reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej;-)

Jest 12.30 a ja już jestem skonana:szok: Obudziłam się dzisiaj z okropnym bólem głowy więc dzień zaczęłam właściwie od tabletek. Potem zebrałam się na zakupy. Nigdy więcej zakupów w sobotę. Zawsze jeżdżę w tygodniu o 9 rano jak Marcel jest w szkole i wtedy jest puściutko a dzisiaj kongo bongo normalnie. Miałam kilka rzeczy do kupienia w polskim sklepie więc żeby nie krążyć za dużo resztę zakupów chciałam zrobić w lidlu. Nie dostałam wszystkiego i musiałam i tak jechać do morrisona no i w sumie znów 100 poszła:wściekła/y: I do tego Marcel cyrki odstawiał. Ja chyba niedługo wyląduję w wariatkowie.
Przyjechałam, walnęłam zakupy i zrobiłam sobie kawkę. Rozpakuję jak odpocznę:-p:-D Olivia smoczka nie ma więc zamiast spać to sobie śpiewa. Coś czuję, że przez to odsmoczkowywanie przestanie mi spać w dzień:baffled: Ale za to w nocy nie ma żadnego problemu.

Tynia może nie będzie tak źle. Niektóre dzieci mają mocne żołądeczki. Ja już po miesiącu jadłam karkówkę z grilla z sosem czosnkowym. Olivia nie protestowała:-D
Kasia8118 no tylko patrzeć jak Ci Krystian jakąś laskę przyprowadzi:-p Ciekawe jaka będzie z Ciebie teściowa;-):-D
Graziul wyobrażam sobie jaka musisz być wściekła za ten motor:baffled: Ale wiesz, to tylko motor, całe szczęście że Jemu nie stało się nic poważnego.
 
reklama
Czesc

Ja tez dzisiaj juz padam...
Zawiezlismy rano Kubusia do Pl szkoly ,a potem zachcialo mi sie pojechac z Davidkiem na Foster sqare po buty i oczewiscie nic sobie nie kupilam.....bo bylo ,a to picie,a to siku a ,to kupka i juz nie chcialo mi sie z nim wracac....

MONIA-ja tez pierwsze pare okresow po poprodze maialm dosc obfite

EMILKA-mowisz zrywalas tapety,hmmm moze ja bym moje tez pozrywala ,szybciej wtedy ten remont pojdzie.
 
Hej:-)

Widze, ze wszystkie padniete dzisiaj. Ja tez. Wlasnie wrocilismy z Harrogate. I jestem bardzo szczesliwa bo wszyscy troszke ciuchow na wiosne sobie kupilismy. Ja kupilam buty, zakieto - kurteczke ;-), kurteczke i pare szmatek dla Lenki no i K tez sie obkupil tak, ze az zazdrosna jestem. ;-) Potem jeszcze na chwilke do TK Maxxa tam wpadlismy i jest calkiem inny niz w Bradford i Leeds, wszystko poukladane, opakowania nie otwarte, czysto i poukladane. Kupilam sobie patelnie do paelli i forme na babke wielkanocna. :-):-DPotem poszlismy tam na obiadek, wiec dzis gotowanie mam z glowy. Ogolnie fajny dzionek dzis mamy.

Agaam - my mamy dwa nowe tv, a zaden nie ma freeview wbudowanego. Musicie kupic dekoder do freeview i bedzie chodzic.

Monia - ja @ mam w normie, ale strasznie mnie brzuch boli, przed ciaza tak nie mialam.:wściekła/y: Co do ginekologa, to tu raczej ciezko Ci bedzie to od GP wydebic. Sa takie przychodnie BUPA, i prywatnie mozna tam sie udac, ewentualnie do polskiej przychodni w Manchester.

Sylwia - ten polski sklep chyba bedzie sie nazywal Spizarnia, ciekawe gdzie dokladnie bedzie. Ci z Piknika to pewnie beda teraz mieli przechlapane, taka konkurencja.:sorry: Ale moze bedzie faktycznie taniej.

Dobra lece do mojej niuni :-) Pa!
 
hejka:-)
Ja dzis sie nudze na maxa:crazy: A .w pracy ,z rana posprzatalam, obiadek zrobilam,na dwor nie wyszlam dzis bo brzydko:crazy: Mala lepila z play doh-bardzo lubi-ale czesto wola mnie zebym ja jej lepila:szok::szok::tak:. Z tego wszystkiego wykapalam juz dzieciarnie przed chwila ,bo skoro i tak nie wychodzimy z domku to co to za roznica o ktorej:baffled: A tak przynajmniej wieczor bedzie luzny:tak::-) Na jutro nie mam zadnego pomyslu:eek::eek::eek:Przydaloby sie gdzies wyruszyc a z drugiej strony to lubie czasem w weekend sie pokisic w chalupie..tylko malej mi szkoda:tak::tak:Ale jak sobie wspomne te jej wymioty w aucie to ..brrrr:crazy::crazy:
SYLWIA- no wlasnie nie o stan motoru mi chodzi tylko o niego sie balam:crazy::tak: Ja ostatnio nawet nie wiem ile na zakupy idzie bo moj Man sie tym zajmuje od jakiegos czasu,ja tylko liste sporzadzam sprawunkow:tak:;-)Milo bylo pogawedzic rano:happy:-szkoda ze na tak smutny temat niestety:-(
RAGAZZA-ale fajnie dzionek spedziliscie:tak: Nie ma to jak udane zakupki i wspolny obiadek poza domem:tak::-)
Co do freeview w tv to chyba od modelu zalezy bo nasz tv ma juz ponad 2 lata i ma wmontowane freev. Ale my i tak nie korzystamy bo ogladamy Tv przez konsole PS3:tak:
ide sie dalej nudzic:baffled::baffled::baffled::crazy:
 
Graziul a można cbeebies oglądać przez PS3?? jeśli tak to daj instrukcję jak to zrobić, pleaseee:-) Mój tak ogląda Top Gear ale nie wiedziałam że bajki też można.


Ale ja mam dzisiaj koszmarny dzień. Głowa normalnie mi pęka. Już brałam 3 razy po 2 tabletki, oczywiście w odstępach ale niewiele mi to daje:-( Jak minie mi to przeziębienie to pójdę znów do lekarza z tymi bólami. A do tego dzieciaki taką mają dzisiaj szajbę że szkoda gadać. Albo tak szaleją że muszę patrzeć czy sobie krzywdy nie zrobią albo się biją i wtedy muszę interweniować:wściekła/y:
Zaraz też pójdę ich wykapać potem kolacja i niech spadają do spania;-) Przychodzą dzisiaj znajomi to mam nadzieję się zrelaksować w miłym towarzystwie. Robię nową sałatkę o intrygującej nazwie "sałatka która uzależnia":-D Jak będzie smaczna to podam Wam przepis:tak:
 
Mi tez leb peka -juz 2 gie popoludnie z kolei:szok::szok: Tesciowa mowi ze moze to co dzieje sie w Japoni ma wplyw na zle samopoczucie..hmmm..kto wie:crazy:
SYLWIA-Top Gear pewnie oglada R przez BBC player a jak chcesz cbbies to musisz wejsc w internet browse i tv cutch up i wtedy sa wsz programy angielskie jak w normalnej tv;-);-) ale fajna nazwa salatki:-pmam nadz ze jest nisko kaloryczna bo jak bym mila sie od niej uzaleznic to.....:szok::szok::szok::szok:
moj pojechal do mOrris.po pizze bo jest tam pyszna i jakis film:tak: Mam nadzieje ze malolaty dzis dadza troche odpoczac swoim staruszkom:tak::laugh2::laugh2:
 
Hej!:-)
Ja dopiero teraz sie odzywam bo jakos weny brak!!!dzieciaki wykapane ,najedzone wiec mam spokój!!!
Sylwia-tez dzis bylismy w miescie szkoda gadac!!!taka wkurzona wyszlam z morrisona:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co ty masz z ta glowa???Olivia-zuch dziewczyna:tak:
Moj mezulek w pracy,to i Ole pozniej klade spac bo jakos tak dziwnie siedziec samej!!!:tak:
Kasia-sprawdzalam to ubezpieczenie,teraz placimy 650 na rok a na bd8 bysmy placili 1500 wiec to spora różnica!!!
Tyle mialam do pzreczytania od wczoraj ze nie wiem co ktora pisala!!
Ragazza-super ze dzionek udany,tez musze jakies zakupkki ubraniowe zrobic ale to dopiero jak zrzuce kilka kilogramow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)zawstydzona/y:
Tynia-adres wyslalam!!!
Graziul-super ze synek daj ci pospac!!!!Moj tez czasami sie nade mna zlituje,ale czasami daje niezle popalic!!!ciekawe jaka nocka bedzie dzisiaj!!
Dobra uciekam,papa
 
witajcie laski dziekuje za miłe słowa kochane !!!! rmoncik jakoś idzie konca jeszcze nie widać ale nie jest tak zle !!! ja tylko na chwilkę bo niema czasu trzeba się znów szykować i brać za robote!!!! dziewczyny mam pytanie czy nieznacie czasem kogoś co zajmuje sie gazem bo potrzebujemy przedłużyć rurkę od gazu i potrzebujemy fachowca dajcie znac jak kogoś macie .przepraszam ze nie odpisze żadnej ale naprawde jestem zabiegam !!!!!pozdrowionka kochane!!!!!
 
reklama
hej:-)

u nas szybko weekend zlecial bo D idzie dzis na nocke:-(

ale wiecie co mi sie przydażyło w sunsburys :wściekła/y: poszłam w piatek po martini a ide do kasy a baba do mnie ze chce dowod to jej daje a ona ze mi go nie zaakceptuje bo to polski a ja i co masz moje zdjecie jest data urodzenia napisana po angielsku a ona ze nie to ja ze chce z kierownikiem rozmawiac to poszla i byly juz 3 baby i do mnie ze nie sprzedadza mi bo musze mniec angielski dowod :szok: ale sie zdenerwowalam rzucilam reszta zakupow i powiedzialam ze juz tam nie wroce co za rasizm :wściekła/y: nie maja prawa tak zrobic ale czasu nie mialam a jak bym miala to chyba po policje bym zadzwonila albo gdzies :wściekła/y: juz niegdy w zyciu nie kupie tam nic a tak lubiłam z tamtad pieczywo i mieso :wściekła/y::wściekła/y:

monia ja mialam @ normalna :tak: a do ginekologa chodze do mojej przychodniu bo jest bardzo mila babka :tak: dowiedz sie moze czy jest ginekolog u Ciebie w przychodni powinien byc :tak:

agaam sylwia ja tez cos musze pokabinowac z cbeebies :tak: mamy cyfre i polsat i zaden kanal z bajkami nie zastapi cbeebies:-(

EMILKA13 powodzenia z remontem :tak: ja niestety nie pomoge w sprawie gazu:sorry:


sylwia jak sałatka ?? nazwa mi sie spodobała :-D

zajrze pozniej bo teraz Claudia szaleje i nie daje mi pisac a D poszedl sie na godz polozyc przed nocka :wściekła/y:
 
Do góry