reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
u nas jakos leci,mała meczy wieczokami bol brzuszka i kurcze szkoda mi jej bo juz ladnie zasypiala sama w lozeczku a teraz ja biore bo mi jej szkoda jak placze.cwana besta z niej juz bo jak w dzien zasypia w wozku to domaga sie zeby ja wozic:-Dteraz czekam na hv.
asiunia221-ja nie jestem pewna czy dotre na spotkanko:-(
natalka-mnie taka sytuacji spotkala w centrum w morissonie:szok:
graziul-teraz bedziemy czekac az zeby sie zaczna i znow wstawac po klka razy,albo wcale nie bedziemy kimac:-D
emilka-ja tez nikogo nie znam,ale chyba tak jak pisala jstysiak musi byc ktos,kyo podbije ci papiery
jstysiak-o 17 spac:szok::szok:moj juz 3 dni w dzien nie spi i pada o 19 :-)ale tak ok 17 ma kryzys ze nie mozna z nim wytrzymac:szok:
sylwia-super ze poszlo tak latwo ze smokiem:-)jejku jak ja bym chciala sie wyrwa gdziez za miasto,ale najlepiej samemu..ja i tylko ja,no moze butelka winka:-D
spadam,bo nawet kawy nie pilam jeszcze:szok:pozniej wpadne;-)
 
reklama
Ale sie wkurzylam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:myje,myje i myje te okna a one i tak i tak sa tak pomazane ze szkoda gadac!!a wszystko dlatego ze mieszkam pomiedzy dwoma barami z fast foodem!!!!wszystko leci na moje okna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
Zaneta-szkoda by bylo jakby cie nie bylo!!!Wiem co masz na mysli ja tez bym chciala sie gdzies wyrwac!!!!
renuska-nic nie szkodzi,mozesz wpadac kiedy chcesz!!!!:-):-):-)
 
Dzieczyny mam pytanie odnośnie zakupów na ebayu.kupiłam coś i chcę to oddac sprzedawca niby się zgadza tylko problem w tym ze oddaje towar niezgodny z opisem i nie mam ochoty płacic za przesyłkę.Czy mam prawo żądac żeby on oddał mi też koszta wysyłki???
 
Hej :-)

Alez pieknie na dworze, dopiero wrocilysmy z Lenka z Lister Parku, bylysmy prawie 3 godziny, bo mala spala, a ja sobie posiedzialam na laweczce w sloneczku. Az chce sie zyc jak tak ladnie jest. Po weekendzie mam gorszy burdel w chacie niz przed, a to przez to, ze byli u nas znajomi na kolacji wczoraj i maja takie malego berbecia, dwa m-ce starszy od Lenki, a tak broi, ze masakra. Rozsypal cukier, zbil solniczke i wiele wiele innych ..... Musze wiec dzis porzadnie poodkurzac, potem poprasowac, potem obiad ugotowac Ehhhh.... :crazy:

asiunia - mnie chyba raczej nie bedzie,bo obiecalam sasiadce, ze zostane z jej mala jak ona bedzie u fryzjera, wiec juz nie chce mieszac.

Natalka - ja mialam taka sytuacje juz 3 razy, masakra. Ale zawsze robie tak samo, kaze zawolac menagera calego sklepu i jak sie kloci, to prosze, zeby przyniosl na pismie 'policy' sklepu. Tam zawsze jest wypisane jakie dokumenty ten sklep ma obowwiazek akceptowac i zawsze przy non-uk residents jest napisane, ze passport, ID card i czasami nawet driving licence. I zawsze wygrywam i sprzedaja mi ten alkohol, ale wstyd i tak jest przy kasie.

Jstysiak - ja niestety z pazurkami nie pomoge :-(

Sylwia - fajny przepis, szczegolnie, ze ja uwielbiam fasolke wiec wyprobuje. Ale wnerwia mnie tu w Uk, ze zoltej fasolki niegdzie nie ma, bo ja lubie najbardziej. Wczoraj tez robilam salatke, tylko ze z kuskusem, ale mi juz na dzisiaj nic nie zostalo, bo wczoraj wszystko wszamali goscie i K. :szok:

Dobra lece Lenusi dac obiadek, bo juz szalu dostaje z glodu. :szok::-D:tak: Pa
 
hej dziewczyny
ja dzis juz pomylam okna a teraz karmie moja pyze truskaweczkami,wczoraj dzwonilam do prawnika no i dobrze ze nie wplacilismy tych 7 tysiakow bo powiedzial ze ta cala firma ubezpieczeniowa jest jakas nieprofesjonalna i bedzie sie staral zeby znacznie zmniejszyc nam ta kwote.moj Ł ostatnio jakas fale romantyzmu przechodzi i jakos tak fajnie miedzy nami zaczelo sie ukladac nawet dostalam od niego sliczna kiecke na wyjscie ze szpitala zeby mi sie humorek poprawil:-)
ragazzaw parku pewnie spotkalas moja mame bo dopiero wrocila z lister parku a byla tam z moja nelka od 10 rano:-)
kasia na ebayu wystawiasz ludziom feedbaki jesli wystawisz mu zlego, ebay zapyta dlaczego jesli opiszesz sprawe to oni zwracaja ci koszty zakupu i wysylki a dodatkowo daja 5 funtow bonu na zakupy przynajmniej mnie tak potraktowali.
 
