reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej babeczki
wieki mnie tu nie bylo wiec na wstepie witam nowe mamusie z ktorymi mnie mialam okazji sie poznac:-)
u mnie dzis pobudka tak jak u kasi :-( ale w sumie dobrze, bo sie wyszykowaltsmy przed 9 i pojechalysmy z R odebrac na poczte fontanne czekoladowa. pozniej nikola w lister parku poszalala. caly plac zabaw byl jej :-) jutro ma byc rownie ladna pogoda wiec tez idziemy- moze tez macie ochote na spotkanko??
Marta- a ja bylam pewna ze juz urodzilas:-) 3mam kciuki:-)

a ja sie relaksuje z nikolka przed tv :-) ogladamy cbeeebies:-))
 
reklama
hejka
my tez juz po spacerku.Dominik wybawil sie w parku ,pozniej byl taki zmeczony ze zrobil mi scene w autobusie :wściekła/y:.Jasmina cale szczescie grzeczniutka ,dotlenila sie i spi slodziutko .A tak mi sie w nocy zesrala ,jeszcze ja wzielam przytulilam i sie wylalo z pieluchy :no:.
Dziewczyny meldowac co tam u Was :tak:.
Zaneta - moj Dominik to tez taki pan czysciutki byl ,denerwowal mnie niesamowicie bo co sie ubrudzil w ogrodzie czy chociazby farbami to od razu pod kran lecial .Kiedys wiec wzielam pomalowalam sie cala farbami i jego jeszcze malowalam ,a on z panika w oczach :no:ale podzialalo .
 
Czesc Dziewczyny:-)

U nas weekend minal bardzo szybko a to z racji ze mielismy gosci:tak: Bylo bardzo wesolo Vicky wybawila sie z dziadkami, a juz w piatek bedzie moj brat z zonka wiec wesolych weekendow ciag dalszy:-D

Ale mamy wiosne:-) My calymi dniamy jestesmy na dworze wiec dlatego tak malo sie odzywamy;-)

Agnieszkauk a co Cie tak wzielo na fontanne? Chyba sie wprosze na czekoladke:-p
M02... ale Cie dziddzia meczy ehhh, a swoja droga dlaczego tak pozno masz na wywolanie przeciez to jeszcze dwa tyg a Ty juz jestes po terminie:crazy: Oby bylo to szybciej tego Ci zycze:tak:
Zanetka fajnie ze Mala tak szybko sie uczy zasypiania pozniej bedziesz miala duzo duzo lzej:tak: Swoja droga dobry macie patent z ta pieluszka ja tego nie stosowalam ale na szczescie nie bylo tak zle:-p a Pawelek jak zawsze udany:tak: Artysta Maly:-D
Monia zabkowanie to chyba najgorszy okres:sorry: oby wszystkie wyszly bezbolesnie o ile to wogole mozliwe:sorry:
Ragazza chyba za szybko pochwalilas swoj domek:-p Skoro macie wilgoc w szafie to postawcie ten pochalaniacz blisko tej szafy:tak: My caly czas stosujemy nasz i tyle wody wyciaga ze to az nie mozliwe:sorry: Ale naprawde czuc roznice w powietrzu:tak::tak:
Marta spoznione ale nie mniej serdeczne zyczenia urodzinowe duzo zdrowka szczescie i pociechy z rodzinki:tak::tak:ja tez ciesze sie jak zakupki sa udane:tak: Wlasnie w tym tygodniu mam zamiar sie wybrac i mam nadzieje ze uda mi sie cos kupic:tak:
Kasia jak Ty wytrzymujesz w takim tempie 6 rano to przeciez srodek nocy;-)Podziwiam bo jak mi niunka raz na jakis czas zrobie taka niespodzianke to ja juz caly dzien jestem do d**y:-p:tak:
Lumen nie nie ja kotki tez nie:-p

