reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej!!!
przypominam,jutro spotkanko u mnie godz.12 albo wczesniej!!!!!!
Moj maly cos mi ostatnio nie chce spac w dzien!!!robi sobie tylko drzemki 10-15minutowe!!!
Ragazza-nie martw sie,a juz napewno nie czytaj tego co pisza w internecie!!!dziewczyny maja racje!!!!
Garziul-dobrze ze juz lepiej sie czujesz!!!
Dobra u ciekam bo Filip sie pzrebudzil z 10 min.drzemki!!!
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)

A co tu dzisiaj taka cisza? Ja tez wsumie siedze caly dzien i nic nie robie bo mi sie szczerze nic nie chce:zawstydzona/y: To pewnie znow przez ta pogode:wściekła/y:
Wczoraj byla u mnie Gosia i zrobila mi wloski wiec chociaz z tego powodu mam lepszy humor bo odrosty juz byly nie male:-p
W piatek juz tesciowie przyjezdzaja wiec mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda zebysmy mogli chociaz gdzies wyjsc:sorry2:

Asiunia ja pewnie bede wczesniej:-p jak sie obrobie to przyjde, mam tylko nadzieje ze nie bedzie padac bo nie chce zmotoryzowanym dziewczynom zabierac miejsca na auto:-p No to maly faktycznie duzo spi:szok::-D A spokojny chociaz jest czy domaga sie noszenia na rekach?
Jstysiak dobrze ze z Amelka juz wszystko oki:tak:
Graziul oby to nie bylo nic powaznego:sorry2: Uwazaj na siebie i mniej nerwow:tak:
Ragazza ja tez popieram lepiej nie czytaj tego co pisza w internecie bo szkoda nerwow:tak: Idz na spokojnie do lekarza i napewno wszystkiego sie dowiesz:tak:
Monia jesli chodzi o plyny dla Dziecka to ja pamietam ze mialam taki kartonik aptamila ten maly i chyba sloiczek z deserekim to pytala sie mnie ktory moge otworzyc wiec powiedzialam ze sloiczek, no to kazala mi sprobowac:sorry2: a kartonika z mlekiem nie otwieralam:tak: Jak byla jakas babka przede mna to tez kazala jej probowac wszystkiego a miala chyba mleczko i jakas herbatke:tak:
Marta jak tam badania? mam nadzieje ze tym razem wszystko udalo sie zbadac:tak:
M02... jak tam jeszcze 2w1?;-)

Jejuuu a ja jeszcze musze wytrzymac 2godz sama:-( Oby do 15 potem bedzie z gorki:-p Obiad juz mam zrobiony bo od wczoraj wiec sama nie wiem co mam robic sprzatac tez wczoraj posprzatalam ehhh jednym slowem NUDY....
Ide przebrac niunke bo smierdzaca sprawa:-p Paaaa
 
hej Dziewczyny !!! ale dzis mglisto a mialam wybrac sie z maluchami do miasta ale chyba nic z tego paskudnie jest na dworze :-( na koniec tygodnia i na weekend zapowiadaja ladna pogode moze wtedy sie wybierzemy do centrum a tym czasem siedze i sie nudze chodze od pokoju do pokoju to do garazu i nie ma nic do roboty uuu .Moje baki spia Alex zrobil pobudke o 5.40 i nikt sie znowu nie wyspal nie wiem co w niego wstapilo dlaczego tak mu sie poprzestawialo chodzi spac o 20 i zawsze spal do 7 -8 a teraz szok juz sie odzwyczailismy od takich ranych pobudek :szok::szok::szok: to by bylo na tyle mam nadzieje ze u was jakos leci AGAAM widze ze twoj maz wraca wczesnie z pracy ale macie dobrze my musimy na naszego czekac az do 18 :-( ucikam milego dnia laski pa
 