m02025 - a dzwonilas do tego prawnika co ja Ci numer podalam czy jakiegos innego znalazlas? Mnie tez sie wydaje, ze to jakas sciema jest, wiec moze da sie jakos uniknac tego placenia.:tak:
 
Hej:-)
Co tak cichutko dzisiaj?;-) My dzisiaj bylysmy na basenie i niunka sie wyszalala, strasznie byla szczesliwa:tak::tak: Dawno juz nie bylysmy wiec w koncu musialysmy sie wybrac:tak: Mam nadzieje ze uda nam sie teraz w miare regularnie chodzic:-)

M02... Tobie juz sie chyba naprawde spieszy zeby urodzic dzidziusia:tak: Myc okna w Twoim stanie:-p Oby wszystko sie udalo apropos tego ubezpieczenia;-)
Asiunia ja oczywiscie bede:tak::-) domyslam sie jak sie wkurzyals z tymi oknami, ja tez sie zbieram zeby moje umyc ale jakos wiecznie czasu brak:sorry: Chyba mojego P zmobilizuje zeby on to zrobil:-p
Natalka oj tu czesto chyba zdarzaja sie takie sytuacje pamietam jak moj brat mial taka akcje moj maz i szwagier:tak: Nie dziwie Ci sie ze sie wkurzylas:tak:
Jstysiak ja nie znam nikogo kto robi pazurki ja kiedys tu robilam raz u jednej babki ale nigdy wiecej bym juz u niej nie zrobila:no:
Emilka jesli chodzi o gaz to tez nie znam nikogo:no:
Kasia ja jak kiedys odsylalam cos z ebaya to mi oddawali kase razem z przesylka:sorry:
Sylwiam
no to Olivka szybko zakumala ze da sie zyc bez smoczka:-p Fajnie ze wypad Wam sie udal:tak:
Zaneta ojjj wspolczuje Tobie, oby malutkiej przeszedl ten bol brzuszka:tak:

Ahaa kupilismy wczoraj (dopiero wczoraj:sorry:) dehumidifiera i tylko przez noc zebrala 1,5l wody a mielismy postawionego na korytarzyku u gory przy pokojach:tak: wydaje mi sie ze to duzo jak myslicie?
A teraz uciekam bo niedlugo trzeba niunke szykowac do spania:tak:
 
hej:-)
Dzis bylo naprawde super,a zwlaszcza w samo poludnie:happy::happy:
RAGAZZA-tez bylam w parku tyle ze na hustawkach bo moja mala juz tylko tam mnie ciagnie-lawki nie wchodza w gre:no:;-);-)
M0205...przepraszam ,ze sie nic nie odezwalam ale ja dop dzis przeczytalam pozno twa wiadomosc ,bo telefon wyciszony byl i mala mi go wcisnela pod materac i byly poszukiwania:eek::eek: mam nadz ze zalatwiliscie pomyslnie to co trzeba:tak:
AGAAm-ja juz tez sie doczekac nie moge kiedy wyruszymy cala 4 ka na basen,ale Hv doradzala zeby poczekac az maly dostanie te 3 pierwsze szczepionki:tak:
JSTYSIAK-nieraz tez 3 kawy wypijam i guzik z petelka:eek::eek::eek:;-)
ASIUNKA-to masz faktycznie klopot z tymi oknami:eek::crazy:pewno stale brudne przez te opary frytkowo -kebabowe:shocked2::shocked2:
SYLWIA-ja Wam jesz nie gratulowalam rozstania z Olivki "przyjacielem"-super ,bravo mala:happy::happy::happy:
Ja mam nadzieje ze Nati zaraz pojdzie spac bo dzis ja wymeczylam ,maly tez moze przysnie wiec wieczor w miare wolny,gary po obiadku pomyte ,pranko powieszone:happy:
Serialiki zapodam i paznokcie zrobie;-) jutro pedze do town na coffe z przyjaciolka:happy:
Aha-Jstysiak-ja robilam kiedys na bd 4 -ale beznadzieja:crazy::crazy: a osatatnio u tej laski z salonu MARTA ,ona sie przeniosla do miasta,£20 za zelowe-srednio bylam zadowolona:happy:;-)
paaaaaaaaaaaaaaaa baby;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mamuśki:-)

ale dzis super było na dworzu :tak: oby tak juz zostało :cool2:

sylwia gratki dla Olivki :tak: super ze łatwo poszło:tak:

m02051991 a Ty odpoczywaj teraz :tak: bo pozniej moze byc z tym ciezko:-p chociarz sama czekam az urodzisz ta niespodzianke :-)

Agaam nie znam sie na tych dehumidifierach ale wydaje mi sie ze 1,5 litra to duzo:tak:

asiunia221 ojj wyobrazam sobie co masz z tymi oknami :-( wspolczuje:sorry:


jstysiak ale Amelka pospała :szok: za to mamusia nie bardzo bo pewnie urzedowałas do pozna :-p
 
Do góry