reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

tynia - ja jeszcze mialam kosmetyki dla dzidziusia ,bo chcialam zeby mi umyli w szpitalu .Mialam jeszcze pizama na zmiane ,i cos do jedzenia ,jakies zbozowe batoniki i takie tam .
 
reklama
Tynia jeszcze może Ci się przydać ręcznik i kosmetyki dla Ciebie bo pewnie będziesz chciała prysznic sobie wziąć po.

Żaneta to kiedy się przeprowadzacie??

Asia no i właśnie taki plus że będziecie już mieli ospę z głowy. Jak kiedyś moje zachorują i będziemy uziemieni w chacie to przynajmniej będziecie mogli nas odwiedzić:-p
 
Helo£ka:-)
Ale piekna pogoda,coooo????;-) super i tak wedlug mojej Iphonowej prognozy ma byc calutki tydzien:tak:
My bylismy na karuzeli,mala jechala dzis pierwszy raz ,bo wczesniej sie bala,podobalo jej sie ale i tak troche mine miala niewyrazna i pod koniec juz wstala i chciala wysiadac:szok:
Maly marudny jak licho,dop zasnal przed chwila:-(
Dobrze ze jak A jest to go nosi czy buja ,wiec ja moge spokojnie porobic co trzeba:tak:
Gorzej jak go nie ma....:-(
TYNIA- tak jak laski napisaly ...ja za bardzo nie wiem bo moja torba byla inaczej pakowana ,poniewaz przy cc pobyt jest dluzszy:tak: Tez robilam salatke,bo Moj nie chcial dzis obiadu;-) Milego grillowania-SYLWIA- i Wam tez:tak:
MARTA-czyli nic nie jest jesz przesadzone z tym uszkiem;-) Majeczka pewno rozpieszczona juz na maxa ,hehee;-)
ALEX-ale mialas lekki porod ,Boziu ,zazdraszczam;-):-p Zdrowka dla mamusi i Danielka, a aga pewno w siodmym niebie:tak:
ASIUNIA-wiem ze Ci ciezko ale z drugiej manki to Ci zazdroszcze ,bo bedziesz juz to miala za soba,a mnie to dop czeka i nie wiadomo kiedy nas dopadnie-ospa:tak:
KALA-widze ze kolejna maja nam przybyla;-) wrzuc fotki malej;-)
LUMEN-I co wybralas kolorek:confused:
Ja sie zastanawiam nad farba do kuchni..bo A bedzie malowal,myslalam nad pomarancza ,moze ostra zielen:baffled: zobaczymy
No i juz po spaniu ,krolewicz placze:angry: ech...ciezko dzis:-(
 
witajcie kochaniutkie !!!! widze ze dużych zmian niema u was!!!!:-) u nas też niema nic ciekawego !!!! ;-)no my jak sie ogarniemy !!!! to zapraszam na spotkanie !!!!:tak::tak::tak: dziewczynki gratuluje dzieciaków !!!:-D:-) ALEX GRATULACJE:-) KALA GRATULACJE!!!!! OKI LECE SPAĆ nawet nie mam kiedy siąść i popisać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)szok: ja też chętna na kulki i na spotkanie u M02!!!!:-) bo już bym sie z wami spotkała!!!!:-)
 
hej dziewczyny :))))
ja dzisiaj z rana napisze bo dzisiaj piekny dzien sie zapowiada i znowu bedziemy na dworze. Wczoraj sie okazalo ze moj brat stracil prace no i przyjechal do nas, wlasnie spi. (przynajmniej wysprzatam dom bo z Amelia ciezko)
swoja droga to nie wiem gdzie pomieszcze wszystkich ludzi , moja mama przylatuje za tydzien , chrzestna amelki z chlopakiem tez no i jeszcze moj brat jest i brat R tez:))
nno nic ja lubie jak sie cos dzieje gorzej z R heh

Graziul xxx chiala bym zielone sciany ale nie wiem czy moj landlord sie zgodzi ostatnio jak sie go pytalam powiedział ze sciany mają byc w tym samym kolorze ale kurde salon jest biały i tak okropnie wyglda, w dodatku kominek jest czasrny stolik po tv tez, wyglada to wszystko nie za dobrze.

