reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej laseczki.Ja serdecznie dziękuje za dzisiejsze spotkanie było miło.Do domu dotarłam po 15.Strasznie jestem dzisiaj zmęczona:szok:.

WerkaMirek ja za kawkę jutro dziękuje muszę zabrać się jutro za porządki :tak:.Bo dzisiaj za dużo to nie zrobię:no:.Lenia mam na maksa:sorry:.
 
czolem ja tez padniet azaraz biore sie za pozadki
MamaAlutki a moze spróbuj oilatum ja to stosowalm przy wiktorii bo jej skora odchodzila platami i pomoglo tylko ja kupilam to do kapieli
Kasia a ja myslalam ze jutro bede mogla wpasc do ciebie rano na kawke :-p
dobrze ze dzis popralam bo jutro ma padac i cos sie zachmurzylo wiec moze lunac zaraz:wściekła/y::wściekła/y:
 
mamaalutki moja mala tez miala problem z sucha skora..... probowalam wszystkiego oliatum,emolium itp. nic nie pomagalo... w koncu zaczelam ja kompac w przegotowanej wodzie z zimna oczywiscie :-D i po kapieli smarowalam diprobase jest lepszy niz e45 zapach nieprzyjemny ale grunt ze pomoglo ... juz po 2 dniach poprawa OGROMNA zadne specyfiki z aptek nie pomogly :no:
 
Dziekuje Wam dziewczyny:-), kupilam juz Oilatum Junior do kapieli i krem Bepanten... mam nadzieje ze to pomoze, a jak nie to sprobujemy diprobase ;-) jestesmy juz po szczepionce, mala byla bardzo dzielna!! :-) a przemoklismy strasznie :no: dziekuje jeszcze raz, pozdrawiam :-D
 
tynia i wiki pewnie na kazde dziecko co innego dziala...mojej znajomej coreczce oliatum tez pomoglo i bardzo sobie chwali :tak:
 
MamaAlutki u nas niestety po oilatum mały miał dodatkowo strupy, po e45 było lepiej, ale stosowaliśmy dodatkowo kąpiele w przegotowanej wodzie. Później z tego wyrósł. Lekarka mówila nam, że dużo dzieci ma tutaj problem ze skórą po urodzeniu od wody :-( I tak ja Tynia napisała na każde dziecko działa cos innego. Ważne jest by nie łączyć rożnych specyfików. Jeżeli zastosujesz jedną kuracją to przed zmianą powinnaś chociaż jeden dzień odczekać, bo tak efekt moze być odwrotny od zamierzonego.
 
Ostatnia edycja:
Dziendoberek!
Ale pogoda nam sie trafila dzisiaj:baffled::baffled:!! Wczoraj bylo tak ladnie a tu przez noc taka zmiana...ale co sie dziwic wkoncu to Anglia...
Moja Niunka spi, telewizja polska nie dziala. Ale nudy!!!!:wściekła/y::wściekła/y:

MamaAlutki - Moja tez miala napoczatku problem ze skora. Ale wszystko przez angielskie kosmetyki. Zaczelam wiec uzywac polskich Nivea baby i do dzis nie ma sladu suchej skorki.
Ratowalam sie, przegotowana woda, albo do wody dolewalam kilka kropel oliwy z oliwek...
a teraz dolewam zwyklej oliwki nivea. A po kapieli niczym nie smaruje jej....

Tynia - zgadzam sie, kazde dziecko reaguje inaczej. Ja piore np ciuszki mojej w kapsulkach Persil Non bio i nie miala nigdy uczulenia na niego, a jak kiedys bylismy w polsce to dostala uczulenia na proszek lovely a to proszek dla dzieci...

No i co wy porabiacie w tak paskudna pogode??
 
reklama
Do góry