reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny, mieszkam dosłownie 5 minut pieszo od lister parku, może jest jakaś mama chętna na spacerki??
Niestety nie umiem zaaklimatyzować się na forum , mimo wcześniejszych staran.

pozdrawiam gorąco
Lumen
 
reklama
Hej, witam wszystkich po baaaardzo długiej przerwie. Jakoś nie mogę się wkręcić, żeby znowu zacząć pisać, chociaż przyznam, że Was podczytuję:tak: U nas nudy, więc pewnie dlatego nie mam ochoty nic napisać, bo po prostu nie mam o czym :no: W sumie dopiero niedawno wróciłam do Bradford, bo przez miesiąc byłam z Zuzą u moich rodziców, a po powrocie miałam masę sprzątania i prania i w ogóle - tak to jest zostawić faceta samego w domu :-)
WerkaMirek ja jestem oczywiście chętna na to spotkanie u Ciebie :happy2::happy2::happy2:
Mamatrójeczki ale miałaś przebojowe ostatnie dni, współczuję, mam nadzieję, że już wszyscy i wszystko wróciło do normy :tak:
Lumen, ja niestety mam daleko do Lister Parku, chociaż żałuję, bo bardzo mi się tam podoba :-D
Pozdrawiam serdecznie
 
Witam

I ja troche zaniedbalam pare dni forym. A trzeba pisac zeby rozkrecac forum...
U nas dobrze, Lalka z dnia na dzien coraz bardziej sie zmienia ja tez, znow przybylo mi pare kilo. Ale biore sie za diete od poniedzialku, i jakies konkretne cwiczenia bo przeciez na wakacje do polski lecimy i nie wypada z takim sadelkiem. I przez to takie kompleksy mam ze chodzilabym w stroju zakonnicy...

Ja proponuje spotkanie w czwartek, zwiazku z tego ze jutro mam zajety dzien. To moze pojutrze? Godzina ok 11??

Monia - jak jestes jeszcze chetna to daj znac to wysle adres na priv.
MamaTrojeczki - a nie uda Ci sie wpasc nawet na chwilke? Bo mam cos dla Ciebie?! Jak cos to na priv daj znac...
Lumen - ja niestety tez mam daleko do Parku, to drugi koniec miasta ode mnie. Moze nie moze sie wczuc w nas bo zadko bywasz na forum, bo ja malo kiedy co Cie widze na forum. No i brak suwaczka. Jak dobrze pameitam to masz coreczke??
I chyba szukalas kogos z BD5??

Hagie - Ty to mozesz wpadac do mnie na kawke co drugi dzien, mieszkasz przez dwa rzuty beretem... Aaa i chyba zrobie jakies ciasto to mozesz wpadac:-D Poki jeszcze dieta nie zaczeta !!
 
Ja amm troche spokoju, M kosi trawe, a troche mu to zajmie bo urosla chyba juz z pol metra ma. A niunka spi..Chyba zaraz ide powycinac krzaki zeby troche okna oslonic bo nic nie widac juz...

Takze zycze milego dnia.

Dziewczyny naprawde serdecznie zapraszam do nas na kawke!!!
 
HaGie racja lister park jest ładny, zawsze mozesz sie wybraC autobusem lub samochodem :D:) zapraszam

WerkaMirek widze ze masz dobra pamiec, dokladnie szukalam kogos z bd6, teraz mieszkam przy lister parku:) kiedys ktoras z Was napisala ze powinnam sie wyprowadzic z bd6 bo tam polakow nie ma:) tak zrobilam (oczywiscie powod byl inny)
 
Witam.

Pogoda dopisuje więc całymi dniami siedzimy na podwórku.

Werka - ja chętna na kawkę.

Lumen - ja niestety daleko od Lister Parku mieszkam. Obok mam Bowling Park, do którego często chodzę:-D

No nic uciekam do ogródka pa.
 
Witam Was Dziewczyny!! :-)

Dlugo mnie nie bylo, ale to wszystko przez jakiegos wstretnego wirusa, ktory rozlozyl nas wszystkich pokolei nawet Alutke :no: jeszcze w miedzyczasie mielismy gosci z Polski, 15go bylismy w Manchester zalatwiac paszport dla malutkiej, a teraz juz tylko odliczam dni do urlopu!! :-) Bardzo chetnie bym Was w koncu poznala ale mala ma jeszcze straszny kaszelek, budzi sie w nocy z przerazliwym placzem jak nigdy dotad :no: a jutro jeszcze szczepienie...

Lumen ja mieszkam na BD7 to tez dosyc kawalek, ale zawsze mozna sie spotkac w pol drogi hehe :-)

Pozdrawiam Was serdecznie, Milego Dnia :-D
 
reklama
Jeszcze zapomnialam zapytac czy ktoras z Waszych pociech miala problemy ze skora? Alicja po oliwce ma strasznie sucha skore, Health Visitor zalecila mi E45 ale szczerze mowiac... nic to nie pomaga... kapalismy juz ja w krochmalu i rumianku tez nic.. teraz kupilam E45 Oil Bath ale nie widac zadnej roznicy :no: lekarka mowi zeby smarowac ale to nic nie pomaga!! Pomozcie prosze
 
Do góry