reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kama
widze ze brzusio powolutku zaczyna rosnac, taki maluski , ale zobaczysz nim sie obejrzysz a bedzielki jak balon:-D.

Dobrze u was wsio ok, ale uwazaj na siebie w pracy i sie oszczedzaj, pamietaj nic nie jest teraz wazniejsze od ciebie i twojego malenstwa:-);-).

pozdrawiam i odzywajcie sie kobity Ewka jak twoj brzusio , Duzy?
Cfcgirl jak tam u ciebie?
 
reklama
dziewczyny zyjecie????????????????????
Bo niedlugo zaczne pisac sama ze soba, no wiem nie mozecie juz zniesc mojego marudzenia , ale trudno komus musze sie wyrzalic.

Piszcie co tam u was, odzywajcie sie bo jeszcze troche i zworiuje.
Piszcie chociaz o pierdolkach , zawsze cos.;-)
 
Czesc kochane dziewczeta.
Melduje sie z ukochanej Polski.Pogoda co prawda nie jest najlepsza, ale i tak jest lepiej niz w Anglii, powietrze jakies takie inne, cieplejsze. Poza tym jestem rozrywana przez rodzine i nawet nie mam czasu sie nudzic, a to bardzo mi sie podoba:-), bo w Anglii dostawalam juz szalu:dry:. Dzis bylam u fryzjera i jestem bardzo zadowolona. Wkoncu jestem dobrze scieta i kolor wlosow jest zrobiony jak sie nalezy.Niedlugo jak bede miec chwilke to wkleje wam troszke zdjec. Mam nadzieje sie jeszcze troszke opalic to wtedy humor jeszcze bardziej mi sie poprawi. Jedyne za czym tesknie to moj ukochany. Bardzo mi go brakuje:-(.
Niunka i Kasiek czekam dziewczyny na Wasze szybkie rozwiazanie. Nie lamcie sie kochane. Wiem ze to tak latwo powiedziec, tez przez to przechodzilam, ale to juz naprawde tuz tuz...:-D:tak:
Buziaczku- Twoja corcia jest przepiekna, przeurocza mala istotka:-):-D, napewno sprawia Ci mnostwo radosci. Co do krostek to przyczyn moze byc wiele. Moze to byc od calowania przez rodzinke, moze to byc od smoczka, od tego ze cos zjadlas co ja uczula, od proszku do prania czy nawet kosmetykow ktorych uzywasz dla malej. Mialam z Gabrysiem podobny problem. Przeszlo jak zmienilam kosmetyki na Oilatum a od GP dostalam jakis taki specjalny delikatny kremik do buzi- nawilzajacy. Lekarz kazal go tym kremem smarowac kilka razy dziennie buzie i przeszlo. Nie musisz sie tym zbytnio przejmowac, bo wiekszosc takich malenstw ma czesto krostki na buzce i z wiekiem jej to przejdzie. A jakby cie to bardzo niepokoilo to zapytaj o rade GP lub health Visitora. Napewno cos Ci doradza. Acha ... watpie, ze Twoj aniolek jest niespokojny przez te krostki, musi byc jakas inna przyczyna, ze mala jest marudna, moze ja cos boli?
Kama- masz sliczny maly brzunio.Zobaczysz nawet sie nie obejrzysz a urosnie Ci wielgasna pilka;-), napisz jak tam Twoje samopoczucie, dla wiekszosci kobiet te pierwsze tygodnie bywaja najtrudniejsze, a jak Ty sie czujesz?
No dobra kochane koncze. zycze Wam milej nocki. Piszcie co u Was.
Pozdrawiam Was wszystkie i sle buziaki. Papa:-)
 
hej hej
jestem cala i nic a tu juz sierpien, wiec synek bedzie sierpniowy:tak:.

Karola superowo ze o nas pamietasz i sie odezwalas. Widze ze z pogoda wmiare , kurcze no i wrocisz odmieniona ze pewnie cie nie poznamy:-) fryzurka nowa , opalona no no no , pewnie korzystaj ja tez tak zawsze robie , zawsze w Polsce kosmetyczka , fryzjer , solarium zaliczone obowiazkowo chocby sie walio i palilo :-);-).
Baw sie i korzystaj ile wlezie i caluski dla Gabrynia. A co do chlopa to takie rozstania sa bardzo dobre raz do roku.;-)
Pozdrawimy
No kobitki leniuchy nie chce sie pisac?
 
