reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

HEJ
MARTA -wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:happy:
M0205..tez sie tak meczylam -3 dni z Nati,Tobie zycze oby poszlo szybciej ,czekamy na wiesci:tak:
Wiecej nic nie "wydusze" z siebie bo mam troche spraw na glowie......:-( i ciezko mi sie skoncentrowac,paaaaaaaaaaaa
 
reklama
Witam babeczki :) Która z Was karmi lub karmiła piersią i jak wam to szło??? Bo ja 2 razy próbowałam..ale nic z tego....przy 2 dziecku zaparłam się,że bedę karmić i nic z tego...bolały mnie piersi strasznie a dokładnie to sutki miałam poranione i sprawiało mi karmienie straszny ból...potem zaczełam używać kremu i złagodził ból ale nie uzywałam od początku...karmiłam tylko 3 tyg....i ta dieta...nie mam pojęcia co jeść a co nie...Jaki krem byście poleciły na piersi??


 
czesc wszystkim co za piekna pogoda
Kala ja karmilam piersia i teraz tez che sutki mnie bolaly i to strasznie ale dalam rade nawet mialam strupki i krew mi poleciala ale nie stosowalm zadbego kremu podobno jakis jest a jesli chodzi o diete to ja na poczatku nie jadlam smazonego dopiero pozniej zaczelam bo maluszkowi mogloby to zaszkodzic
Ragazza ty to kochana sie tak nie przemeczaj uwazaj na siebie
Marta wszystkiego najlepszego!!!!!!!!
M02...........
mam nadzieje ze juz po wszystkim i tulisz malenstwo
 
Czesc

MARTA1979-Wszystkiego najlepszego ,zdrowia ,szczescia ,pomyslnosci..

RAGAZZA-nie przejmuj sie ze Lenka jest malo ruchliwa,poczekaj jak zalapie to jeszcze zatesknisz za tym czasem ,jak sobie grzecznie lezala.
Ja tez uwazam ze kazde dziecko sie rozwija swoim tempem i nie ktore dzieci raczkuja inne niei wcale nie oznacza ze cos sie dzieje zlego.

KALAR-ja jak karmilam tak samo mialam ,popekane ,krwawiace sutki i ten bol okropnyyyyyyyyyyyy,ale po jakims czasie wszystko minelo ,trzeba troche cierpliowsci i zacisnac zeby.


M02...-mam nadzieje ze jakos szybko Ci pojdzie




U nas tez byla pieluszka do zasypiania no i dydek,potem jak juz odzwyczail sie od smoczka to pieluszka tez poszla w niepamiemiec.Ale jakis czas temu David sobie wzial recznik do spania i tak do tej pory z Nim spi :)))
 
wlasnie wrocilam ze szpitala.dostalam tabletki przeciwbolowe na te moje skurcze bo podobno to jeszcze nie sa takie prawdziwe porodowe tylko dziecko glowka mi naciska na dno macicy i juz pomalu probuje sie przecisnac. wywolywanie mam dopiero na 1 kwietnia masaz szyjki a jak nie pomoze to 2 na przebicie worka owodniowego.najgorsze jest to ze te tabletki zbytnio nie pomagaja a mnie naprawde boli:-(
 
Marta -100 lat !! wszystkiego najlepszego .
M0...- oj to Ci sie trafilo .Nie dosc ze nie wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka to jeszcze wyjsc nie chce
Ragazza - domyslam sie ,ze pewnie sie stresujesz ,ale ja mysle tak jak Doris .Poczekaj jeszcze chwilke i zobaczysz jak bedziesz musiala za mloda biegac .
U nas cisza jak makiem zasial ,absolutnie nic sie nie dzieje .Obiad zjedzony ,spacer zaliczony ...jednym slowem -nudy ,i nie ma co pisac .
 
Hej.

Marta wszystkiego naj naj. Dużo zdrówka i spełnienia marzeń:-)
Ragazza mi też się wydaje, że narazie nie ma powodów do obaw. Mój Marcel zaczął raczkować jak miał 10 miesięcy (wcześniej się czołgał) a są też dzieci które nie raczkują wogóle.
m02....domyślam się co przeżywasz:sorry:

Mnie nadal trzyma ten katar. To już chyba 10 dni:szok: A do tego dzisiaj straciłam całkowicie smak:szok: Nie czuję kompletnie nic:no: Myślicie, że powinnam się martwić? Jakoś tak głupio iść do lekarza z katarem, nie?:-D:rofl2:
 
hej
dzieciarnia spi:szok:co uznaje za cud bo od soboty jest w domu Meksyk:szok:Maja nie chce nawet sama lezec,drze sie jakby ja ktos obrywal ze skory,a Pawelek za nia bo mysli ze ja jej cos robie:szok:babcia w srode leci do domu to ja tu zrobie porzadek,nie bedzie ze boli..mloda do kolyski i bedzie nauka samodzielnego zasypiana.choc musze powiedziec ze wieczorem jakos potrafi sama zasnac,a w dzien za diabla:wściekła/y:tylko w wozku bujana.musze wam powiedziec ze Pawelek z dnai na dzien mnie zaskakuje gadka,w sobote zmienilam posciel a on wieczorem usiadl i mowi'LADNA POSCIELE UBRALAM":-D
m020-dawaj,sprezaj sie :-D
marta-wszystkiego najlepszego;-)musze Cie na nk poszukac;-)
renuska-ostatnio ogladalam twoje fotki na nk jak Dominik malowal i ja jakbym mojemu kazala sie tak pobawic to zaraz by sie darl..brudny,wyczyscic:-D
RAGAZZA-nie ma powodu do obaw;-)jeszcze bedziesz tesknic za tym zeby posiedziala 5 min:-D
kalakrk-ja jak karmilam to przez pierwsze 3 tyg umieralam z bolu,krew leciala,strupy okropne,ale dalam rade.zaciskalam zeby i Pawelka karmilam 18 miesiecy:szok::-Di teraz tez Maja ciagnie ostro,ale juz nie tak czesto jak jej brat:-D
aaaa Maja wazy 4300:szok::szok::-)dzisiaj ja wazylam,to przez tydzien 300 jej przybylo.
 
reklama
Cześć dziewczynki.

U nas nieco nerwowo, bo Sara męczy się znów z zębami.Pod palcem jak dotykam dziąseł czuję, że ząbek się niedługo przebije i to niejeden. Poza tym już powoli się pakuję.

Marta - sto lat, dużo zdrówka i szczęścia.

Zaneta - znam ten ból, mój C nauczył Sarę zasypiania na rękach i też jak ją kładziemy żeby sama spała to jest szał, ale jak pojadę do PL to może się za nią wezmę (tylko nie wiem czy babcia pozwoli napłacz:p).

Lumen - witaj na forum. Czy Twój nick związany jest z serialem "Dexter" (zresztą to mój ulubiony serial)?

Mo2 - współczuję, że tyle każą Ci czekać. Dzidzi dobrze w brzuszku i nie chce wyjść.

Ragazza - nie martw się, Lenka rozwija się swoim tempem, jak będzie gotowa zacznie chodzić, a wtedy będziesz miała wesoło.

Kalar - ja odciągam pokarm dla małej, bo z piersi jeść nie chciała, ale też na początku unikałam smażonego, czekolady i mleka, bo Sara ma na nie uczulenie.


No nic zmykam na film. Papa
 
Do góry