reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam ;-) w niedzielne popoludnie ..wszystkie Kochane Mamuski:-)
Po dlugiej nieobecnosci z powodu braku czasu:tak::-D na ktory tak czekalam..to Pewnie juz o Nas zapomnialyscie?:confused::-p
No coz ..postaram sie przypomniec :tak::-D he he

Nie za bardzo mam czas siedziec teraz na BB,:-p od kad urodzila sie Blaneczka , Ja i Moj Maz jestesmy razem w domciu (ma urlopik) i korzystamy z czasu wolnego i cieszymy sie Soba i Nasza Kruszyneczka,jezdzimy do parkow lasow, na zakpuy itp..:tak:
Wiecie jak to jest ...na poczatku po urodzeniu goscie goscie i rodzina...ktora nie daje spokoju.A Ty ledwo co oddychasz... Pozniej ukladanie sobie planu obowiazkow.. dziennego ktory trzeba dostosowac do Dzidzi i tak z dnia na dzien nie za bardzo mam czas nawet ''po tylku sie podrapac''. A to sprzatanie a to gotowanie i pranie a to gdzies jedziemy nocki czasem zarwane ..i ten czas sie zmywa.

Po za tym Blaneczka jest juz troszeczke wieksza, juz Ja ''widac'':-D
W przeciagu 10 dni od porodu przytyla 300 gram.:tak::-)(polozna powiedziala ze dobrze Mi wychodzi karmienie piersia skoro tyle przytyla:cool2::laugh2:)
Ma smieszne pyzki i jest takim kurczaczkiem ..delikatne faldki na nozkach i szyjce he he sie pojawily ..powoli wydobywa z siebie pisk, usmiecha sie ..ale jeszcze nie tak swiadomie:-p Z dnia na dzien jest wieksza i ciezsza czuje sie to...:cool2::tak:
Ogolnie jest cala i zdrowa dobrze sie rozwija ..nie ma kolki ani innych dolegliwosci.:no:

Tylko od przedwczoraj zaczelam zauwazac ze na policzkach pojawiaja sie delikatne krosteczki malusienkie rozowe-czerwone , bez bialych dziubkow wiec to chyba nie potowki?:confused::confused::confused: Wydaje Mi sie ze od calowania po buzi lub dotykania rekami jej policzkow...- rodzinka...:wściekła/y:yhh:wściekła/y:Mowilam im ''myja lapy zanim bedziecie pchac do dziecka i nie calowac bo kazdy Ma inne bakterie ''to nie rozumieja i dzis Dzidzia sie meczy :-:)-( jest gramosna moze Ja swedza? nie wiem ?? jak myslicie?? co zrobic by przeszly??

Ja czuje sie juz bardzo dobrze wrocilam do dawnej figurki z przed ciazy:tak:,brzuszek zanikl, rozstepy tylko na udach ..bede smarowac moze znikna?Piersi jak doda:-D HE HE :cool2:
Po za tym w piatek Moj Mnie zabral na zakupy do Milton do centrum sklepowego na caly dzien i ubral Mnie od gory do dolu w sexowne i eleganckie ciuszki baaaardzo Mi poprawil humor i samopoczucie.jeszcze tylko fryzjer i bedzie dobrze.:-p:-D:tak:he he

Tkaze wszystko Ok ,..oprocz nie przespanej nocki - bylismy wczoraj w gosciach wrocilismy o 2 w nocy do tego Blania nie chciala spac za bardzo - pewnie przez te krostki:sorry::no::-:)confused: Nie wiem dobrze.. uciekam sie polozyc poki Ona spi..pa pa

Pewnie tak dziwnie napisalam tego posta ze nawet nie chce MI sie go czytac . No coz jestem lekko zmeczona ..Ok Trzymajcie Sie Pozdrawiam Wszystkie

A Laskom 2 in 1 zycze szybkiego i takiego jak moj porodu.!!
 
reklama
Buziaczek-nikt tu o Tobie i Blaneczce nie zapomnial-kazda z nas czeka z utesknieniem na wiesci od WAS!!!!:tak:Ciesze sie,ze malutka juz nie taka "malutka":-Di,ze Ci rosnie jak na drozdzach zdrowo.Co do krostek nie mam zielonego pojecia jeszcze nie mam dzidzi:shocked2:...ale skoro instynkt podpowiada Ci,ze to od goscinych buziakow i czulosci to pewnie tak jest..moze dziewczyny-szczegolnie Karola albo nowe kolezanki z BB cos podpowiedza-maja juz dzieciaczki moze wiedza.Przykro mi,ze nie moge pomoc-moja niewiedza niestety mi na to niepozwala.
Porod-opisz go w kolejnej wolnej chwili-jak narazie wiemy tylko tyle,ze nalezal raczej do lzejszych i ze bylas zadowolona.Ciekawia nas szczegoly i szczegoliki!!!!;-)
BUZIACZKI dla Blani!!!!
WKLEJ FOTKI
albo podaj nam link jak masz jakis album malej w Internecie-popodziwiamy sobie kruszynke:tak::tak::tak:

A ja wlasnie posprzatalam po obiedzie...straszne hustawki nastrojow mam-moj T ma juz mnie dosc...strasznie go podziwiam z jego cierpliwoscia do mnie:sorry::-(
Wzielo mnie dzis na nalesniki z truskawkami i wszystko lecialo mi z rak doslownie-no i oczywiscie wyladowalam swoje zlosci na nim:zawstydzona/y:teraz mi wstyd i wiem,ze to hormony szaleja ale czasem sama wiem,ze zdecydowanie przesadzam...czy wy wszystkie tak macie?:dull:
Dobija mnie to ,ze kazdy dzien niewiele rozni sie od kolejnego..to czekanie..ta bezczynnosc...echhh...ale maruda ze mnie:shocked2:
 
no no no kto tu do nas zawital:-), Buziaczek jak moglas pomyslec ze o was zapomialysmy, czys ty zwariowala.

