reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny:-)
u nas po steremu , wlasciwie nuda spowodowana wyczekiwaniem maluszka:-(, a moze jakas przedporodowa depresja sama juz nie wiem:sick:.
Denerwuje mnie to czekanie i mezulka tez , no ale co zrobic i wiecie do tego wszystkiego dochodzi ta ciagla deszczowa pogoda i bole plecow , nieprzespane noce . Jakis koszmar. Musze wytrzymac do konca , ale uwierzcie jest to straszne.
Zreszta jeszcze troche i same zobaczycie.
Sorki za marudzenie , ale komus musze sie wygadac.:-p

No widze ze u Buziaczka ciagle cisza, no ale juz tuz tuz:tak:.
Poczytalam troszkie te ostatnie wasze posty i dobrze by bylo gdyby kazda z nas dostala to co sie niby nam nalezy. No ale szara jest ta rzeczywistosc i zawsze cos idzie nie tak jak bysm tego chcieli.
No koncze kobity i pozdrawiam wszystkie.
Ewka co tam u ciebie dlugo sie nie odzywalas?
 
reklama
Nie lam sie Karola tzreba ciagle do nich stukac inaczej nici z benefitow.Moj Tomek zarabia jeszcze mniej 1000-1200 max miesiecznie.Tylko z jego wyplaty zylismy do niedawna, bo w koncu tez dostalismy Working Tax Credit.Na mieszkanie schodzi nam przynajmniej 600 miesiecznie wiec tez kolorowo nie jest....i oczywiscie tez wladze lokalne stwierdzily,ze nie mamy tak zle i Housing Benefit i Council Benefit nam sie nie nalezy a Council placimy najwyzszy z mozliwych :-(.Powiedzieli,ze jak dziecko sie urodzi to mamy raz jeszcze zlozyc-moze wtedy cos sie ruszy.

Kiepsko sie czuje od kilku dni..strasznie mnie boli glowa nad oczami ..czasem mam takie czarne mroczki przed oczami-niepokoi mnie to bo niby cisnienie normalne-niskie troche ale to raczej norma w ciazy.Łykalam juz paracetamol ale cos nie bardzo przechodzi:-(Maly tez cos od dwoch dni bardzo slabiutko sie rusza..cholera nie wiem co jest..miala to ktoras z was w 6 miesiacu?
Wyczytalam w Internecie,ze grozne sa uporczywe bole glowy w trzecim i drugim trymestrze.Grozi jakims stanem przedrzucawkowym...Dzwonilam do Midwife ale termin mam dopiero na poniedzialek niestety.
 
Yowka
ja nie mialam takich dolegliwosci o jakich piszesz , ale porozmawiaj i opisz dokladnie to wszystko midwife, a co do ruchow dzidzi to musisz sie przyzwyczaic , ze nie zawsze bedzie fikac calymi dniami , przeciez musi tez spac. Kazda dzidzia jest inna, ale u mnie jak sie martwilam to jadlam lody lub wypilam szklankie zimnego mleka i maly zaczynal szalec:-D, Poaztym czasami kiedy jestes czyms zajeta np. sprzataniem , albo jestes w pracy to wcale nie zauwazysz jak maly sie rusza. Dopiero w chwili kiedy np . odpoczywasz poczujesz ruchy. Poluz sie i zrelaksuj a napewno bedziesz czula jak malenstwo szaleje. :-)
 
yowka
jezeli naprawde nie bedziesz wogole czula ruchow dzidzi to nie zastanawiaj sie tylko jedz do szpitala i napewno ci pomoga.
mi jak bylam w szpitalu w 32t,c pomogli i sprawdzili wszystko bez gadania.
 
Hejka :-)
Kochane jak sie macie?
Ja wczoraj wieczorkiem(kladlam sie spac) myslalam ze umre :szok:...zlapal Mnie okropny - bol skurcz sama nie wiem co to bylo:dull::eek: z prawej strony podbrzusza(na samym dole) i przemiescil sie takze do pachwiny i nogi prawej, az musialam wstac(bylo bardzo ciezko) po kilku godzinach meczarni i wziasc paracetamol co rzadko Mi sie zdarza brac tabletki- wole przeczekac samo przejdzie ale ten bol nie pozwalal Mi usnac byl okropnie meczacy i nie pozwalajacy sie prekrecic:eek::sick:Noga Nie moglam ruszyc w zadna strone...:confused2::szok::no:.
Oczywiscie wycieczki do ubikacji zaliczone jak co kazda noc.:nerd:
Od paru dni mam okropne cierpniecie w nogach serio siedziec w jednej pozycji dluzej nie moge...:crazy::sick:oh boze co za uroki ciazy.:sick::happy2:he he

