reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam z rana:-):-)
sylwiam,doris,tinia-
dziekuje wam za zyczenia,dzis koncze 24 lata a nie chwalilam sie ze dzis mam urodziny bo po co:-D:-D:-D
Aga wczoraj padla jak mrowka o 8 i dala dzis pospac do 8.30 :tak::tak::tak:
dobra laski odezwe sie pozniej mam troche roboty:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
hej dziewczynki:-)
pogoda narazie średnia a ja mam do sklepu zaiwaniać:shocked2:
doris-sorki zapomniałam Ci odpisać- moja Alicja idzie jutro do szkoły,tak trochę bez sensu na dwa dni i znowu weekend.
sylwia a tak tak masz rację powinnam tym kijem zdzielić:tak:;-)
i stało się złapałam wczoraj szczeniaka jak mi walił do drzwi po raz czwarty,myślałam że do dupy nakopię ale nie będę czyiś dzieci biła;-):happy:,tak się przestraszył,że mało nóg nie połamał w biegu:-p:-D
alexnow- na NK życzonka zostawiłam:-)a i tak sto lat:tak:
paradosia witaj:-)
asinka- no widzisz..mój mały miał to samo ale maść szybko skutkowała w przeciwieństwie do domowych sposobów:sorry:
bożena- no jam mam też w planach pierożki "radzieckie":laugh2:telepatia?:eek::-D:-D:-D:-D

a tak wogóle to szkoda,że na te kulki nie mogłam podjechać:-(następnym razem nie odpuszczę;-)
 
alexnow
..H..A..P...P.
..,.- ' " ' -..,...Y
./..#........\.......B..I..R.
.;.#.........;..., - ' " ' - ,...T
.\............/../...#......\...H
..\........../..;..#.........;..D
... `.'.q.'.´....\............/.A
...... (..........\........../.Y
........)..........`.'.p.'.´
.......(.............. ..)
........)..............(
.......(................)
........)..*.....*.... .*
.......(..’ 0....”0....”0
......... _||___||___||_
....’* ,{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,},*
.... 0,,{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/},’0
..._||_{_________”___}_||_
..{/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/\/\/\/}
..{,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,}
..{/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ /\/\/\/\/}
..{_____________”_______}
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥
sto lat kochana


my tez juz na nogach,nikola nie dala mi polezec:-(.marudna jest dzis -strasznie-chyba znow zeby.
mam straszna ochote na cos slodkiego-masakra-chyba bede dzis piec.
milego dnia dziewczynki
 
Cześć!!!
Alexnow- 100 lat 100 lat... Wszystkiego najlepszego!!!
paradosia- witaj i pisz często.
Doris- ja tez mam dzisiaj ostatni dzień laby. Ale nawet się ciesze, że juz jutro do szkoły bo Filip z nudów dostaje głupawki.
asinka_z- super, że maść pomogła. Ja też póki co nie narzekam na służbe zdrowia. Zawsze dostajemy coś jeszcze oprócz Paracetamolu:laugh2:
aniteczka1981- trzeba było mu nakopać ;-) Może miałabyś spokój. Też przyłączam sie do pytania co tą są pierogi radzieckie?

U nas dzisiaj nudy. Pogoda byle jaka więc siedzimy w domu:-(
Paaaaa
 
Witam i ja szybciutko, bo juz zbieram sie za "radzieckie":-D:-D:-D

Ja tak sobie mwóie o ruskich pieogach :-D:-D:-D:-D, a że jestesmy z Aniteczka z tych samych rjonów to i Ona chyba tak sobie mówi:-D:-D:-D

ALex - 100 Latek kochana, wszystkiego najlepszego, .........

A mój Marcel zaczyna 8 wrzesnia w nastepny wtorek........:tak:
 
Dziś wysylam swoją Wiki pierwszy dzień do zerówki:szok::szok:Ona szczęśliwa, bo będzie miała nowe koleżanki. A ja w stresie:-D:-DMoja mała-duża dziewczynka idzie dzo szkoły. :-)

Amandzia spokojnie leży na materacu i się bawi, chyba przeczuwa że mamuśka zestresowana:-D

Alexnow- jeszcze raz wszystkiego naj, naj.......najlepszego:-D

Dziękuje wszystkim za miłe przywitanie.:-):-)
 
A piszę mała-duża bo moja 4 letnia dziewczynka ma 117cm wzrostu. Najwyższa w przedszkolu i z tego co widziałam na zebraniu w zerówce też będzie najwyższa.

A co do Yorku to racja- piękne miasto!!!!!!
Ale w sezonie nie ma jak się poruszać,bo jest tyle ludzi wszedzie. A chodzenie z wózkiem to już tragedia:szok:
No i zdecydowanie York jest mniejszy od Bradford.

Pozdrawiam
 
reklama
hej babeczki ja sie nie udzielam bo moj chlop ma jeszcze urlop ale jutro juz wszystko nadrobie buziki
alexnow - wszystkiego naj najlepszego!!!
 
Do góry