reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej chciałam zareklamować imprezkę która odbędzie się 30 czerwca na terenie Sharing Voices 283643_193574450769164_2131841204_n.jpg

W razie jakichkolwiek pytań piszcie, ale może raczej prywatnie bo nie zaglądam za często i mogę coś ominąć.:-)
 
reklama
Czesc Wszystkim:-)
W koncu mamy w miare ladna pogode:-) oby jak najdluzej:tak:
Ja juz niunke zaprowadzilam do przedszkola wiec jest chwila wolna, bo zaraz trzeba troche dom ogarnac :tak:

Mamatrojeczki wspolczuje wczesnych pobudek u nas wczoraj skonczylo sie tak ze Vicky przed 7 przywedrowala do nas a ja poszlam do niej i takim sposobem ona z tatusiem spala do 9;30 a ja u niej w pokoiku:-p Ale chociaz sie wyspalismy:tak: Strasznie wspolczuje Twojej mamie, niestety Pl sluzba zdrowia pozostawia wiele do zyczenia:sorry2: co do pracy to ciezko mi powiedziec bo nie orientuje sie w temacie od jakis 3 lat:-p co do akwarium to niestety nic nie poradze jedyna osoba jaka znam ktora ma akwarium to moj brat ale on nie chce sie go pozbywac:-p
WerkaMirek my obchodzimy takie swieta jak dzien matki i ojca po angielsku, z racji tego ze mala przynosi laurki z przedszkola to bez sensu jej mieszac w glowie:tak:
Milko odpowiadajac na Twoje pytanie to nie mam zielonego pojecia czy jest to mozliwe:baffled: wydaje mi sie ze nie bardzo ale naprawde nie wiem:baffled: Wydaje mi sie ze predzej bys wyleciala z uk bez jakiegos dokumetnu niz tu przleciala:sorry2:
HaGie witaj w klubie jak tez zauwazylam ze przez ta paskudna pogode caly czas cos podjadam:zawstydzona/y::wściekła/y: trzeba sie ogarnac bo az wstyd:wściekła/y:


Dobra spadam posprzatac troche bo pozniej kolezanka ma na kawke wpasc:tak:Pozdrawam i zycze milego dnia:tak:
 
Czesc Dziewczyny w ten piekny sloneczny dzien:-)

My juz wrocilysmy w Londynu:-)ale super bylo,zwiedzilysmy i zobaczylysmy to co najwazniejsze:tak:Londyn jest taki ladny,chcialabym tam mieszkac ,widac ze tam zwykli ludzie nie mieszkaja:no:Pogoda tez nam dopisala:-)
Kuba tez sie spisal na medal,dwa dni caly dzien chodzilismy i ani razu nie narzekal,jedynie stekal ,ze chcialy jechac jechac autobusem jak jechalismy np metrem,albo odwrotnie:baffled:

Ale za to jak wrocilam do domu ,to juz nie bylo tak milo:no:Davida rozlozyla goraczka,bylam dzisiaj z Nim u lekarza i ma angine ,biedak.Siedzi teraz zdechly na kanapie ,z wysoka temperatura i placze ze go glowa boli:-:)-(Mam nadzieje ze antybiotyk szybko zacznie dzialac.


MAMATROJECZKI-lo matko ,na 2013 ich normalnie pogielo:szok:Mam nadzieje ze uda sie twojej mamie dostac wczesniej .Matko boska....
A z praca dla twojego syna,to tez raczej Ci nie pomoga.Jedynie co moge doradzic to pojscie do urzedu pracy,albo niech polazi po agencjach,moze uda mu sie cos znalezc.