hej
Kurcze ja z rana nie zagladalam bo nie bylo kiedy:-( a szkoda bo widze ze ktos jednak bylby chetny na kulki:baffled::tak: otoz kulki sa na bd9 MONSTER FUN (bo ja wczesniej zle napisalam:zawstydzona/y:) bylam tam 1 szy raz ale super ,naprawde godne polecenia:tak::tak:
Miejsce zupelnie nowe ,tak jak i jego wyposazenie ,czysciutko ,mala kawiarenka ,mila obsluga:tak::tak: Przy wyjsciu Nati dostala chrupki i owoc -mily gest-poniewaz bylysmy 1 szy raz;-):tak: Ja bylam wczesniej tylko na 2 jce - ale tam to jest"syf" w porownaniu do Bd 9.:szok::szok::tak:Fajne miejsce do zabawy dla dzieci malutkich jak i starszych:tak:
Dobra dziewczynki to tyle ode mnie narazie bo musze sie brac za obiiadek ,bo dop wrocilysmy:tak::tak::tak: do potem ,paaaaaaaaaaaaaaa
 
Hej dziewczyny!! ja jestem załamana - nawet nie wiem jak dojechalam do domu samochodem bo caly czas ryczę jak bóbr!!! Byłam na badaniach , wszystko wyszło i okazało się ze moja córeczka nie dosłyszy na lewe uszko. Nic z tym nie mozna ponoć zrobic bo to wada wrodzona i jezeli chciaabym zeby słyszała prawidłowo musi nosic aparat na uchooooooooo...... przepraszam że nikomu nie odpiszę ale nie jestem w stanie..
pa
 
tak ja jeszcze 2 w 1 ale juz sie ledwo kulam bo brzuszek mam tak nisko ze sama sie ubrac nie moge.dzisiaj zalapalam jakas wene i upieklam oponki z twarogiem,wyszly pycha wiec chyba czesciej bede je robila bo to doslownie kilka chwil roboty.
marta bardzo mi szkoda ciebie i twojej corci,musisz byc dzielna.moze warto skontaktowac sie z innym lekarzem.ja znam osoby ktore juz od malego nosily aparat to naprawde jeszcze nie koniec swiata i u dziewczynki jak rozpusci wloski moze byc niezauwazalny.teraz pewnie trudno jest ci sobie wyobrazic mala gwiazdeczke z czyms takim.ale bedzie dobrze chociaz ja sama pewnie tez na twoim miejscu bylabym zalamana.:-(
 
Ostatnia edycja:
Matra - smutno mi sie zrobilo jak przeczytalam o Twojej Majeczce .Glowa do gory .
Doris - ja powinnam byc tak ok.11:25 ,albo pozniej 11:45 ,jak Ci pasuje ?a i jeszcze daj mi swoj nr w razie czego .
Ja dzis nic wiecej nie napisze ,po prostu mulimy razem z pogoda .
 
Hej.
Marta nie załamuj się kochana.Będzie dobrze i tak samo jak mo25..uważam że warto skontaktowac się jeszcze z innym lekarzem bo ja osobiście nie ufam tutejszym.A nawet jeśli diagnoza się potwierdzi przecież to nie koniec świata.U dziewczynki taki aparat może byc nawet niewidoczny.

asiunia mi chyba nie uda się dotrzec jutro do Ciebie pogoda beznadziejna i lenia mam strasznego.Mój jutro po pracy jedzie do szkoły zawsze ma w środy a w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek wiec musiałabym w obie strony jechac autobusem a średnio mi się to uśmiecha.

graziulxxx no to super że znalazłaś taki czyściutki kulkoland bo o taki to chyba ciężko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MARTA-niesamowicie mi przykro:-:)-:)-:)-( i wiem ze na ten moment zadne slowa pocieszenia nie zdadza sie na nic:no::no: Wspolczuje -bo wiem co czujesz jako matka:baffled:
Ale tak jak dziewczyny uwazam ze powinniscie to jesz skonsultowac:tak:pozatym rozne sa przeciez wady ,niektore "stoja " w miejscu a mala i jej uszka rosna wiec potem wada jest tak niewielka ze znikoma prawie:tak::tak: ja tak milam z oczami-wada wrodzona,grube dosc szkla od malego a potem coraz slabsze i wreszcie wcale:tak:bo wada sie nie rozwijala:no: pozatym warto wiedziec co jest przyczyna bo jesli jakas czesc uszka jest uszkodzona moze mozna to w przyszlosci "naprawic"zabiegiem:tak::-)sa rozne implanty itp.tRzymaj sie kochana jakos:tak:
 
Do góry