reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć.

U nas nudy, więc nie piszę.

Hagie - moja Sara ma tak samo. Ogólnie pampka nie potrzebuje, ale wypadki jej się zdarzają. Twoja Zuzia ma jeszcze do tego pełne prawo. Jeszcze przez długi czas mogą się jej przydarzać.
I tak super, że w tym wieku lata bez pieluszki.
Sara jając 17 miesięcy nie siusiała w pampka, a potem znów zaczęła:p
Na szczęscie teraz znów kontroluje potrzeby. Oczywiście na noc i na spacery ubieramy jej pieluszkę.
Także nie przejmuj się:)

No nic zmykam. Czas na jakiś film.

Papa
 
reklama
hagie moja wiktoria majac 18 miesiecy juz robila wszystko na toalete i wiec mialam problem z glowy nie przelmujsie ze mala tak robi przyjdzie i na nia czas ze sama żuci go i powie ze juz wszystko sama bedzie robila kazde dziecko jest inne wiec sie nie przejmuj moja Natalka za to troszke leniwa jest a moze i ja sie teraz zrobilam wiec daje jej jeszcze czas wiki szybko oduczylam bo bylo duze lato tutaj wiec nawet jak w majtusie sie usikala to zaraz przeschlo choc to bylo 4 lata temu wiec troche czasu minelo :-p:-p:-p
u mnie nic ciekawego sie nie dzieje za to czas leci mi strasznie szybko i dni uciekaja u nas choinka juz stoi teraz wiki wyatruje tylko sw. mikolaja potem swieta i po swietach i sylwester a na poczutku roku P urodzinki takze imprezy od poczatku:-p:-D:-D
 
Witajcie Dziewczyny:) Mieszkam w Bradford 6 miesięcy
Bardzo sie ciesze ze jest tak Blog bo oprócz Córeczki i pracującego męża nie mam tu nikogo.
Pozdrawiam Was Serdecznie mam nadzieje ze przymniecie mnie do swojego grona:))):-):-)
 
Witam.

Ale tu cisza..... Nikt nie chce pisać..... U nas w sumie nic niezwykłego się nie dzieje. Mała rośnie jak na drożdżach. Ze wszystkich ciuchów powyrastała hihi. Teraz nosi już na rozmiar 3-4 lata, a ma dopiero 2.:szok:

Witaj Madzia. na jakim bd mieszkasz?

No dziewczynki pisać pisać.....

Uciekam papa.
 
hej, ja nie mam kiedy pisac, mamy teraz goscia, moj tesc przylecial kilka dni temu. no i zuzka jakas taka niewyrazna od 2 dni. ostatnio pol nocy wymiotowala i od tamtej pory jesc nie chce.


mam do Was pytanie, czy jak Wasze dzieci skonczyly 2 lata, to byl u Was ktos w sprawie sprawdzenia rozwojumowy dziecka? bo mnie w przyszlym tygodniu czeka taka wizyta, musze wypisac wszystkie slowa, ktore zuza mowi. tylko mam teraz maly problem, bo ona mowi tylko po polsku.

my wczoraj choinke ubralismy.
kurde, obcielam zuzi wlosy, matko, jak ona wyglada! dobrze, ze to zima i w czapce chodzi, bo inaczej wstyd by bylo z dzieckiem na spacer isc. moze mi podpowiecie, gdzie moge isc z nia do fryzjera?
witam nowa mamusie, napisz nam cos o sobie i swoim dzieciaczku, w jakim jesr
t wieku, no i na jakim bd mieszkacie. jak Ci sie tu podoba?
 
Hej Dziewczyny:))) mieszkam na BD 8 ale chyba nie długo bo muszę zmiecic rejon żeby moja Córcia poszła do szkoły troche zamieszanie bo musze złożyc aplikacje dz szkoły do 15 stycznia:( a za bardzo nie znam jeszcze Bradford:( Ja mam 25lat a Córeńka 4 skończyła w październiku:blink: Ogólnie mi sie podoba jest to dla nas totalna rewolucja ale warto było zrobić taki krok:):happy2: pozdrawiam Was
 
Hej Madziorek130, a dlaczego musisz zmieniać miejsce zamieszkania? Na bd8 nie ma szkół, czy po prostu wybrałaś sobie już inną szkołę i chcesz się przeprowadzić? zapraszam na bd4, to będziemy sąsiadkami :tak:
A z Polski skąd pochodzisz?
Święta spędzacie tu, czy wybieracie się do PL? Bo my zostajemy, w sumie jeszcze nigdy na święta nie byłam w PL :no:, ale wcale mi to nie przeszkadza tak bardzo.
Pozdrawiam
 
Mam szkoły ale same Pakistańskie a chciała bym zeby miała Polaków w klasie bo z językiem kiepsko:baffled:musze jeszcze znaleść jej przedszkole niewiem czy bedzie jeszcze gdzies miejsce :( ale tez musze sie wstrzymac poki niebede wiedział gdzie bedziemy mieszkac to niema sensu jej zapisywac świeta w UK .Pierwszy raz bede roboc sama WIGILIĘ mam nadzieję ze sprostam zadaniu i bedzie cudownie:)
 
reklama
Do góry