WERKA-my tez obchodzimy angielski dzien mamy i taty:-)
 
Hej wszystkim!
W końcu się w miarę ładna pogoda zrobiła, a my jak na złość musimy siedzieć w domu :wściekła/y: Zuza od piątku ma gorączkę, w sumie już dziś się w miarę ok, ale nie mam pojęcia, z jakiego powodu ta gorączka :no: Myślałam, że może kolejny ząb jej wychodzi, ale nic tam w buzi nie widać :baffled: Miałam dziś z nią iść do GP, ale dziś od rana czuje się już raczej dobrze, no i temp. spadła do 37... Bałam się, że to ospa, bo ostatnio chyba ospa w modzie jest, dużo dzieciaczków dookoła aktualnie choruje. A my za dwa tygodnie lecimy do PL i nie wiem, czy by nas do samolotu wpuścili :rofl2:
Doris78 zazdroszczę Ci tej wycieczki. My też często sobie kiedyś zwiedzaliśmy Anglię, ale to było zanim się Zuzia urodziła. Teraz mi się wydaje, że ona jest jeszcze za mała na takie eskapady :tak:, ale może w przyszłym roku...
Milko ja też za bardzo Ci nie pomogę, ale wiem, że kiedyś moja koleżanka zgubiła paszport i w konsulacie dostała taki papierek, na podstawie którego mogła wylecieć z Anglii i w Polsce wyrobić sobie nowe dokumenty. I podobno można też wylecieć z UK na nie ważnym już paszporcie lub dowodzie, ale to chyba nie działa już w drugą stronę.
Mamatrójeczki my też nie mamy akwarium, chociaż od pewnego czasu mój M planuje kupić, ale ja nie chcę, bo co to za zwierzątko domowe - rybka, no i znając życie, to ja bym musiała się tym wszystkim zajmować - myć, zmieniać wodę, karmić itp. - dziękuję bardzo!!!
Pozdrawiam
 
Hej Milko moja Zuza ma wyrobiony dowód w Polsce i jest to chyba dowód tymczasowy, bo jest ważny 5 lat (a normalny dowód jest ważny przecież 10 lat) i ona już kilka razy leciała do Polski bez żadnych problemów. Ale nie wiem, czy Tobie dokładnie o taki dowód chodzi.
 
hejka .Wieki mnie tu nie bylo ,ale teraz juz jestem :-).Najpierw 3 tyg .w Pl pozniej wiecznie cos i czlowiek wypadl z obiegu .U nas wszystko po staremu , wiec i pisac nie za bardzo jest o czym .Wzielam sie za odpieluchowanie Jasminy ,ale po tyg. kiedy to nie zrobilismy zadnego kroczku do przodu z nocnikiem ,ale to zadnego nawet mrowczego kroczku ,odpuscilismy sobie .Poczekamy .W sumie Jasmina bardzo polubila chodzenie w majteczkach ,ale coz .....:sorry2:Jutro ide za zebranie rodzicow do Dominika .Poniewaz zebranie bedzie w tym samym czasie co mecz - wiec dlatego ide ja ,bez krecenia noskiem .Pekam z ciekawosci czego dowiem sie w zwiazku z przejsciem dziecka z part time na full time :-p.
Doris - fajnie wam z tym weekendem .Ja mam kolege ktory wychowal sie w Londynie i on z kolei mowi ,ze w zyciu nie chce widziec juz Londynu na oczy :-D
Miko - moje dzieci maja dowody i my tylko tak latamy .
Dobra lece juz ,bo siedzie tylko przed tym komputerem ,zajadam sie slodyczami a sadlo rosnie :angry:
 
reklama
hej hej:-)

melduje sie i ja :)
jakoś nie było czasu na pisanie.
Przy małym nawet lapka nie otwieram,bo on pierwszy jest przy nim:-D

milko dzieci mogą latać na dowód tymczasowy,też raz lecieliśmy właśnie na dowód.
a ja zapisałam nas do konsulatu,żeby wyrobić paszport,bo chcieliśmy lecieć na wakacje.A ponoć często biura podróży nie uznają dowodów:crazy: i najbliższy termin na 10 września:szok: no nic zapisałam nas,ale kurde porażka straszna.i co tak co roku do skończenia 5 lat będę musiała jezdzić.

mamatrójeczki ja też nie pomogę w sprawie akwarium

Natek w przedszkolu,wiec wypije jeszcze kawke i trzeba się wziąść za jakąś robote,a nie chce mi się.do pracy ide popołudniu,wiec mogę poodpoczywać :D
 
Do góry