Czesc. ja tez w calosci :rofl2: wczoraj mialam dziwny dzien a dokladnie chodzilam rozdrazniona jak cholera, kazdy mnie omijal szerokim lukiem a mianowicie dlatego ze z rana przyszla mi w koncu wyczekiwana paczka z toysrus z przewijakiem karuzelka i termometrami i tak: przewijak polamany, termometr do uszka bez tych koncowek zabezpieczajacych i sama nie wiem czy ich potzrebuje czy nie, termometr do wody w ksztalcie kaczuszki ktory nie pokazuje temp tylko napis TOO HOT ;/ a karuzelka fajna ale mysle ze dla dzidzi tak od 2 miesiaca ehhh zaraz powstawiam wam linki jak sie uda . aaa no i probowalam wczoraj tego termomeru do ucha i pokazywal u mnie temp 37,7 szlag mnie trafia, moj przyszedl z roboty i kazalam mu jechac z kolega wymienic chociaz ten przewijak - ehh przewijakow na stanie sklepu brak - przeleja nam kase za niego na konto. i co? jak tu nie byc w zlym humorze ;-)
OTO TEN TERMOMETR BEZ TYCH KONCOWECZEK HEHE
Bruin Ear Thermometer With Fever Alarm , Essential medical - Babies R Us

link do karuzeli wysle wam z allegro ale tez kupiona byla w toysrus:
FISHER-PRICE KARUZELA PANDA Z PROJEKTOREM WYPRZED. (220005938) - Aukcje internetowe Allegro

a teraz kupilam na ebay taki przewijak:
Mamas & Papas Cot-Top Changing Unit in Pine on eBay, Changing Tables Units, Baby Changing Nappies, Baby (item 280138652660 end time 01-Aug-07 13:15:56 BST)

aaa i jeszcze mam pytanie -tylko sie nie smiejscie ze mnie :-D;-)
wezcie kobity napiszcie mi co to dokladnie jest i jak sie tego uzywa bo wiem jedynie tyle ze na pieluszki to jest ale co jak i po co to nie mam pojecia - juz wam mowilam malo jazaca jestem heh - to ta ciaza tak na mnie dziala :) a no i czy to kupowac czy nie? wogole piszcie co wiecie :rofl2:
Tommee Tippee Nappy Wrapper Starter Set , Tommee Tippee - Babies R Us

no niunka chcialas zebysmy pisaly cokolwiek to troche pomarudzilam jak to baba w koncowce ciazy :) ja tam jeszcze w pidzamie jestem w wyrku :zawstydzona/y: obudzilam sie spuchnieta, rece i stopy jak fiona ze shreka :szok: glowa mnie boli- pewnie znowu nerwowy dzien, moj to chyba specjalnie nadgodziny w pracy bierze bo dzwonil ze dopiero o 6 bedzie hehe biedny ale co??!! ja mam prawo !! hehe milego dnia
 
kasiek :-)
Milo ze chociaz ty sie odezwalas, mam nadzieje ze pozostale kobitki tez znajda czas;-):-)

kurcze ale trafilas z tymi zakupami , tez bym byla wkurzona, dlatego nie lubie kupowac czegokolwiek jak tego nie widze na wlasne oczy.
Dobrze ze chociaz zwroca kase, ale sam fakt tyle klopotow i nerwow .

Widzisz tak sie sklada ze ja sama nie wiem po co urzadzenie do pieluch?:zawstydzona/y:
Moze za glupiutkie jestesmy na to? nie mam pojecia.
Z urzadzen to posiadam styliaztor , odciagacz i chyba to wszystko , jak bedzie potrzeba to zawsze mozna dokupic podgrzewacz i takie tam.

