reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A NO I JAK TROSZKĘ ZA SKROBNE ZAMELDUJE SIĘ !!!!! Witak laski co tam u was taka pustka mała!!!
u nas oki nawet !!! :-) tylko natalka mi coś pokasłuje ale to nie kaszel taki na chorobe, jak przyśnie , to tak sie dusi ze nie wiem ,i nie wiecie czy może to być od ząbków:-( bo jej wychodzą !!bo też taki kaszel miała jak wychodziły je te na dole ! :tak:sama juz nie wiem czemu ma taki kaszel:szok::szok::szok::no::szok:a tak to niema nic pogoda wykańcza :szok::wściekła/y::wściekła/y:
m0205 super ze mała zadowolona i ty też z przedszkola !!!! a co do rany to jak najszybciej zmykaj do lekarza :-(
ragazz to masz biedulo problem tera z lenką!!!! bendzie dobrze:tak:
graziul życzę powodzenia w przygotowaniach do chrztu!!!!
marta to biedulo narobiłaś z tą nogą :-(
dobra kobietki zmykam bo jutro pobudka o4.40:szok::wściekła/y::wściekła/y:trzymajcie się kochane!!!!! do jutra!!!
 
reklama
Ale sie rozpialycie ,matko :szok:
Ragazza ,Graziul - no niestety rachunki placic trzeba ,jeszcze te co sa na stala kwote to przezyje ,ale jak przychodzi nam doplata to piana z ust .. A jeszcze placic podwojnie to juz by byl dla nas cios .
Agaam - zdrowka dla malutkiej ,oby kropelki pomogly
Doris - facet nie mogl uwierzyc ze rower poszedl za Ł3 ,Dominik jeszcze nie wie ze rower stoi pod suszarka na ktorej wisza przescieradla :-Dmusialam go gdzies schowac ,bo oczywiscie w domu jest 10 tysiecy gwozdzi i srubek ,5 tysiecy mlotkow i srubokretow a nie ma 1 klucza ktorym moznaby bylo przykrecic boczne kola .
Juz mnie wola :crazy: a wiec szybko ,u nas chorobowo ,noc ciezka ,rozlozylo wszystkich ,domin w domu :confused2:
 
Hej :-)

My dzisiaj mamy 'busy' dzien. K sobie dzis wzial pol dnia wolnego, bo chcielismy pojechac obejrzec dwa mieszkanka na sprzedaz i dopiero wrocilismy. Na czwarta mam jeszcze lekarza, a potem do pracy. Chyba zwariuje. A mieszkanka na prawde super. Na parterze, z podjazdem, z tylu ogrodeczek do wlasnego uzytku. Wygladaja praktycznie tak samo, tylko jedno troszke jest lepiej porobione, ale akurat na tym mi nie zalezy. Cena tez kuszaca 89tys, mysle ze jeszcze mozna by sie stargowac. Tylko troszke daleko, bo az w Shibden, w Halifaxie. Daleko mialabym do pracy, i K tez. :-( Ostatnio juz mysle nawet wlasnie nad mieskzaniem, bo te domki, ktore nas interesuja to sa cholernie drogie i nie chce ryzykowac z rata 800f jesli nie wiem gdzie i czy w ogole za rok bede pracowac, a za mieszkanie rata nam 380f wychodzi, wiec to duza roznica. Stad mysl o mieszkaniu. Ehhh, nie wiem co robic.

Renuska - u nas tez niby wszystko jest, do K garazu sie wejsc nie da tak jest zawalony wiertarkami itp, a jak gwozdzia mi potrzeba to za cholere nie ma. :-D

Emilka - przerabane masz, ze tak wczesnie musisz wstawac. :-( Nie meczy Cie to?

doris78 - mam nadzieje, ze to chwilowe, ale na wszelki wypadek pojde do lekarza z nia i niech mi da jakis suplement dla niej, bo nie wiem co robic.

m0205 - kurcze faktycznie tam od dwoch lat biore do Creche. Czyli za rok moglabym Lenke tam wyslac na 2.5h. :tak:

Dobra lece, bo nawet obiadu na dzis nie mam zadnego.:no:
 
Hej ja tylko na chwilkę o pomoc oczywiście :) Wiecie może o jakimś tanim mechaniku samochodowym? Najlepiej Polaku? Dalismy mój samochód do Angola i krzyknął sobie za naprawę 450 F !!! Zwariował!!!
Dzięki z góry za pomoc kobitki :)
 
hello:-)
Ja na chwile bo A w domku caly dzien ,wiec nie mam czasu na kompa:-D
M0205..jesz raz dzieki za namiary na to centrum dla dzieci,juz zalatwione ,umowilam sie i w czwartek mala zacznie pierwszy raz,ale nie wiem jak Ty ,my bedziemy za to placic okolo £ 5 za sesje,zewzgledu na nasz status finansowy ,nie przysluguje nam darmowe:-( No trudno ,jesli bedzie warto to spoko:tak:Martwie sie tylko bo jednak mam kawalek z buta tam:-( no ale 2 x w tyg to chyba damy rade;-)
RAGAZZA- noo oferta mieszkanka brzmi calkiem niezle:tak: zdecydowani juz? a jak Twoje bole i ta guleczka na mostku??
MARTA- ja niestety nie pomoge bo A ma znajomego w serwisie audi i zawsze tam mu robia..kurcze alez Ci angole to zdzierusy sa:szok: jak Twoja nozka?
DORIS- jakies mysle 2 tyg max ,a moze i tylko 10 dni:tak:
RENUSKA- super okazja z tym rowerkiem,naprawde:happy: Co do narzedzi..to ..hmmm.duzo moglabym opowiadac w tym temacie:tak: Moj maz budowlaniec z zawodu,narzedzi profesjonalnych cale mnostwo ,tylko ze w domu jak cos trzeba to nawet gwozdzika jednego nie ma i o dokrecenie srubki stekam pol roku:wściekła/y::szok::-D
EMILKA- fajnie ze sie odezwalas :happy: wspolczuje ciezkiego zabkowania:-( jeju faktycznie podziwiam Cie taka wczesna pobudka -ranny ptaszek z Ciebie:happy:AAA..bo mialam juz dawno pytac..przebilas wtedy malej uszka?
Zmykam ,bo Soprano ogladamy;-)
 