zanetabd7 zazdroszcze remontu, ja musze poczekac az kupimy dom ale jeszcze dluga droga przed nami, ehh
ok musze przebrac Amelie 3majcie sie dziewczyny milego dnia :*:*::-D
 
Czesc
Zapowiada sie ladny dzien :)Taka pogoda mi sie marzy 12 czerwca-ja bedzie Komunia :)

Ja z kubusiem juz wczoraj kosciol zaliczylismy i nie musimy sie zrywac z ranca dzisiaj :)
Sie usmialam wczoraj w kosciele,jak ksiadz powiedzial, jak w zeszlym roku w Wakfield bylo swiecenie koszykow to przyjechala policja :)bo mysleli ze sa jakies zamieszki :))))

ALEXNOW-Danielek sliczniutki :)napisz jak tam Aga ,chce pomagac przy braciszku?

LUMEN-ja tez powiedzialm ze remont zrobie dopiero w swoim domku :)

TYNIA I WIKI-jak dla mnie to juz chyba wszystko zapisane masz,a swoja droga to juz sama zapomnialam co tam w torbie mialam ,jejku to przeciez tyle lat temy bylo :)

RENUSKA-masz bardzo udanego meza :)usmialam sie nie zle :)


Milej nedzieli zycze Wam Drogie kolezanki :)
 
Taaaaaaaaaaaaaaak...pogoda piękna :-)

nie umiem wstawić fotki...tutaj... nie wiem jak sie to robi..bo nie ma wybierania z dysku tylko link a nie mam fotek na innej stronie

 
Hej:)

My zaraz wybieramy się do Scarborough. Pospacerujemy trochę, obiad zjemy a później jakiś wyścig motocyklowy będziemy oglądać.
Pogoda fajna więc zapowiada się miły dzień

Kala jak klikniesz na odpowiedź dwa razy to będziesz miała zaawansowa edycję. Na dole jest zarządzaj załącznikami i tam dodajesz zdjęcia z kompa. Kiedyś widziałam Twoje zdjęcie na jakimś wątku więc pewnie będziesz wiedziała jak to zrobić:tak:

Lumen będziesz miała dużo rąk do zajmowania się Amelka:tak: Podobno przyjmują do Forzy bo chcą nocną zmianę też zrobić więc brat może niech tam się podpyta o pracę.

Emilka fajnie, że przyjedziesz na kulki bo brakowało tu Ciebie ostatnio:tak:

Graziul to jak A jest w domu to chyba powinniście wspólnymi siłami nauczyć małego grzecznego lezenia i zajmowania się sobią a nie noszenia na rączkach i bujania:-p Eryk się przyzwyczai a Ty nie wyrobisz później sama.

Kasia8118 wzywam Cię do raportu;-)
 
Daje focie :-)


Teraz drogie mamcie powiedzcie mi o jaką pomoc finansową mogę się starać oprócz CHB :-)

 

Załączniki

  • 110417_110830.jpg
    110417_110830.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 23
  • 110416_064243.jpg
    110416_064243.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 24
  • 110410_145913.jpg
    110410_145913.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 24
reklama
hej dziewczyny
sylwia ja jestem za tym zeby lepiej zamiast do mnie isc na kulki przynajmniej dzieciaki sie troszke wybiegaja.mnie pasuje caly tydzien oprocz wtorku.
my cala rodzinka wczoraj wybralismy sie na karuzele.kornelka wielce wystraszona ale wsiadla na szklanki ale oczywiscie tylko ze mna a i tak siedziala spanikowana.dzisiaj za to zaliczylismy male zakupy w primarku bo dzieciakom trzeba bylo troszke ubran pokupywac a jak dla mnie primark najlepszy bo niedrogi i za pare funciakow mozna wyjsc z pelnymi torbami ja przy okazji tez kupilam sobie sportowe spodenki do latania na codzien:-)dobra musze uciekac bo mezus marudzi ze z nim nie siedze papa
 
Do góry