reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-) Tyle slonca w calym miescie....:happy::happy::-D:-D
ja na chwile bo nie spie dzis od 5 rano-dzieki syniowi mojemu:baffled::baffled::rofl2::rofl2: Zaliczylysmy juz rano nursery a ter szybko sprzatam i obiadek robie bo chcemy jesz isc na spacerek:tak::tak:
Aktualnie siedzimy przy wlaczonym dysonie ,bo maly uwilebia ten huk odkurzacza:szok::szok::szok:i tylko wtedy jest cicho i zasypia:rofl2::rofl2::rofl2::baffled:;-)
Niestety z samodzielnym zasypianiem jest narazie koszmar:crazy::crazy::crazy: Tak str placze az sie zanosi i zmienia kolor na lekko purpurowy:-:)-:)-:)-( Nati byla zupelnie inna:tak:
RAGAZZA-kciuki mocno zacisniete;-);-);-)Trzymaj sie i daj nam znac po lekarzu:tak:
Cos mi sie o uszy obilo ze ten HEALTH GRANT mieli zniesc na dobre:crazy::crazy:tylko ter nie wiem czy od marca czy od kwietnia:eek::eek::eek:
Zmykam ,bo czas ucieka a szkoda slonca.apppapapaaaaaaa:happy:
 
reklama
Witam. Za oknem pięknie słoneczko świeci więc czas gdzieś ruszyc na sługi spacerek.
Mój R już dawno w domku ale położył się z Olim spac jak się obudzą to zjemy obiadek i ruszamy.

KalaKRK ja nie w temacie bo dawno temu byłam w ciąży więc się nie interesuje tego rodzaju sprawami.Liczę że uda Ci się tą kaskę dostac.Życzę Ci tego bardzo.

m025...trzymam kciuki żeby dzieciątko w końcu wyszło.

Tak pisałyście o tych fryzjerach ze też w końcu wzięłam telefon i się umówiłam na koniec marca.
i udało mi się też kupic bilety do Pl dla mnie i chłopaków.Jedziemy w maju na 16dni.ciekawa jestem tylko jak będzie wyglądac nasz lot do Pl bo mamy w nocy a ja sama z dziecmi.Jak mi oboje padną to będzie lipa.Dwa bagaże podręczne po 10kg i dwójka dzieci zaspanych to dopiero może byc niezła komedia.ale co tam damy radę .Liczę po cichu że może spotkam jakiegoś samotnego pana co mi trochę pomoże he he.
 
Ostatnia edycja:
GRAZIUL-wytwalosci Ci zycze ,u nas tez chlopacy sa bardzo rozni i praktycznie wszystko inaczej przechodzili.
Ja Davidka nauczylam samego zasypiac jak mial 6 miesiecy -albo jakos tak-juz nie pamietam i obylo sie bez placzu.

RAGAZZA-napisz potem jak bylo u lekarza.


KASIA8118-ale Ci dobrze z tym wyjazdem.
A o ktorej godzinie macie lot?
 
Alez dzis pieknie :-)Posadzilismy dzis z Dominikiem kwiaty w donicach do ogrodu ,poprzesadzalismy kwiaty domowe i nawet Dominik ma na oknie w swoim pokoju swojego kwiatka :tak:.Mialam dzis w planach wybrac sie do hv ,ale dostalam @ i mnie lekko zalewa wiec zaliczylismy tylko spacerek po okolicy .Jasmina ,jak to zwykle po spacerze bywa spi jak zabita .
Doris - tak ,Dominik szczelil focha ze on do domu nie chce wracac :crazy:
Graziul - oj tak dobrze to nie ma kochana .Kazde dziecko musi byc inne zeby tylko rodzicom wiatr w oczy wial .
Sama bym poszla tez do fryzjera ,tylko nie mam pomyslu co zrobic z tym czyms co mam na glowie :baffled:
 
Jejuuuu moja cierpliwość dzisiaj już sięga zenitu. Najpierw po placu zabaw Marcel mi uciekł bo on chciał do cioci. Wyrywał się i bił mnie jak Go złapałam. Potem chciałam kucnąć obok niego i wytłumaczyć mu że tak nie wolno to przewrócił się wózek ze śpiąca Olivią w środku:-:)-:)-:)-( No i Ona też w ryk bo się bidula przestraszyła. Marcel ryczał całą drogę do domu. Potem przepraszał i obiecywał że więcej nie będzie. Nie minęło pół godziny i zaczął zabierać Olivii wózek, prosiłam chyba 5 razy żeby przestał a on nic:wściekła/y: No to stanął w kącie. Wrzeszczał tam i wściekał się. Siedział dobre pół godziny:szok::szok: Jak przestał wyć to pozwoliłam mu wyjść. Poprosił o picie więc mu dałam sok a on że chce cole. Ja do nie go że coli mu nie dam a on co?? Znowu w ryk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i znów siedzi w kącie:wściekła/y: Już 10min. masakraaaaaaaaa
Do tego Olivia marudna, co chwilę się wścieka. Jak ja tęsknię za jej smoczkiem.
idę chyba sobie persen zapodam bo nie wytrzmam:baffled:
 
JA NAUCZYŁAM SYNKA JAK MIAŁ 2 msc...zasypiania w lóżku.....zawsze ok 20 kąpiel ..jedzonko i lulu.....na poczatku nie było latwo...z tydz musiałam się pomećzyć....ale przykład wziełam z gazety i faktycznie....zadziałało....
 
reklama
hej dziewczyny ! ale dzis piekna pogoda zaliczylismy spacerek :-) znowu bylam z Alexem u lekarza bo mu uczulenie na siusiaku nie chce zniknac zadne masc zadne antybiotyki nie pomagaja czy ktoras z was miala podobny problem ze swoim synem ??? to jest jakas infekcja .Kwiaty mi pieknie rosna na ogrodku super ze robi sie coraz cieplej nie ma to jak wiosna -lato :-) graziul jak moje maluchy byly male kladlam im na oczka pieluszke i usypaly szybciutko same w lozeczku to byl super sposob bo ja nie moglam sobie pozwolic przy dwojce na usypianie na rekach moze sprobuj moze to pomoze ;-) kalaKRK Jest tak jak pisza dziewczyny naleza ci sie te pieniazki :-)sylwiaM mi nerwy chyba by tez puscily ale musimy to przetrzymac ;-) moje tez za raczke sie wyrywaja i kazde w swoja strone a ja biegam jak glupia :szok: zaraz moj K wraca z pracy tazke uciekam obiadek podgrzac mielgo weekendu !
 
Do góry