No i skonczyl mi sie podglad:baffled: Ale nic uciekam do moich robaczkow jeszcze troszke posiedzimy na ogrodku trzeba korzystac z pogody:tak:
No wlasnie dziewczyny to kiedy jakies spotkanko w Lister Parku??
Paaaa
 
aagam- zapraszam na czekolade:-) w sumie niecwiem jeszcze co i jak to dziala bo R ma ja w aucie. nawet nie wiem jaka czekolade mam kupuc, ale chyba zakupie ta co sie polewa ciasto. haahaha ale bede testowala swoj nowy nabytek :-) R jest troche niepocieszony, bo mowi ze wolalby fonntane do drinkow:-)


Marta- gratulacje:-) nareszcie masz swoje malenstwo


Aagam ja zaproponowalam jutro spotkanie w lister parku. graziula dzwonila do mnie i tez bedzie na 12. ja do godziny sie dostosuje:-)
 
mo25.....Gratulacje dla szczęśliwych rodziców.Dużo zdrówka dla ciebie i Michasia.

Agaam 6 rano to luksus Krystian w wieku Oliviera budził się po 4 a ja oczywiście razem z nim.A najgorsze było to ze on po 2 godzinach zabawy zasypiał sobie na godzinkę lub dwie (dokładnie nie pamiętam).A ja nie bo ja w dzień nie potrafię spac.
 
HEJ:-)
A ja Was tylko podczytuje tak na "chybcika" bo str zalatana jestem no i tez korzystamy duzo z uroku obecnej pogody;-) No ale czytam ,ze tyle sie tu dzieje to i ja musze cos skrobnac:-p:-p:tak::-D
M0205...ogromaniaste gratulacje:tak: I zdrowka dla WAs:tak: To juz wreszcie wiemy co kryl Twoj brzuszek-slicznego MIchasia:tak:;-)czekamy na fotki;-)
MARTA- tez tak sobie rozmyslam nad kazdymi urodzinkami ...ze znow o roczek starsza:-( W tym roku juz 34!!!rety:tak::szok::szok::szok::-D Co do kupowania to mam to samo-jade po cos dla siebie a w efekcie koncowym kupuje dzieciaczkom:laugh2:
ASIUNIA,SYLWIA-zyjecie;-)?
RAGAZZA- moja mala zaczela tez wsz pozniej ;-) i siadac i raczkowac i chodzic to dop jak skonczyla 14 mies:tak: Ale za to byla umyslowo baaaardzo do przodu.Tez mi sie wydaje jak dziewczynom ,ze kazde baby inaczej:tak:

Niestety musze konczyc ,bo maly zaczal nie milosiernie plakac:-:)-:)szok::wściekła/y:
Pieluszka nie zawsze jednak u nas pomaga:-:)-(
pozdrawiam paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
Hej:-)

m02.... gartulacje. Niech się synek zdrowo chowa:-)


Ja dzisiaj miałam co robić i dzionek szybko zleciał. Rano morison i rzeźnia. Reszta dnia na ogrodzie. Najpierw z Dorotą a później z Asiunią. Tzn z Asią siedziałyśmy już w domu i popijałyśmy kawę ale Marcel z Olą dalej szaleli:tak: Oby taka pogoda już się utrzymała bo naprawdę chce się żyć:-)

AgnieszkaUK jutro akurat nie mogę bo mamy inspekcję z agencji i muszę czekać ale w czwartek lub w przyszłym tyg bardzo chętnie wybiorę się do parku:tak:

Żaneta na pewno dasz radę nauczyć spać Maję:tak: A Paweł jest debeściak:-D

Ragazza wcale nie musisz mieć wilgoci w domu, przyczyną może być właśnie to że jedna ściana szafy jest zimna od zewnątrz. Zimne powietrze w ogrzanej od wewnątrz szafy skrapla się i rzeczy po prostu pleśnieją. Tak kiedyś się stało nam z kurtkami jak wieszaliśmy na drzwiach wejściowych:tak:

Dobra, wracam do żelazka:baffled:
 
Do góry