Dzis od samego rana wzielam swojego P i pojechalismy zalatwiac sprawy:-D:tak: z tymi benefitami i nie tylko..
Najpierw pojechalam do banku zalozyc konto - ale nie zalozyli Mi bo nie mam na Siebie zadnego rachunku z obecnego mieszkania:no::wściekła/y: Nasza Lokatorka ma wszystko na Siebie :crazy:- Jutro ma dzwonic i przepisac na Mnie prad albo gas:tak:. Ale nie wiem czy w przeciagu tygodnia wysla jakies potwierdzenie ze istenieje w ich firmie:no::wściekła/y:(rachunki juz byly ostatnio.za 3miesiace) - nast.piatek o 12 mamy sie zglosic z rachunkiem lub jakim kolwiek potwierdzeniem i zalozyc konto:tak:;-).
Pozniej pojchalismy do Job Centre Plus po aplikacje na CB i SSMG:-) dostalam tam tez numer do WTC - jutro zadzwonie tam zeby nam przyslali papiery bo nie zdazylam dzis.
Bylismy zmienic adres na prawo jezdzie i P musial isc do pracy. tak zlecial caly ranek i poludnie:rofl2:. Mam nadzieje ze wszystko sie szybko wyjasni i przyznaja Nam te benefity.Licze na to :happy2::tak:;-)
Pozdrawiam busiaczki pa

Dziewczyny gdzie sie trzeba starac o MIESZKANIE SOCJALNE??:eek:
Napiszcie prosze to dla Mnie bardzo wazne.
 
elo
Cfcgirl- fajniutkie zdjecie:-). Do twarzy Ci z nowa fryzurka.
Yowka- na Twoim miejscu dlugo bym sie nie zastanawiala i grzala jak najszybciej do szpitala. Tam sprawdza czy wsio jest ok. Poza tym mozesz zadzwonic do swojej poloznej i zazadac wizyty jak najszybciej. Powinna przyjsc do Ciebie do domu badz wyslac inna polozna w zastepstwie. Powodzenia i nie zamartwiaj sie, bo napewno sie okaze, ze wszystko jest dobrze.:tak:
Buziaczku z tego co opisujesz to porod jest tuz tuz. Te ostatnie dni bywaja naprawde ciezkie:sick:, dobrze Cie rozumiem. Pocieszaj sie tym, ze lada moment to sie skonczy i bedziesz miec malutka przy sobie:tak:.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
Buzka
 
Czesc dziewczyny :) a wiec bylam wczoraj u swojej midwfie a musze powiedziec ze trafilam naprawde na super mila mloda babke. pokazalam raz jeszcze jej moje biedne nogi cale w plamach i ona na to ohhhhh podzwonila, poumawiala mnie do szpitala i do gp. wiec poszlam do tego ich gp i co? nic wedlug nich tak musi byc a po porodzie zniknie. ehhh ale juz niewazne. natrafilam u poloznej na ulotke healthy start no i czytam ja ta moja zlamana angielszczyzna i wnioskuje ze te kobity co pobieraja child tax credit moga dostawac bony na mleko i owoce na cale 2,80 tyg, ale to juz cos. nie rozumiem tam tylko jednego : you,re pregnat and under 18 years old. kobietom w ciazy ponizej 18 lat czy jak? czy kobietom w ciazy i osobom ponizej 18 lat? ehh czasem ciezko rozumuje :-)a teraz inna sprawa. nie wiem czy odwiedzalyscie strone Bradford24.pl, Praca Bradford, Anglia, Bradford Praca, Anglia, Bradford tam tez jest forum i wypowiadaja sie mamuski z bradford. fakt ze jest tego malo ale co nieco mozna sie dowiedziec. jedna z dziewczyn miala sie dowiedziec tam cos na temat rodzenia w wodzie w bradford wiec moze juz cos tam jest.aa i mam pytanko! kupilam juz prawie wszytsko tylko mam problem z "posciela" tzn co mi jest potrzebne na poczatek do lozeczka? i gdzie mozna to najlepiej kupic. bylam ostatnio w mothercare i jest tam tyle tego ze glowa boli a o cenach juz nie wspomne :szok: pozdrawiam i bardzo prosze niech ktoras z was pojdzie i zapali sloneczko :-D
 
reklama
Witam babeczki...Dzis moj maluszek znow zaczal kopac..doslownie jak juz szykowalam sie do szpitala...chyba wyczul sprawe ;-)Cieszylam sie jak dziecko:-D A wiec szpital narazie odpuscilam.Pojde na wizyte jednak w poniedzialek do midwife i powiem jej o wszystkim...Nadal jednak mam straszne bole glowy..zastanawiam sie czy to moze nie migrena??:szok:Strasznie niskie cisnienie mam od dlugiego czasu ok. 90 / 53 ... wiem,ze w ciazy jest niskie ale az tak?Do tego ta pogoda..nawet prania nie ma jak powiesic..echhh...
Ide brac sie za jakis onbiadek..bede pozniej..buziaki
 
Do góry