reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam po długiej przerwie :sorry: :sorry: :sorry:. Sorki, ale jak nie problemy z kompem , to dzieci i często mąż (jak usiadł wczoraj w nocy, jak odebrał mnie z pracy to poszedł spać około 6 rano :wściekła/y: ) ciągle siedzą i grają przez neta. Kolejna sprawa, że dopiero zaczęłam się jakoś organizować w dzień. Po przejściu na dzień z nocek miałam ogromny problem ze zmieszczeniem się w czasie ze wszystkim :no::wściekła/y::szok: . Jeszcze nie zawsze mi się udaje zdążyć , ale już jest dużo lepiej. Najgorsze to to, że jak chodziłam na nocki to kładłam się około 19 przed pracą z małym na drzemkę i tak mi zostało, że jak mam na rano i wieczór wolny to jak go kładę to padam i zdarza się, że około 1-2 w nocy się przebudzam, biorę kąpiel i idę dalej spać. Jeszcze do tego ta pogoda, a miało być takie ciepłe lato :crazy: .
Mam nadzieję, że mi wybaczycie to milczenie.
Ostatnio ciągnęłam 9 dni pod rząd w pracy, do tego 2 razy zostałam do 3 w nocy, bo mieliśmy zrobić przegląd auta. Bałam się, ale nie było tak źle. W sumie kosztowało nas 140 funtów z wymianą oleju. Benifity niestety nam obcięli o około 100 tygodniowo:wściekła/y::szok::wściekła/y: .
Gratulacje dla KasiJ.
Alexnow Wszystkiego najlepszego!!!

U mnie w domu troszkę się poluźni do południa od przyszłego poniedziałku. Dzieci 7,09 zaczynają szkołę.
 
reklama
sylwia.m raczej Nadia nie cierpi z tego powodu,ale za kazdym razem jak zrobi kupke to jest o wiele spokojniejsza i spi lepiej :sorry:
kasia8118 o kurcze myslalam ze ta dolegliwosc jest zarezerwowana dla niemowlakow :szok:
 
Mojadzidzia - powinno jej to przejść z czasem, narazie ma wolną przemianę materii (niektórym osobą tak już zostaje znam taką piędziesięciolatkę:-):tak:), ale najczęściej przechodzi.
Moja młodsza córcia też tak miała, teraz już jest wszystko w porzadku, ale i tak czasem jej się zdaża mieć przerwę kilku dniową w robieniu kupki.
 
Witam po dluzszej przerwie:-D:-D!!!
Paradosia-Witaj na forum:-)!!
Mojadzidzia a ty karmisz piersia czy butelke podajesz?dzieci karmione piersia moga robic kupke nawet raz w tygodniu no inaczej na butli wtedy troszke czesciej.

A ja mam dzisiaj troszke luzu laura spi juz od 19:-):-D!!!Padla tak wczesnie bo w dzien nie spala moze 5 min po drodze do domu jak wracalam z zakupow:-).
dzien zaliczam do udanych:tak:razem z kolezankami wybralysmy sie maly shoping:-Di kupilam sobie fajny plaszczyk na zime za 12.99 z przecenki:tak:.juz wiem gdzie jest tan kulkoland przechodzilam niedaleko tej ulicy,niestety ostatnio nie dalam rady przyjsc:no:.

Jstysiak-co sie nie odzywasz,jak amelka juz lepiej????
Alexnow-Sto lat kobieto,duzo zdrowka i spelnienia marzen!!!!!!!!!

dobra uciekam bo moj B z kolegami robi podloge w lazience ide zobaczyc efekty ich pracy:tak::tak::-):-D!!!!!!!!
pozdrowionka!!!!!!!!!!!
i milej nocki:tak:
 
Sylwia.m no to fajnie mi godzina pasuje:tak:;-).W końcu zobaczę małą pewnie już wszystkie widziały tylko nie ja:blink:.Jak któraś jeszcze ma ochotę to zapraszam;-).sylwia.m i mojadzidzia a jak tam u was z pokarmem cały czas karmicie piersią ?
 
Karmiące, karmiące:tak::tak::tak:
Jak dla mnie to super sprawa, mała przybiera dobrze a mi jest wygodnie bo nie muszę podgrezwac, wyparzac itd:-) Chcę karmic co najmniej do 6miesięcy ale nie dłużej niż rok:no::-)
 
reklama
ja też nadal karmie piersią choć tak naprawdę już tylko na ćwierć etatu:-D:-D
Niestety Amanda to taki żarłoczek, że nienadążałam z produkcją:-D
Wiktorię karmiłam 13 miesięcy
 
Do góry