reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
:-)czesc
zapowiada sie ladny dzionek:-), przynajmiej na spacerek mozna pojsc.

No i bolaczki po wczorajszym masazu przeszly i nic sie szczegolnego nie zapowiada:-(. No i dalej czekamy, wiecie co nigdy nie myslalam ze akurat to ja bede tak daleko z brzucholem lazikowac.Zawsze myslalam ze do tego 39t,c juz bede miala urodzone i koniec.A tu d..a:-(. Wiecie ale zauwazylam ze bardzo duzo dziewczyn w Angli ma przenoszona ciaze , cholera wie jak oni to wyliczaja.:confused: Zobaczymy jak bedzie z wami dziewczyny?

Co dotego zarejestrowania , to chyba kazda bedzie miala jakis problem. My jedziemy na poczatku lutego na jakies 2-3 miesiace , odpoczac po 3 latach pobytu w Angli i pozalatwiac wszystkie sprawy. Mam nadzije ze wystarczy czasu na zalatwienie takich spraw jak pesel, paszport i dla Szymka i dla mnie . Pozatym w kwietniu mamy slub koscielny , wiec tez bedzie zamieszanie . No musi sie jakos dac.

Yowka - dobrze masz z ta kolezanka ciezarowka , przynajmiej sie nie nudzisz:tak:.Pozniej jak juz urodzicie tez bedzie razniej we dwojke , a raczej czworke;-)
no koncze bo mam zamiar wyciagnac meza po swieze zakupki , mam ochote na czeresnie - pychotka.
 
Niunka....wlasnie niedawno tez zadalam Wam pytanie co jest z ta Anglią, ze tu jeszcze sie nie spotkalam aby ktoras w terminie urodzila a juz tymbardziej przed??:szok:Nawet na naszym forum dziewczyny przenosily ciaze i praktycznie zero oznak porodu w terminie porodu...bardzo to dla mnie dziwne....tak sobie mysle,ze tez przenosze...i moze jak tak sie nastawie to nie bede szalec od 37-40 tygodnia ciazy bo powiem \Wm szczerze, ze juz jestem niemal na 100% pewna,ze jednak bedzie to pozniej...
A co do kolezanki to naprawde mi sie trafilo...jej zreszta tez:cool2:..razniej pozniej na spacerek z wozkami i w tych pierwszych miesiacach sobie pomagac nawzajem-cieszy mnie to niezmiernie:-):tak:.
Dzis wybieramy sie na zakupki i spacerkiem do jakiejs kawiarenki-a nasze chlopy beda sprzatac samochody....piekny podzial hahaha:laugh2:
Buziaki dziewczyny i milego, slonecznego dzionka
 
Czesc dziewuszki :-) tak czytam co piszecie i tez jestem pewna na 100 ze przenosze i wiecie co? tak mysle sobie ze tu w Anglii nie badaja ciezarnych dopochwowo przez cala ciaze i mysle ze cos w tym jest, u nas w Polsce na kazdym kroku lekarz pcha tam lapska i moze to przez to kobiety rodza tyle wczesniakow itd. Tak sobie mysle ale pewnie jestem w bledzie, lezalam w szpitalu w grudniu i dziewczyny lezaly ze mna co mialy rozwarcie wewnetrzne i skurcze byly w 6 i 7 miesiacu ciazy one tego nie czuly ale lekarz po zbadaniu ich dopochwowo to wyczul i skierowal do szpitala nie wiem o co tu chodzi bo przeciez tu nikt nikogo nie bada, nikt nikgo nie podwiazuje, nie zaklada zadnych krazkow i prawie kazda przenosi - moze pojde na medycyne i napisze prace o tym hehe.:eek:
Niunka zobaczysz ze my to sie spotkamy jednak na tej porodowce, ja to ide 16 i nie ma mowy o przenoszeniu :) mame tu sciagnelam, juz w sobote bedzie u mnie i co ? miala mi pomoc przy malym a bedzie pewnie tak ze nawet wnuka nie zobaczy ehh wkurza mnie to :)
Karola- ale ty masz fajnie w tej polsce, nie dziwie sie ze Gabrysia kazdy zaczepia bo jest jak laleczka normalnie :) ale juz jak napisalas o tych problemach z peselem itd to :wściekła/y: mysle sobie dlaczego w tej polsce sa zawsze problemy, w konsulacie problemy, z peselem problem, z dowodem problem - biurokracja. ja tez jestem w takiej sytuacji ze nie ejstesmy malzenstwem a moj pojedzie ze mna w listopadzie tylko na 2 tyg wymieni dowod bo ma stary no i chcielismy zarejestrowac malego i wydebic jescze te polskie becikowe bo do 3 miesiecy mozna sie starac od urodzenia, no co w koncu maly bedzie obywatelem polski i bedzie tam zameldowany ;/
A dobra same problemy a tu sobota jak to sie mowi imieniny kota, pogoda fajniusia tylko ten wiatr ale juz niech bedzie :) milego weekendu dziewuszki aha i pomysl na obiad nr 1 : schabowy, mizeria, ziemniaki heh malo oryginalny ale jest. piszcie swoje pomysly to zawsze jakas pomoc eheh buziaki
 