Ciesze sie bardzo ze u was wsio ok i ze mala rosnie jak na drozdzach, dobrze tez ze tak szybko wrocilas do swojej formy, az tak szybko:confused:.

Co do krostek to niestety tez ci nie podpowiem, ale faktycznie moze to byc od tych caluskow lub mala moze miec jakies uczulenie , chodzi mi o to co jesz a potem dostrczasz to Blaneczce. Zwroc uwage na to co jesz.

Wlasnie czekamy na opis porodu i nowe fotki malej :-)

pa buziaczki dla was
 
Yowka
co do twoich nastrojow , to nie lam sie kazda to przechodzi, moj oststnio stwierdzil ze to bylo najciezszych 9 miesiecy w jego zyciu:zawstydzona/y:, kurcze a to wszystko przez te hustawki nastroju , naprawde bylam czesto niedozniesienia. Biedak muisl robic to na co mialam ochote , znosic moje placzki , klutnie o bule co itd.
No ale juz prawie koniec , a teraz bedzie juz tylko lepiej:tak::-).
Mysle ze to czekanie , ta monotonia, obawa o zdrowie dziecka + hormony sprawiaja ze ma sie takie nastroje. No ale jak sie malenstwo urodzi ponoc sie zapomina o wszystkich nieprzyjemnosciach ciazowych i jest ok. Poczekamy zobaczymy;-)

Widzisz mojemu Szymkowi sie nie spieszy, a ja juz jestem wrecz znudzona tym czekaniem. Juz nie moge i wiesz tez mam placzki:-(.

ok jutro rano sie zamelduje i mam nadzieje ze maly sie urodzi do piatku .
 
nierozdwojona:-(

Pospalam sobie dzis troszkie, wczoraj bylo przytulanko wiec moze dzis sie cos ruszy:tak::-D.
pieknie dzis wiec ide zaraz na maly spacerek , maly bo jak pochodze dluzej to sie ruszyc nie moge.Jak stara baba.
A my dzis mamy ostatni dzien i chyba nici z tego beda:-(
piszcie co tam u was
 
Fiu fiu ale ksiezniczka rosnie dla Szymkow, Michasia i calej reszty :) nic tylko tulic i tulic :) Niunka nie lam sie ja tez na bank przenosze co juz teraz mnie wkurza! ostatni miesiac jest wyczerpujacy - te czekanie na skarba, instynkt macierzynski rozbudzony na maxa ( ja to wczoraj mowie do swojego Jarka ejj chodz zrobie ci fajna kapiel, wykapie cie, wloski umyje. a on ze mowie juz do niego jak do dziecka ) :szok:. Bylam dzis znowu polazic po tym kiepskim centrum i znowu cos przytargalam dla synusia - szafa mi peka w szwach :blink:. cofnelam sobie forum o pare stronic az do zdjec yowki pokoju dla dzidzi co by popatrzec coz ona tam ma pieknego, jak ubrala lozeczko, wiecie zeby troche pozgapiac, bardzo fajnie wyszedl ten pokoik Wam.ja to nadal szkam koncepcji na lozeczko (chodzi mi o posiel itd)- nie wiem czemu mam z tym taki problem, moze ze w sklepach taki kiepski wybor i dlatego :) Karola to juz chyba wdycha nasze polskie powietrze ehh wole nie myslec bo pekne z zazdrosci:zawstydzona/y:
Mania nie martw sie - jeszcze troche i moze wyskoczymy na wpolny spacer i to nie jeden, narodza sie kruszynki i bedzie mozna sie umowic raz w tyg w danym miejscu na spacerek i plotki :-):-D;-)a co tam u reszty?cos tak rzadko piszecie? moze zapracowane kobity :/ pozdrawiam i dobranoc
 
hej
wstalam sniadanko zjedlismy no i sie melduje:-(, ale do piatku pozostaly juz tylko dwa dni:tak::-).
Kasiek dobrze ze nie jestem sama i ze tez masz takie hustawki nastroju zwiazane z tym czekaniem;-). Co do koncepcji pokoiku , zajrzyj do Mothercare lub Toysrus.
napewno znajdziesz cos ciekawego.Nie mowie ze masz kupowac bo jest drogo w Mothercare , ale popatrzec mozna.

piekna pogode mamy:cool2: :tak::-), az zal w domu siedziec , ja niestety na dluzsze spacerki sie juz nie nadaje.
Mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma chociaz jakis czas i niedlugo bede spacerowac z Szymkiem:tak::-)
ide zrobic jakies pranko pa

Karola mam nadzieje ze i wy macie piekna pogode;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny!!! U mnie wszystko w porzadku,poniewaz pracuje to nie mam za bardzo kiedy sie odezwac:-(. Buziaczku Blaneczka jest przesliczna:-):-):tak:.Czekam na dobre wiesci od Niunki i Kasi.
 
Do góry