reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

I co Niunka jutro aktualne nasze spotkanie?Mi pasuje.Napisz mi w którym miejscu się spotkamy i o której.Mój do pracy wychodzi o 13.15 to od tej godziny jestem wolna.Ogólnie nie mam dzisiaj humoru bo miałam dzisiaj spięcie z moim mężem na zakupach w sklepie i resztę dnia planuje spędzic w ciszy,a nie jest to łatwa sprawa bo trochę jestem gaduła.Ale muszę byc twarda.Zeby sobie nie myślał.
 
reklama
Czesc dziewczyny!Ja takze sie melduje,przy okazji skladam wam zyczenia z okazji naszego swieta!!!
Ja wlasnie wrocilam z miasta,zakupy zaliczam chyba do udanych!rozmawialysmy z DORIS ktora pierwsza sie zamelduje na forum i tak mowilysmy ze napewno to bedzie Sylwia!a tu prosze ja sie melduje jako pierwsza:szok:!pozdrawiam DZIEWCZYNY:-D:-D
 
hej
kasiu jak bedzie tak wietrznie ja dzis to napewno nie bede. Ale zapraszam do mnioe na kawke, to chociaz wyjdziemy do ogrodu na bujawki. papa pozdrawiam. jutro dam ci znac.
 
Ok.niunka spodziewałam się takiej odpowiedzi bo pogoda faktycznie kiepska.Daj jutro rano znac jeszcze jakie masz plany jak jesteś zajęta to może byc to jakiś inny dzień.Niby koniec tygodnia ma byc ładny,ale ta ich pogoda to jest do d..co pare minut co innego pokazują.
 
HEj mamuski. tylko chyba jeszcze jak nie zyczylam Wam wszystkiego naj z okazji naszego swieta. jak moj maz ma wolne to nawet nie wlaczam komputera, szkoda mi kazdej minuty. :-):-D
My dzis bylismy ze znajomymi na spacerku nad woda i pozniej sie u nich goscilismy wiec milo spedzony dzionek.
Mialam isc na miasto ale Sywlia dzis sie uczy jezdzi autem to balam sie wychodzic na ulice heheh :rofl2::-D:-D
Doris i Sylwia moze umowimy sie na ten spacer na srode co? bo jutro znowu ma tak wiac a ja nienawidze takiego wiatru, a dzis mnie wywialo ze ohoho chyba ze wolicie jutro. albo macie plany na srode juz.
no to sie napisalam maly juz krzyczy bo pora na kasze :crazy: wiec lece
 
Mialam isc na miasto ale Sywlia dzis sie uczy jezdzi autem to balam sie wychodzic na ulice heheh :rofl2::-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D poszło mi baaaardzo dobrze dzisiaj:tak::tak::-D:-D:-D:-D Ale rozumiem Cie bo przezorny zawsze ubezpieczony:-p
W środę my mamy zaplanowaną wycieczkę więc odpada. A jutro to ma padac:szok::szok: więc chyba nie ma sensu konkretne umawianie się:crazy: no chyba że prognozy się mylą to wtedy jutro się jakoś umówimy:tak:
 
No mam chwile wolnego bo tatuś kąpie małego.Kurcze za oknem taka pogoda że szkoda gadac nic sie nie chce robic.Ale jakoś zebrałam się do kupy i ogarnełam mieszkanie coś trzeba robic w tą nędzną pogodę.Jeszcze tylko umyję podłogi uśpie małego i mam luz.
 
No to ja tez sie melduje. Juz jestesmy w domku. Podroz przez Europe calkiem fajna,ale w Anglii totalna porazka. Prawie 8 godzin w korkach. Padam na ryjek,wiec nie bede sie rozpisywala:-D. Od jutra bede nadawac razem z wami:-). I oczywiscie wszystkiego naj z okazji dnia matki dla nas wszystkich!!!!
P.S.Sylwia,chyba rzeczywiscie modlilas sie ze mna bo Maksik wciaz aniolek,az mi sie wierzyc nie chce:szok:
 
reklama
Kama-witaj w naszej cudnej i slonecznej Anglii:-D:-DAle ten czas leci,niedawno pisalas ze wyjezdzasz i juz jestes z powrotem:-):tak:
KASIEK-No z tym spacerkiem przy takim wietrze to chyba na razie damy sobie spokoj,umowimy sie jak przejdzie ta wichura:crazy::crazy:ja na ta pogode juz patrzec nie moge:baffled::crazy::frown::oo:Dobranoc dziewczynki
 
Do góry