młoda dupa jesteś :tak: oj chciałabym miec tyle co Ty:tak:.katin a co to za imprezka może też się wyrwe bo to może będzie moja ostatnia imprezka w najbliższych miesiącach:tak:.sylwia.m chętnie bym wstawiła jakieś zdjęcie brzuszka ale nie mam nic aktualnego :no:.Może spotkamy się osobiście to sama zobaczysz:tak:.Paradosia witaj na forum;-).Widzę że szybko się wkręcasz:tak:.
 
alexnow raz jeszcze wszystkiego naj..naj..naj.. i 100lat!!!!
paradosia witam serdecznie nowa kolezanke ;-)
ampar3 witaj po wakacjach,nawet nie chce myslec jak pieknie jestes opalona :-p
katin ja chetnie przyjde ale z osoba towarzyszaca...dlugo rozmyslalam zostawienie Nadusi na troche w domu ale na razie nie jestesmy jeszze gotowe :eek:
BozenaM za mna juz od dawna chodza 'radzieckie',wczesniej mozna bylo w balandze kupic przy okazji sobotnich zakupow ale niestety zamkneli ten przybytek pysznosci :-(
nam sie udalo dzisiaj wybrac na spacerek do ogdon water i nawet deszcz nas nie zlapal,a Nadia tak pieknie spala na swiezym powietrzu,niestety juz 6dzien nie ma kupki i nic nie pomaga :-(
 
Monika to Kasia.j jest w szpitalu???:szok::sorry:

Kasia8118 chętnie zobaczę Twój brzuszek bo mi już tęskno za moim:-( i smutno mi jak sobie pomyślę że już nie będę miała:-(
Może jutro jak nie masz planów i R idzie do pracy?

Mojadzidzia może taka Nadusi natura że tak mało kupek robi?? Męczy ją to bardzo czy jest spokojna?

Moja młodsza latorośl śpi a starsza skacze mi za plecami:crazy::wściekła/y:
 
reklama
Sylwia.m jak masz ochotę wpasc jutro na kawkę to serdecznie zapraszam.Planów brak :tak:.mojadzidzia powiem Ci tylko na pocieszenie że mój Krystian też ma problemy takie same jak Twoja mała i też nie wiem jak mu pomóc.Nawet byłam w Pl.u lekarza ale nic ciekawego mi nie powiedział:no:.Ogólnie to sporo odwiedziłam tym razem lekarzy a raczej moje dziecko dermatologa,chirurga i ogólnego:szok:.
 
Do góry