reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej..
Ja zakręcona jestem dzisiaj chociaż pierwszy raz od przeszło dwóch miesięcy wyspana. Majka padła wczoraj o 21 i wstała dopiero o 7.20 :) ale nie dziwię jej się bo miała mnóstwo wrażeń. Wczoraj wstalismy o 7.00 i o 9.00 wyjaz do Mansfield. po drodze zaliczyliśmy galerię w Sheffield, pożniej obiadek u mojego taty a na koniec mecz mojego M ktory zakonczył się o 20.00. Jeszcze chwilke do pubu aby pogadac z chłopakami i 1,5 godzinny powrót do domciu. Maja była padnieta dlatego dzisiaj odpoczywamy w domku - oczywiscie same bo M pojechał na ostatni mecz ligowy do Londynu...
Graziul - też sprawdziłam patent z pieluszką :) Super poskutkowało:)
Ragazza - tak jak mowią dziewczyny musisz skonsultować to jeszcze z innym lekarzem.. wspólczuje kochana
Kasia - ja wylatuję w nastepną niedzielę i też mam stracha bo lecę sama z Majką
Asiunia - a gdzie planowaliście jechac na to morze ? Daleko jest z Bradford?
Sylwia - przecież Twój Marcelek to istny aniołek!! tak grzecznie bawił się u Asi..
Zaneta - wspłóczuję ci badzo tych kolek - wiem bo sama to przechodziłam z Majką. Teraz czasami ma kolki ale rzadko - nadal jedziemy na infakolu.
to wypoczywajcie kochane :)
 
hej dziewczyny !!! my leniu****emy sie w domu i na ogrodzie :-) ciesze sie ze pomysl z pielusza sie u was tak dobrze sprawdza :-) pozniej jak wasze pociechy podrosna to calkiem same beda usypiac u mnie to sie sprawdzilo :-) no to jzu uciekam Natlia sie obudzila milej niedzieli papa mo oby wszytsko szybciutko poszlo
 
hej dziewczyny ja mialam pisac i znowu nie pisze nic.
nie mam sily wieczorem no i mielismy problem z mieszkaniem , chcielismy wynajac przez agencje ale okazalo sie ze w tym samym czasie aplikacje zlozyl ktos jeszcze no i landlord ma zdecydowac komu wynajmie dom a znowu nasz landlord codziennie dzwoni i chce zebysmy sie juz wyprowadzili mimo ze umowe mamy do 24, ehh wczoraj dzwonil z zalem ze to przez nas nie moze wynajac mieszkania. niestety z mieszkania w keighley nic nie wyjdzie nie moze my dluzej czekac na decyzje wynajmiemy dom w bradford na bd 6 no i we wtorek lub srode czeka nas przeprowadzka a co najgorsze R bedzie w pracy moze uda mu sie wolne wziasc.
ostatnio co weekend przyjezdza moj brat takze caly czas jestemy z nim.


m025 powodzenia 3maj sie :)


kasia8118 zdrowka dla meza, ta pogoda taka zdradliwa mnie tez co chwile cos pobolewa

marta1979 super spedziliscie dzien , napewno dla Malutkiej wyczerpujący dla Ciebie pewnie tez.

ok ide powiesic pranie, jakas kawke wypije
3majcie sie dziewczyny:)
 
Hej:-)
Ciekawe jak tam m02.... Pewnie już po.

Marta wow, ale pięknie Ci Majeczka noc przespała. Olivia właśnie też szybko zaczęła robić sobie baaardzo długie odstępy między karmieniami w nocy i już mając kilka miesięcy przesypiała caluśkie noce:tak:

Lumen to nieciekawie, że tak na Was naciskają:baffled:

Asiunia jasne zapraszam:tak: Jeśli chcesz wpaść popołudniu jak P będzie w pracy to może wtorek?:confused:

Na mojego Marcela też działał patent z pieluszką. Smoczek + pielucha to byl jego ukochany zestaw aż do 2 latek:tak: A jak był malutki to też koło buźki kładłam mu moją piżamę żeby czuł zapach, też działało.
 
Witam.

Marta1979 Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin!!!!!