Czesc dziewczyny! Oj,oj Niunka sie nie odzywa,chyba juz po wszystkim!!!!!!!!!!!:-) Juz chyba tuli Szymonka:tak:. U mnie super,piekna pogoda i wczoraj spedzilam milo dzien. W srode zobacze po raz pierwszy moja kruszyne,to bedzie wazny dzien,juz sie nie moge doczekac:-):-):-). Piszcie dziewczyny co u Was. Pozdrawiam goraco:-)
 
czesc dziewczyny:-)

Sorki ze sie wczoraj nie odezwalam i ze wprowadzilam was w blad:zawstydzona/y:.
Niestety Szymek uparty jak nic i ciagle siedzi w brzusiu. Nic juz nie poradze , jestem strasznie steskniona za synkiem i wsciekla zw akurat mnie to spotkalo ze musze tak dlugo chodzic z brzucholem:wściekła/y:.
Poczekamy w weekendu bo juz teraz mam na wywolanie na 100% :tak:, bedzie juz 12 dzien po terminie i napewno nie odesla do domu.

Kobity weekendzik byl udany - piekna pogoda:tak:i dzis chyba tez. Wczoraj od ssamego ranka bylismy na nogach tzn, pojechalismy na targ do Bingly , pokupowalismy pelno ciuszkow , za tanioche , potem obiadek i kawka w ogrodzie na sloneczku. Wieczorkiem to bylam taka padnieta z tego upalu ze az mnie pierwszy raz bola glowa i to bardzo , chyba za duzo na sloncu:no:.
acha i jeszcze wieczorkiem obejrzelismy filmik z mezem , bo posciagal tego pelno ,,Testosteron,, ale taki sobie , bo zasnelam:-D
no piszcie co u was.



Ewka , cfcgirl ?????????? zyjecie?????????????????????
Mania , Kasiek , Yowka , Kurcze jak o kims zapomialam to wybaczcie:zawstydzona/y:.
piszcie co u was.
Kama -pisalas wiec o tobie nie wspominam , ale pisz wiecej.
No a Karola ma przeceiz suerowe wakacje:-):tak:.
 
Czesc dziewczyny!
Nie odzywalam sie bo mam strasznego lenia -troszke za cieplo jak dla mnie i nie moge nocami spac ..pozniej chodze jak zakrecona calymi dniami.Maly cisnie mi na przepone i mam juz problemy z oddychaniem i po tych cieplych dniach zaczelo sie puchniecie stop i lydek...ale dobrze,ze nie pada.
W Polsce super ciepelko..Karola ma fajowy urlopik...nie zazdroszcze jej bo i ja juz za kilka dni lece :-):-):-) ciesze sie baaaaardzo choc za dlugo nie bede ale zawsze;-)
Niunka..czytalam aby ten masaz byl skuteczny to powinien byc powtarzany 3 razy dzien po dniu..a tu robia az raz-zero ingerencji ginekologicznej w sensie badan i mysle,ze dlatego jest tak,ze babeczki nosza za dlugo ciąże....moze sie myle..ale cos w tym musi byc, bo obliczaja raczej dobrze...mi w Polsce potwierdzili termin porodu z UK.
Ide dziewczyny wstawic pranie...i biore sie powoli za jakis obiadek-bedzie dzis rybka, ziemniaczki i surowka.Piszcie co tam montujecie na obiady, bo ja juz bank pomyslow mam prawie wyczerpany.
 
