reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki a ja dzis bizy dzien mialam rano po sniadaniu poprasowalam potem ogarnelam chatke ugotowalam obiadek i skosilam trawnik bo juz patrzec nie moglam na niego teraz az przyjemnie A jeszcze mam pytanko bo spakowalam torbe do szpitala ale nie wiem czy wszystko wlozylam wiec napiszcie mi co mi jest potrzebne :)
Renuska ale twoj G ma pomysly balony na 60 urodziny ale sie usmialam
WerkaMirek witaj i pisz czesto napisz cos wiecej o sobie
 
reklama
hejka

ja bez wenowo dzis:-(
ALEX-serdecznie gratuluje kochana,mialas szczescie ,chyba dobrze Cie tam wymasowali:-D warto bylo tyle h czekac ;-) zdrowka i czekamy na relacje
RAGAZZA-przywyklas juz do zmian?? Lenka szaleje z zabulkami;-)
ASIUNKA- i jak maly??
WERAIMIREK-witam |Cie serdecznie ,napisz cos wiecej o sobie ,jakie masz dzieciaczki?

MONIA-super ze u WAs okey ,Czarek pewno b teskni :-(
SYLWIA-ja mam baby clinic w srode ale potem moge na kulki chetnie jak najbardziej:tak:
No i tyle ,bo nie wiem juz co napisac,paaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
hej.. ja tylko stawiam się zameldowac jak po badaniu Majki... niestety na powtórnym badaniu wyszło że niestety ma niedosłuch na lewe ucho - ale żeby określic jaki procent to trzeba się zapisac na kolejne badanie - wolne terminy dopiero w czerwcu!! a,Takie badanie miała robione w Anglii więc sobie odpuszczam. Ponowne badania mam powtórzyć jak Maja będzie miała 15 miesięcy bo słuch dziecka rozwija sie do 3 roku życia...
Alex - Gratulacje
Asiunia - biedny Philipek - trzymam kciuki żeby gładko przeszla ta ospa.
werai mirek - witamy :)
 
Heeeej:)
Witam Was słonecznie. Zapowiada się super dzień. Moje bąble już po ogrodzie biegają:tak: Wieczorem pewnie pogrillujemy, muszę tylko po jakąś kiełbasę skoczyć.

Marta czyli u Majeczki jeszcze wszystko może się unormować ze słuchem, trzymam kciuki za to:tak:

Graziul spoko dostosujemy się do Ciebie, na którą idziesz do baby clinic?

Tynia napisz lepiej co spakowałaś a my najwyżej dopiszemy co jeszcze:-p

Renuska no nie mogę:-D ale Twój G ma pomysły:-D:-D

Werkaimirek witaj i napisz nam coś o sobie:-)

Agaam i co udało się załatwić silnik?? Auto będzie żyć?;-)

Kasia8118 no ja właśnie nie mam pojęcia gdzie są te kulki. Dzieciaki szkoły nie mają to może uda Ci się dołączyć:confused: No chyba że Krystian później ferie zaczyna bo nasi już nie idą do szkoły, dopiero w maju.
 
Witam dziewczyny:-):-):-):-)
Ja juz wczoraj w domciu bylam ,ale bylam tak padnieta ze tylko moj wstawil zdjecia i poszlam spac jednak ponad 40 godz na nogach;-);-);-);-)
Maly jest cudowny spi po 5 godz ,ale pocieszyli mnie ze moze sie to zmienic bo on tez jest zmeczony po porodzie:tak::tak::tak::tak:
Porod szybki zadowalajacy (bez ranki):-D:-D:-D:-D
dziekuje za gratulacje:-):-):-):-)
sylwiam-
jak pisalam do Was to mnie plecy bolaly a gdy poszlam sie kompac to sie zaczelo przed 1-wsza dzwonilam do szpitala ze mam skurcze co 5 min zajechalam do szpitala byla 1.30 zanim wszystko podlaczyli zbadali :-):-):-)a urodzilam o 4.43;-);-);-) Zdjęcie0376.jpgZdjęcie0374.jpg
 
Hej!!
U nas bez zmian,Filipka jeszcze bardziej wysypalo.pocieszajace jest to ze sie drapie no i ze dzieciaczki beda mieli ospe za soba!!!
Ola jest w pl szkole malutki spi,pranko sie pierze wiec trzeba jakos kawke wypic!!!szkoda tylko ze sama:-(ale coz nadrobimy!!:-D
Alexnow-serdeczne gratulacje!!!:-DMaly sliczny,widzisz masowali,masowali i wymasowali!!!!:tak:
Sylwia-zazdroszcze grilowania!!!mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma!!!
Renuska-ale sie usmialam z twojego G.:-D:-D:-D
Marta-wszystko bedzie ok.ucaluj krolewne!!!!
Tynia-kosilas trawnik??????oszalalas!!!!!!!ty teraz odpoczywaj a nie za prace ogrodowe sie bierzesz!!!!
 
dziękuje raz jeszcze :-)

poród jak poród...byłam na grillu u znajomych i coś się tam juz żle czułam....bolał mnie brzuch i siedzieć nie mogłam...i tak miałam od 2 dni....ale lukałam na zegar i w miare tak samo się powtarzały....i pojechałam do szpitala...w Halifaxie....o 23,30 byłam już w szpitalu......godzine lezałam na ktg..i juz mnie konkretnie bolało...6 cm rozwarcia....o 2,30 mała się urodziła wiec szybko poszło..troche bolało....bez znieczulenia...bo juz nie było czasu :-) tylko gaz wdychałam...ogólnie ok...ale uważam że był jagorszym z obecnych moich porodów

pozdrawiam :*

 
hejka
u nas powoli remont dobiega konca,dzisiaj klada panele na gorze,a moze w poniedzialek na dole.z tym ze jeszcze kuchnia do malowania zostala,no i ja bym chciala lazenke zmienic i plytki w kuchni,ale na chwile obecna musza zostac stare.
Alex-gratulacje,maly slodziutki.super ze tak szybko poszlo;-)
kala-dawaj jakies foty maluskiej.
asiunia221-jak nie urok to ....,tak to jest z tymi dziecmi,ale juz bedziesz miala z glowy.
koniec mojego pisania bo koncert zyczen sie zaczal w wykonaniu mojej corki:szok:
 
reklama
no czesc kochane
asiunia ja jestem szalona wiec u mnie wszystko mozliwe dzis robimy grilla i zakupy juz zrobilam
Sylwia wiec tak pampersy,husteczki nawilzajace,zasypke,czpeczke,body z dlugim rekawem,spichy,kurteczke na wyjscie tzn caly taki komplecik,podpaski ,bielizne,pizame,czapeczke,pieluche nie wiem po co ale wzielam i chyba tyle a i jeszcze kocyk bo moj to pewnie skleroze bedzie mial
Alex Danielek przesłodki
oki spadam saletke robic
 
Do góry