Strasznie do bani się dzisiaj czuje w nocy jakoś nie mogłam spac.kaszel mnie męczy od kilku dni i jeszcze dzisiaj dostałam @.

m025...daj znaczy czy już po.Nie trzymaj nas w niepewności.
 
hej dziewczyny ja juz drugi dzien skurcze rowno co 10 min i nic wiecej sie nie dzieje tzn odszedl mi czop ale akcja sie nie rozwija:wściekła/y:dzis mam wizyte w szpitalu tyle tylko ze lekarka zapomniala mi napisac godzine wiec nie wiem czy nie beda marudzic tak czy inaczej musza mnie zbadac jak mam skurcze.pozniej dam znac co i jak bo na razie jestem cala obolala bo w nocy mialam pobudke co 10 min papa:-(
 
Czesc

i juz po weekendzie. Ja na ten tydzien (w zwiazku ze to juz moj ostatni wolny tydzien) zaplanowalam wiosenne porzadki i wywalanie z szaf, pranie dywanow itp itd. Musze to teraz zrobic, bo jak pojde do pracy to juz mi sie raczej nie bedzie chcialo. Dzisiaj sprzatam szafy, to co niepotrzebne popakuje w worki i z charity niech zabiora. I spokoj. Tylko nie wiem czy dam rade, bo te plecy mnie bola tak, ze masakra. Acha, mamusia moja przylatuje w piatek wiec bardzo sie ciesze, bo mi pomoze duzo, jak zawsze z reszta. Martwie sie troche o moja Lenke, bo ona taki leniuch jest - nie chce wtsawac sama, pare razy wstala przy lawie, ale raz upadla i koniec. Juz wiecej nie probuje. Nie raczkuje, za chodzenie sie nie bierze, tylko przemieszcza sie przesuwajac na tylku po podlodze. Nie wiem co o tym myslec. Czytalam na forach eksperckich, ze w PL to takie dzieci chodza na rehabilitacje i w ogole a tutaj jak byla u mnie w piatek HV to powiedziala, ze absolutnie mam na to nie zwracac uwagi, bo ona inne umiejetnosci teraz rozwija. Zachwycala sie, ze Lenka tyle wyrazow powiedziec potrafi, klocki uklada po swojemu, udaje, ze czyta bajke, robi i mowi papa i brawo, i jak pytam jak kurka robi to mowi kokoko. Wszystko fajnie, ale ja naprawde boje sie, ze ona moze byc chora i stad to spowolnienie w rozwoju ruchowym. :-:)-( Nie wiem czy z nia do PL nie pojechac, do neurologa i w ogole.

Marta1979 - wszystkiego naj naj naj!!! Spelnienia marzen!

m0205 - ale nas trzymasz w niepewnosci:-) Mam nadzieje, ze juz tulisz swoje malenstwo :-)

Zaneta - chcielismy drugie dziecko, a moze nawet i trzecie. Tyle tylko, ze za prare lat - jakies 6-7. Dlatego zalamalam sie calkowicie. Nie wyobrazam sobie, zeby Lenka zostala tu kiedys calkiem sama. Bez zadnej rodziny, bez rodzenstwa. :-(

Natalka - dzieki Ci bardzo, ze napisalas mi o tym Clarksie, bo bym nie wiedzialam. Nigdy tam sama nie chodze, bo nie podobaja mi sie ich buty, ale dla Lenki tam sie z checia wybiore. Dobrze, ze na teraz chociaz jej te adidaski znalazlam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny ja juz drugi dzien skurcze rowno co 10 min i nic wiecej sie nie dzieje tzn odszedl mi czop ale akcja sie nie rozwija:wściekła/y:dzis mam wizyte w szpitalu tyle tylko ze lekarka zapomniala mi napisac godzine wiec nie wiem czy nie beda marudzic tak czy inaczej musza mnie zbadac jak mam skurcze.pozniej dam znac co i jak bo na razie jestem cala obolala bo w nocy mialam pobudke co 10 min papa:-(

Wspolczuje, wiem co czujesz, bo ja mialam tak samo. 30 godzin mialam takie skurcze, tyle, ze co 5 min a rozwarcia zero. W koncu bylam wykonczona tym i zadzwonilam do szpitala, rozryczalam sie przez telefon i kazali nam przyjechac i zrobili mi masaz szyjki i szybko poszlo. Oby tobie jakos pomogli dzisiaj na wizycie. Trzymama kciuki!!!! bedzie dobrze!
 
Do góry