A z tymi naszymi humorkami to lepiej nic nie mow. No ja akurat mam ostatnio dobre dzionki , ale to dlatego ze sie nastawilam ze w piatek w szpitalu urodze , a jak odesla mnie do domu to chyba wyjde z siebie:no::-(.No zaobaczymy.
Napisz jak tam u ciebie z uplawami , masz jakies wieksze , bo a mam i kazdy mi mowi ze szyjka sie przygotowuje , ale ilez mozna:wściekła/y:, niech sie wkoncu zacznie cos konkretnie dziac.No i ci mowie cholernie mnie wszystko rwie , ale tylko jak chodze , praktycznie wogole nie moge za duzo chodzic bo nie moge z bolu, a jak usiade wszystko prze:wściekła/y:chodzi. A jak ze skurczami u ciebie ? bo u mnie cisza:wściekła/y:
Cos dziwne ze nie mam tych skurczy.


No dobra ide robic obiadek do konca - zupka pomidorowa - moja ulubiona:tak:
 
No czesc dziewczeta :-)
Nie odzywalam sie bo ladna pogoda wiec nie bardzo siedzialam w domku...wczoraj i przedwczoraj nad jeziorkiem i spieklam sobie plecy i ramiona cholernie...az spac nie moge tak pieką :wściekła/y:...wieczorami albo u znajomych albo ktos u nas wiec nie bardzo mialam czas...a dzis mialam midwife i jestem wsciekla bo moja midwife teraz dwa tyg. na urlopie i dali mi jakas nowa...wrrr a potrzebuje papier aby leciec do PL bo bede wtedy w 31 i 32 tygodniu ciazy i mi problem robi ta nowa wsciekla jestem:wściekła/y:, mowiac,ze wystarczy mi jak wezme maternity book..i przetlumaczyc sie jej nie da,ze linie lotnicze wymagaja osobnego certyfikatu...co za baba:-(

Karolina odpoczywaj z Gabrysiem ile sie da i wdychaj tego polskiego tlenu na maxa :-) ja tez mam nadzieje,ze jednak uda mi sie z tej chorej Anglii choc na troche wyrwac i odpoczac jak jeszcze z ta cholerna midwife albo GP zalatwie papierek na lot :confused2:

Niunka i Kasiek...Kiepsko ,ze tak czekacie czekacie i nic sie nie dzieje z tym waszym porodem...dziwne jest dla mnie to,ze cos tutaj za czesto dziewczyny czekaja dluzej niz terminowy porod i to calkiem sporo dluzej..hmm..Karolina 2 tyg. , Buziaczek tydzien...teraz Ty Niunka juz kilka dni po terminie...w sumie chyba zadna nie urodzila tu przed terminem...dziwne co?Moze klimat ma jakis wplyw ;-)

Apropos Kasiek twoich zakupow..faktycznie fatalnie:szok:...oby choc ten przewijak dotarl caly i taki jaki chcialas...w sumie na ebayu jeszcze sie nie zawiodlam...sporo roznych rzeczy tam juz kupilam i wszystko bylo zgodnie z opisem i zdjeciami.
A to o co pytalas to zwykly pojemnik na pieluszki.Tu maja troche hopla na punkcie sterylnosci-w sumie moze i dobrze...wrzuca sie do niego pieluszki i wyciaga pojedynczo z pojemnika szczelnie zamknietego podobnie jak np. chusteczki do pupy aby sie za bardzo nie kurzyly chyba...jak dla mnie rzecz zbedna w sumie.

Ide dziewczyny zrobic jakas kolacyjke...buziaki
 
Mania
superowo - gratulacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wkoncu ktos pokazal swoje , bardzo dobrze , niech nie mysla ze polacy to debile.
Oplacalo sie wkocu to czekanie .:-)
My tez czekamy ale na odszkodownie ze stluczki a auta , minol juz ponad rok i nic.Mam nadzieje ze tez gostanimy jakis grosik, dlugo sie to toczy wszystko bo walnol nam pakistan i sie wszystkiego wypieral , a ze on walnol to i tak jego wina.Co z tego bedzie nie wiem.



Jeszcze raz serdeczne gratulacje i pewnie juz impreza na calego co?:-):tak:
 
reklama
Do góry