Czesc :-)
uff jak goraco :szok:niby chcialam lata ale mam te same problemy co ty Yowka, jestem spuchnieta, ospala, nie wychodze z domu bo oblewam sie potem cala, w nocy nie spie, sloneczko to ja lubie ale takie wiosenne ;-)jeszcze musze isc dzis do poloznej a nie wiem czy stopy nie odmowia mi posluszenstwa bo nie widac na nich nawet kostek :)
Niunka ja tez juz wczoraj myslalam ze moze cos cie wzielo ale zadna z was sie nie odzywala wiec sie domyslilam ze to ta pogoda tak na was dziala. Fajnie masz - bylas sobie na pchlim targu - ja tak to nazywam :-D ja juz wam mowilam ze jestem od jakiegos czasu bez samochodu a jazda taxowka nawet do centrum mnie wkurza bo te ciapaki maja takie specyficzne zapachy i zawsze musza cos do mnie gadac :-p:-pDzis do domciu pojechal nasz wspolokator to taki moj jakby brat znamy sie od urodzenia, razem sie wychowaywalismy, pojechal na stale do Polski bo jego zona tez bedzie rodzic pod koniec wrzesnia - (mowie wam co sie narobilo) i tak mi smutno i pusto troche bo on robil na nocki wiec cale dnie siedzial ze mna, mialam do kogo sie odezwac, jak byl samochodzic to zawsze mnie gdzies zabral, tak wiecie zawsze ktos sie mnie opiekowal do poludnia a teraz cichutenko w domu :( wkurzal mnie czasem ale lepiej jak byl :) no trudno sie mowi, ale mojego chlopa nie moge zagonic do robienia prawa jazdy tutaj -chyba sie boi, ale jakos go zmusze ;-)
Dzis nie rzuce pomyslem na obiad - bo poprostu strajkuje i nie robie heh ale widze ze Yowka sie dolaczyla do mojego pomyslu wiec super!! trzymajta sie wszystkie dziewuszki i te w Polsce i te tutaj, piszcie czesciej bo niedlugo niunka nam odpadnie bo bedzie bawic Szymka, niektore pojada do Polskie a ja sama ze soba bede gadac :) pa
 
to znowu ja
no cosik sie ruszylo:-):tak:, jeszcze nie wszystkie sie zameldowaly ale juz lepiej.

Co do obiadku to ja mam dzis pomidorowa , bo uwielbiam i gotuje sie cala wielka grapa - bedzie juz na jutro. Zreszta i tak nikomu nie chce sie jesc w takie upaly.
A zupka lepsza w takie cieple dzionki , niz ziemniaczki, no i lzejsza.

No kasiek masz racje jeszcze pare dni i pewnie znikne z forum , takze odpoczniecie od mojego marudzenia:-D, ale pewnie nie na dlugo - obiecuje ze znajde chwile i wkleje foteczki naszego syneczka.:tak:
No kobity ale dzis chociaz wiaterek wieje to troszkie lepiej , bo wczoraj myslala, ze umre.
no to pa.
 
reklama
Hejka.
Niunka - Juz myslalam ze urodzilas ?:-p;-)
Yowka- Jak brzunio?
Karola- Jak Synio? NOi wakacje?
Cfcgirl - A co u Ciebie Kochana ??
Pozdrawiamy :-)
My sie mamy dobrze cigle wklejamy zdjecia na lipcowym watku - pierwsze zdjecia naszych anioleczkow;-)
 
Do góry