reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc

JSTYSIAK-Wszystkiego Najlepszego dla Amelki :)

ASIUNIA-ja tez potwierdzam ze bede :)

RENUSKA-na tym przystanku sie zatrzymuje 363 i x6,a sprawdzalas o ktorej bedziesz na tym przystanku?to ja o tej wtedy moge byc.

RAGAZZA-nie denerwuj sie kochana na zapas :) i moja rada to taka sama jak Jstysiak :)
Najpierw idz do lekarza ,porob badania ....
Jakis czas temu moj J chorowal i z jego obajwow w ineternecie wychodzily tez starszne choroby,ale zrobili mu wszystkie badania i wszystko jest ok.

MONIA-ja Ci nie powiem jak jest,bo w sumie dawno nie latalam i nie pamietam

GRAZIUL-mam nadzieje ze u Ciebie z sercem jest juz ok

M02....-ja tez myslalam ze Ty juz rodzisz

EMILKA-i jak ,sa juz jakies efekty remontowe w waszym nowym gniazdku?

MARTA-ja tez nikogo takiego nie znam ,ale chyba ktos sie oglasza na bradford 24

Dobra spadam kuchnie posprzatac
 
Ostatnia edycja:
hejka:-)
DORIS-dziekuje ,troszke lepiej,ale jesz dzis mnie klulo:-( musze wrzucic na luz,bo za duzo stresow mialam:tak:;-) Dobrze ze z J juz oki,mialam wlasnie sie pytac o niego.tylko skleroze mam:zawstydzona/y:
ja sie jutro jutro wybieram z dziecmi na kulki ,do litlle monster:happy2:
Moze ktos chetny:confused::confused::confused:
ide na M jak milosc,paaaaaaaaaaaaaaaaa:cool:
 
Witam
Dziekuje w imieniu Amelki za słodkie Życzenia:-):-):-)
U nas pochmurno tak jak na dworze masakra,nudy i jeszcze raz nudy:-(
Amelka oczywiście zaliczyła tylko jednodniową goraczke wiec trzydniówka to raczej odpada,ale nic zobaczymy.
Asiunia Ja oczywiście bede tylko prosze o podanie godz.;-)
Graziulka A gdzie ty idziesz na te kulki:confused:
M02 a ty czasem nie na porodówce:-)
 
reklama
Do góry