hejka,moi pojechali do sklepu po........piwo!:-Djuz od malego go uczy:-D
u nas nudy ogromne,wreszcie powoli wszystko wraca do normy,drugi dzien porzadnego sprzatania i prasowania:-Dmoj stwierdzil ze w schowku,w ktorym trzymam wozki i inne graty,zrobi sobie swoj room komputerowy:-D:-D:-Dbo wszedzie ten komp miejsce zawala:wściekła/y:i teraz poszukujemy takiego drewnianego domku na graty do ogrodka,moze ktos ma na handel.albo jacys znajomi??bo nowe strasznie drogie sa,a na ebayu ciezko cos fajnego wyczaic.
graziul-super ze udalo Ci sie zalatwic przedszkole,nawet 2 godziny to duzo zeby odetchnac.
doris-no wszyscy u nas beda,az sie boje,zeby tylko cieplo bylo to chociaz sie na ogrodzie posiedzi bo jak bedzie padac to szlak mnie trafi.dzisiaj adalam z mama i chyba nie przyjedzie bo bilety 750 zl,to troszke duzo,cala jej renta i jeszcze by braklo:-(
marta-moj zawsze jezdzi do Sławka z leeds,ale u niego dlugie terminy sa,wiec jak chcesz to zapytam sie pozniej
renuska-u nas tez zawsze jak cos potrzeba zrobic to nic nie ma,jakis dziwny zbieg okolicznosci:-D
ragazza-a czemu masz nie pracowac za rok??moze znajdziesz jakis tanszy domek,bo 800 fuli to dzo miesiecznie.
emilka-a gdzie ty pracujesz ze tak rano wstawac musisz??dla mnie to srodek nocy,jak mam mleko malej robic to ide na dol z zamknietymi oczami prawie:-D
agaam-wspolczuje chorobska,ucaluj malutka;-)
spadam,bo mala glodna:tak:
 
ZANETA- przedszkole jest 3 h,i moglaby chodzic codzien,no ale niestety na placenie £30 tyg to narazie nas nie stac:szok: Dlatego mysle ze narazie choc 2 x w tyg wystarczy po 3 h ,tyle ze faktycznie z zaprowadzeniem i odbiorem to zostaja mi 2 pelne h na zrobienie czegos w domu czy tez poza;-) Nooo sama sobie jestem winna ,bo mialabym prawko to siup do auta i a bani,a tak ..uciazliwe:tak:
Ale moze to w koncu mnie zmobilizuje i sie wezme po powrocie z Pl na powaznie i wreszcie zdam:zawstydzona/y:
AGAAM-wlasnie zdrowka dla malutkiej:happy: bo zapomnialam:zawstydzona/y:
 
hej dziewczyny
ja dzis implant sobie zalatwilam i juz na 3 latka mam spokoj.moj Ł zwolnil sie dzis wczesniej zeby pojsc ze mna wiec przynajmniej pomogl mi troszke z dzieciakami
ragazza widzialam cie dzis niedaleko twojej ulicy,wracalismy akurat z shipley.machalam ci ale chyba mnie nie widzialas
graziul a idziecie w ten czy w przyszly czwartek?bo my dopiero w przyszly a potem juz codziennie.ja mam za darmo bo bierzemy taxy,a ja niestety tez mam tam kawalek bo tak dosc szybko ide 15 min i z powrotem mam caly czas pod gorke ale moja nela wrocila z tamtad taka szczesliwa ze juz nie szukam niczego blizej.
 
Hej:)
Jak to dobrze, że moje dzieci idą zaraz spać, uffff:laugh2:Teraz stukają się głowami i się cieszą, tylko patrzeć jak zaraz któreś będzie ryczeć.Sterta prasowania mnie czeka. Zwlekałam z tym i zwlekałam i teraz będę siedzieć przy desce z 3 godziny:wściekła/y:

Moja Olivia wczoraj przed zaśnięciem zdjęła sobie piżamę i pieluchę i tak zasnęła:szok: Oczywiście zasikała łóżko i musiałam ją na na śpiocha ubierać i pościel zmieniać.

Graziul jasne nawet dwa razy w tyg na dwie godzinki to już ulga.
Żaneta ja też rozglądam się za takim drewnianym domkiem ale dla dzieciaków do zabawy. Chciałabym po schodkach żeby był a R chce żeby miał jeszcze jakąś zjeżdzalnię. Znalazłam fajny tylko baaaardzo drogi. No ale może moja mama się dorzuci bo chciała właśnie Olivii na urodziny taki domek kupić tylko pewnie nie zdawała sobie sprawy ile kosztują:-D
TP Toys Forest Lodge Wooden Playhouse - Wooden Playhouses - Garden Buildings Direct
m02... to się okaże czy będziesz miała spokój bo wiele dziewczyn na implant narzeka. Ja też miałam i po 8 miesiącach wyciagnęłam:-p No ale może Tobie podpasuje. Największą jego wadą są częste plamienia i nieregularny okres.

Dobra spadam ich położyć bo już miałczą oboje:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry