reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam.

U nas nudy nawet nie mam o czy pisać.

agaam jak tam u Ciebie?byłaś już u dentysty?Ja niestety nie mam numeru na emergensy:no:.

Zanetabd7 udanego urlopu życzę:tak:.A jak tam pogoda w pl?

WerkaMirek udało Ci się znalesc jakąś ciekawą sofę?Szukasz nowej czy używanej?

mamatrójeczki dzięki za adres ryneczku niestety nie dotarliśmy :no:.A jak tam wasza wycieczka udała się?

Mamuśka Dziubelka:D Witaj.:-):tak:Z jakiej części Bradford jesteś?

izunia1986 zdrówka życzę.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.

Nie było mnie trochę, ale internetu nie miałam:wściekła/y:
Teraz jest już ok, więc się melduję hihi.

Witam nową mamę.

Żaneta - miłego wypoczynku.

Kasia - u nas w sumie też nic specjalnego się nie dzieje, więc też nie ma o czym pisać.:tak:

No nic uciekam do małej, bo marudzi.
 
Hejka:))

My dzis kisimy w domu, ja wywalilam stare lozko juz przed dom, a jutro bedzie do rozbiorki. Chyba ze jest ktos chetny kto by chcial podwojne lozko ( baza pod materac) Z 4 szufladami po obu stronach. Oddam za darmo!!
Komus moze na ogrod sie przyda do siedzenia? Albo nie wiem ktos w wielkiej potrzebie...


Kasia - szukalam nowej. Raczej ta co mi pokaza MAMATROJECZKI, to taka tandeta. Tylko do spania. Ja chce rowniez na niej siedziec, bo chce zrobic w drugiej sypialni dziecku bawialni, postawic tam drugi tv,
szukalam nowej, ale teraz licytuje na ebayu uzywana. Rowniez z IKEA.
eBay - The UK's Online Marketplace
Nie dam z ania wiecej niz 100f takze moze wygram :-D:-D
 
Tak naprawde to jestesmy z okolic ale tak nieładnie troche podpisujemy sie pod Bradford hehe:)Bo w Bradford jest Was wiecej mamusiek:-)Cos wiecej o Nas?:) jestesmy tutaj dopiero 1,5 roku wiec dopiero zapoznajemy sie z wszystkim powoli:) Nasz mały urwis ma 10miesiecy własnie zaczynamy planowac jego 1 imprezke:)A Was widze jest tutaj duzo i wiele ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec:) :-)
 
Czesc:-)

z moim zebem nie jest ok wiec bez jednej tabletki dziennie sie nie obejdzie:wściekła/y: poki co wzbraniam sie przed pojsciem do dentysty ale jak tak dalej bedzie to bede musiala sie wybrac do szpitala na emergency bo ja nie jestem zapisana nigdzie:wściekła/y: z wlasnej glupoty bo juz tyle razy mialam to zrobic i ciagla z tym zwlekam i teraz mam za swoje:wściekła/y: ehhhhh

Mama Dziubelka witam:tak: Milo ze do nas dolaczylas, pisz duzo a napewno Ci sie u nas spodoba;-)
WerkaMirek powodzenia w szukaniu sofy:tak: obys znalazla cos fajnego i nei drogiego:tak:
Tynia my tez juz zaliczylismy plac zabaw, teraz mala oglada bajki a ja mam chwile dla siebie:tak:
Kasia nigdzie poki co nie bylam narazie zywie sie tabletkami tylko jak dlugo tak mozna:wściekła/y: zobaczymy obym tylko nie musiala na sygnale jechac:-p

Dobra spadam ogarnac troche, obuad mam gotowy wiec trzba sie czyms zajac:tak: Dzis kibicujmy naszym aby wygrali z ruskami:-);-) ( o ile to wogole mozliwe:-p:-D)
 
Hej.

Ja mam trochę wolnego.Jesteśmy już po obiadku i wizycie znajomych.Teraz chłopaki oglądają bajki.Może pozniej jeszcze na spacerek ruszymy bo trzeba korzystać z pogody.Ważne ze nie pada:tak:.

agaam to koniecznie szukaj sobie dentysty bo szkoda cierpieć i faszerować się prochami:tak:.

Tynia i Wiki może na jakiś spacerek się umówimy w tym tygodniu co?

WerkaMirek i co wygrałaś sofę?
 
Witamy w bezdeszczowy dzien!!!

Spacerek juz zaliczony z nasza kolezanka osiedlowa ( nareszcie do nas wrocila):-D:-D:-):-)
Laura zamiast drzemac na popoludniowa drzemke to gwiazdoli z pilotem w reku...I tylko kanaly matce przelacza...

Tynia - ta sofa byla wazna 16dni temu wiec juz nawet nie bede pisac juz do kolesia.
No i przegralam licytacje na ebayu bo Laura sieobudzila wczoraj i zapomnialam...

Agaam- mnie w c iazy bardzo bolal zab, bite 3tyg i pamietam jak naczytalam sie zeby nie brac zadnych p/bolowych i tak cierpialam, az schudlam 3kilo bo nic jesc nie moglam, spac.... Ty sie nie faszeruj bo watrabe stracisz, jezdz szybko na emergency bo jeszcze zabka stracisz:szok::-D

Dziewczyny moze zorganzujemy jakies spotkanie na kawke u mnie w przyszlym tygodniu?? Moj ma na popoludnie takze chata bedzie wolna? Tak ok 11?? mam nadzieje ze znajda sie jakies chetne, no i pozatym zobaczycie moje rekodzielo, przemalowalam salon i korytarz :-D:happy:
 
reklama
czolem
kasia pewnie ze mozemy sie spotkac nawet jutro:))):tak::tak:
werka mirek trzeba bylo napisac do goscia moze jednak ja ma:tak::tak:szzkoda ze przegrlalas sofe bo widzial ze poszla za 109 funtow:-(
agaam moze zadzwon do detysty na bd4 kiedys byly tam przyjecia wiec moze teraz tez cos bedzie mnie tez czeka zapisanie sie kiedys juz robie to od 4 lat i sie zebrac nie moge:-p:-p:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry