reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

zaneta -na twoim miejscu nie dawalabym smoka ,dziecko mocniej wtedy ssie cyca .A ze nie chce to oczywiste ,przeciez mleko z tego nie leci ,i Jasmina tez nie bardzo chce miec takiego przyjaciela ,ale wciskam czasami zeby zamknac jej buzie .
 
reklama
czesc ponownie;-)
Jak ja sie wzielam dzis za pisanie to Wy laski milczycie:szok::szok:
Moj pomysl na leniuchowanie nawet dzis wypalil:happy::happy: fakt ze mala caly dzien z laptopem albo na youtube na telefonie siedzi:szok::szok::wściekła/y: no ale raz na jakis czas to mozna przezyc jesli w zamian jest spokoj i nie ma sie innego wyjscia na to zeby odpoczac:eek::eek::tak:
RENUSKA-ja tez smoka daje malemu i ciesze sie ze chce bo Nati do 5 mies nie chciala za nic w swiecie:no:a tak jak napisalas czasem to dobry sposob na zatkanie buzki:tak::-D
ZANETA- i jak -zadowolona jestes z wozka ? bo Ty chyba masz silver crossa 3d tak jak ja;-) a co lekarz Pawciowi powiedzial o tej wysypce? Samochod mamy dalej tt-tke ,jakos sie z nia rozstac nie mozemy;-):-D A.cos tam sobie upatrzyl,wiec cierpliwie czekam;-) A wbrew pozorom z tylu jest wystarczajaco miejsca na dzieciaki takie male,bo tam sa normalne siedzenia dla osob do 1,50cm.:tak:ale zmienimy napewno na jakas limuzyne;-);-):szok::szok::-D:-D:-D
Ja nadal w wyrku ,na obiad byly gotowe pierogi wiec luzik,dzieciaczki jesz tylko wykapiemy jak A wroci i luz -totalne lenistwo..ale jutro juz sie biore do roboty ,mam troche do zalatwienia:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej ja tak szybciutko bo chłopaki wiecznie cos chcą a szczególnie Krystian:tak:.
U nas nic ciekawego byliśmy dzisiaj rano w mieście bo mieliśmy coś do załatwienia pózniej obiadek i spacer i jakoś tak zleciało:tak:.
Emilka gratuluje mieszkanka:tak:;-).A o remoncik to chyba nie musisz się martwic bo u Ciebie w rodzinie to chyba same złote rączki :tak::-D.Więc pewnie coś pomogą:tak:;-).
Żaneta ty się ciesz że mała nie chcę smoka bo pózniej od uczyc też nie jest łatwo:tak:;-).Moje dzieci też nigdy nie miały i jakoś nie narzekam :no:.
m025...mi tam czwartek pasuje:tak:.I była bym wdzięczna gdyby dało radę zrobic spotkanie trochę wcześniej niż ostatnio:sorry:.Sorki ze tak marudzę:zawstydzona/y:.
Graziulxxx a ja wczoraj taka rozmarzona połozyłam się do łóżka wieczorem że szok:tak:.Wiecznie przypominał mi się Eryczek i jego malutkie paluszki:tak:.Oj fajnie było tak potrzymac takiego maluszka:tak:.
agaam fajnie ze trafiłaś na takiego konkretnego lekarza :tak:.Rzadko się niestety o takich słyszy tutaj:-(.
ragazza i jak dzisiaj u Ciebie?
jstysiak to może w piątek na kulki?
Renuska oj Ci faceci jak coś palną to szkoda gadac:tak::-D.
 
Hej:-)

Kasia8118 tak jak Ci mówilam wcześniej nie kupilam tego matreaca w sklepie tylko w magazynie więc namiarów jako takich nie mam. Mogę Ci jedynie wytlumaczyć jak tam dojechać, tzn mniej więcej:-p Na ulicy Parkside Road jest piekarnia polska (ona się nazywa kolos bakery) i jeszcze przed tą piekarnią jadąc od strony bradford na rogu ulicy jest taki mały autohandel i chyba jakiś warsztat. Te materace są zaraz obok tego autohandlu. Nazywają się silent cośtam, szyld mają taki biały z niebieskim napisem.

m02.... mi też pasuej czw:tak: Godzina bez różnicy bo Marcel ma ferie.

Żaneta jak czujesz się na siłach to jasne że przyjdź. Skoro na spacer można z takim maluszkiem to na kawkę do koleżanki też:-D Moja smoka ssała jak szalona już od pierwszego dnia. Myślę, że miała tak silny odruch ssania że prędzej czy później zaczęłaby ssać palca.

Graziul bardzo dobrze że zorganizowalas sobie taki dzień lenia, wkońcu Tobie też się należy troszkę odpoczynku. Matka to też człowiek;-)
 
hej mamuski :-)

Claudia juz spi :-) ale fajnie :cool2: ale to dlatego ze w dzien wogole nie spala :crazy: cale szczescie ze chodze na te 2 godz do pracy w domu nie ma mnie 3 no bo droga do pracy długa az 8 min ide ale zawsze przedłuzam sobie :-D bo bym zwariowała caly dzien z nia bo okropna jest ostatnio a tak D troche pomeczy :-)

Emilka gratuluje mieszkania :-) oby remont sprawnie poszedł :tak:

kasia8118to moze jeszcze jedne takie małe paluszki chcesz w domu ;-)

Graziul xxx Ty to juz dawno taki dzien powinnas sobie zrobic mam nadzije ze troszke odpoczełas :tak:

zaneta a co lekarz powiedział na te krostki :confused: corka mojej kolezanki ostatnio tez takie miala i lekarz powiedział ze to swierzb:szok: mala chodzi do złobka i musiala z tamtad przyniesc wszyscy musieli sie plynem posmarowac i prac i prasowac poszciel i reczniki codziennie:szok:

m02.... no to teraz czekamy na Ciebie to bedzie niespodzianka bo nie wiadomo co bedzie :-) a masz jakies przeczucie czy to chlopczyk czy dziewczynka ??

agaam a mozna wiedziec gdzie Twoj P robil tatuaz szykam sprawdzonego salonu bo chce tatuaz na stopie i poprawic ten co mam bo wyblakł mi troche po tylu latach :crazy:
 
witam kochaniutkie i dzionek już zleciał byliśmy troszkę na spacerki :tak::tak:dostaliśmy mieszkanie w shipley bo tu chciałam i w spokojnej dzielnicy nawet :-):-):-) jutro jedziemy podpisać papiery i już niedługo kluczę ;-):-):cool2:KASIA8118 no powiem ci zę fachowców nie brakuję :cool2: to myślę ze pujdzie szybko z remoncikiem :-Dm025mi tez pasuje czwartek godzina obojętna :tak:;-)zaneta moja natalka tez nie chciała smoka ale kupiłam jej innego i cmokałam i do tej pory myśle że nie na długo :zawstydzona/y::-)kobietki a jak tu wstawić zdjecie przy moim podpisie coś nie moge dojść i suwaczka też nie moge dodać jakaś zakręcona jestem..:-):szok: oki lece z małą troszke spędzić czasu:-);-)
 
Hejka
Mi tez jakos dzionek zleciał:tak:spacer,krzyk w tk maxx-sie bo mamusia niezgodziła sie na garaz,ale zeby nie było sama odłozyła po argumentach mamay:-D.a na koniec drzemka i koniec dnia.
Czyli w czwartek u M02....tak:tak::tak::tak:M02 jak moge prosić to podaj adresik:-)
A co do smoczka to ja nie narzekam,Amelka sała tylko do spania i sama oddała jak miała moze 1,5 roku :eek:Wiec zabardzo nie mam co sie wypowiadać ja nie miałm zadnego problemu.Ale kazde dziecko jest inne
grazuil Fajnie ze odpoczełas ,nalezało Ci sie:tak::tak::tak:
Kasia 8118 Mi tam pasuje kazdy dzień ,wiesz ze ja zawsze chetna i obojetne mi gdzie;-);-);-)tylko daj znaka:cool2:
ragazza żyjesz????
Oki zmykam mała wykapać,moze pozniej wpadne
 
Hej laski. Dzieki za zainteresowanie. Zyje, ale szczerze mowiac to ledwie dycham. Dzisiaj sie obidzilam i dlaej goraczka 39.1. To juz 4 dzien takiej goraczki. W nocy caly czas sie telepie, a rano budze sie cala zlana potem. Po prostu juz nie moge. Do tego doszedl mi straszny kaszel, i okropny bol gardla. Na bialo mam cale zawalone, wiec mysle, ze to angina. Zapodalam sobie dzisiaj antybiotyk, bo juz nie mam pojecia co robic. Najbardziej martwie sie, ze Lenka tez bedzie chora, a Filip juz w piatek wraca do PL i zostane sama. Na razie nic jej nie jest, ale obawiam sie ze to tylko kwestia czasu. Swoja droga chlopak tez ma zarabiste ferie u nas = opieka nad schorowana ciotka i jej dzieckiem. :-(

Dobra spadam bo juz nie mam sily nic wiecej pisac, oczy mi sie same zamykaja. :-( Narka.
 
Hej ja dzisiaj dostałam @ i lepiej się do mnie nie zbliżac.Nic ciekawego nie napiszę bo humoru brak.
Jestem dzisiaj uziemiona bo czekam na robotników bo niby maja się pojawic i zabudowac rury.Oby się pojawili.
ragazza to długo trzyma Ciebie ta gorączka.Oby w końcu spadła.
jstysiak to może w piątek o 10?Bo pozniej Oli będzie pewnie śpiący i marudny a co za tym idzie pewnie będzie się przewracał.
 
reklama
hej dziewczyny ja dzis wstalam taka spuchnieta ze sie w lusterku nie poznalam nie wiem co sie ze mna dzieje.chwilke ogarne w domku i jade do shipley odebrac paczke z poczty.wczoraj znioslam juz tez lozeczko do salonu dla dziecka bo doszlam do wniosku ze kolyska w sypialni bedzie na nocki a w dzien dobrze bedzie miec maluszka na oku.
wyslalam juz moj adres mam nadzieje ze dotarl,jesli kogos pominelam to piszcie a na pewno wysle.ja proponuje spotkanie na 11,30
natalka w zasadzie nie domyslam sie co moge miec i nie moge sie juz doczekac az sie dowiem.z drugiej strony jak sobie pomysle ze niedlugo bede miala w domu takie zamieszanie to wolalabym jeszcze troche pobyc w ciazy:tak:
 
Do góry