reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
KASIA8118-Jesli chodzi o sptkanie to podejrzewam ze wszystkie
sa chetne,ale jaka pogoda jest:-:)-(A gdzies. gdzie mozna sie spotkac,to chyba nie ma miejsca na taka ilosc osob i wozkow,chyba ze ktoras zna i powie gdzie:-):-)chyba ,ze Kasia wszystkow twioch rekach!!!:-D:-D:-D:-D
cocolino-ja tez mialam takie bole w podbrzuszu i bralam nospa-takie tabletki ziolowe rozkurczajace.A boli cie, bo moze macica sie rozszerza:tak::tak:
niunka-nawet jak kazda wyjedzie,to tak i tak bedziemy tu zagladac i pisac jak spedzamy urlopik,ja napewno!!!!
 
Czesc kochane.
Ja wyjezdzam w ten piatek wieczorem i mam jeszcze kupe rzeczy do zrobienia przed wyjazdem:-(. Padam z nog. A i Gabrys przeczuwa jakos ten wyjazd, bo od kilku dni jest tak upierdliwy i marudny, dokucza mi straszliwie:wściekła/y:.
Co do spotkanka to u my odpadamy. Nie dam rady:-(. Zobacze sie z Wami dopiero w sierpniu.

Cocolino25- takie pobolewania sa dosc normalne w ciazy, ale mimo wszystko powinnas na siebie uwazac i znacznie zwolnic tempo, szczegolnie w pracy. Powiedzialas juz szefowi, ze jestes w ciazy? Powinien dac Ci lzejsza prace, masz prawo by sie tego domagac. A ponad 40 godz to zdecydowanie za duzo jak na Twoj stan.

Buziaki
 
Cocolino według prawa to jest tak że ciężarna nie może pracowac w godzinach nadliczbowych ani w nocy nawet jak wyrazi na to chęc:tak: Czyli nawet jak Ty chciałabyś dłużej poracowac to Twój szef nie powinnien się na to zgodzic:no: Może on o tym nie wie i powinnaś go uświadomic:tak:
A bóle mogą byc normą ale jeśli występują to na pewno warto leżec i odpoczywac:tak::tak:

Karolina udanych wakacji Ci życzę

Kasia8118 a na spotkanie to faktycznie każda boi się umawiac przez tą pogodę ale ja też sprawdzałam na Yahoo i dzisiaj pokazali że jutro ma byc słoneczko i max19stopni:-) Więc o której i gdzie????
 
My juz po wizycie u doktora, wszytsko wporzadku uszka gardzielko serduszko plucka sprawdzone, ulzylo mi bo sie martwilam.
co do spotkania to ja nie moge nic na 100% powiedziec bo jak maly bedzie goraczkowal to nie bede go ciagnac na drugi koniec miasta. a gdzie chcecie sie spotkac??
 
Nastala znow cisza. Mezowie wkrotce wracaja do domu to wszystkie pewnie obiad poszly szykowac ;-):-D

A ja sie zdrzemnelam z dzieciakami. I Kubus obudzil sie z goraczka :-(

Karolina - udanych wakacji, a Gabrys czuje, ze cos sie swieci i dlatego Cie tak pilnuje, moj Kuba od urodzenia tak robi, przed kazda podroza nie zlazi ze mnie, jakby pilnowal czy napewno o nim nie zapomne

cocolino - rozumiem, ze odradzasz prace na lotnisku, bo jesli chodzi o podrozowanie to ja nie mam zastrzezen, trzymaj sie cieplutko i walcz o swoje
 
Mam pytanie, moze mi cos doradzicie.
Kuba wczoraj mi porysowal linoleum w kuchni czarnym dlugopisem :-:)wściekła/y: Probowalam juz zmyc to CIF-em, niestety zawiodl, spirytusem, acetonem. Bez wiekszego skutku. Nie wiem czym jeszcze mozna sprobowac?
 
reklama
Do góry