reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wiola:-) Fajnie że do nas dołączyłaś:tak: Tutaj poznasz nie jedną mamusię:-)

Niunka fajnoskie zdjęcia, szczególnie to "miammmm":-)

Kasia 8118 przyjedź do mnie to ja pójdę z Toba na spacer:tak:;-)


A ja dalej się nuuuuudzę. Czekam aż mój szanowny Synek wstanie to na jakiś spacer wyruszymy:tak:
 
reklama
Wiaj WIOLA233 na forum!!!!A w jakim wieku jest twoja dzidzia???No i wkoncu kolejna dziewczynka dolaczyla do tego prawie meskigo dzieciecego grona:-):-)
 
Wiola233 witam serdecznie w naszym gronie :-) Fajnie że napisałaś :blink:Powiedz nam coś o sobie i o swoim maleństwie.Dziewczyny znowu mam ten sam problem co wczoraj chodzi mi o internet jeszcze parę minut i stracę cierpliwosc:wściekła/y:.Kurcze idę dzisiaj do szkoły,a chęci do nauki brak!
 
witam nowa mamuskie:-)
Kasiu co do spacerku to nie ma problemiku, mozemy sie umowic i pojdziemy na plac zabaw , to przynajmiej Krystian sie wyszaleje.
To co wtorek.?
 
czesc mamuski ja to nie wyrabiamz wami kurcze tyle stron do nadrobienia hehehe :p


witam nowe kolezanki bo widze ze sporo nas juz teraz heheh no i najwazniejsze kolejna laseczka bo ja to taka samotna no przepraszam jeszcze madzia heheh napisz cos o swojej dzidzi z kad jestes gdzie mieszkasz w bradford no i zagladaj do das czesto pozdrawim

ide gotowac obiadek bo od rana nas nie bylo szlajalismy w Liverpool a teraz az burczy w brzuszku alepowiem wam ze ten caly liverpool to tylko fajne ma lotnisko bo miasto to starsznie opskurne no a moze jak pogoda jutro dopisze to czeka san wycieczka do bolton abbey na grila ale to i ile pogoda dopiesz bo szkoda w domu siedze oki zmykam zjejsc bo mi juz burczy hehe pa
 
Myszavik- goraco polecam bolton abby, super mieksce na pikniczek , tylko obowiazkowo musi grzac sloneczko.

Cos tu cisza dzis, wiem przed chwila narzekalam ze nie nadarzam z czytaniem , a teraz ze cisza:-D,
Ja pije kawke i nadrabiam zaleglosci w mejlach i innych takich .
Piszcie kobitki co tam u was nowego.
Kasiek 83 - kiedy sie widzimy na kawke???
 
reklama
Witam wszystkie mamuski!ja wlasnie wrocilam z pracy!ciesze sie ze tak milo zostalam przyjeta!Sylwia M.odrazu mnie poznala!!!! Moj mezus wlasnie rozpala grilla,chociaz pogoda jest nie ladna,ale co tam!Witam kolejna mamuske!mam nadzieje ze niedlugo sie spotkam sie z wami i wreszcie was poznam!Sylwia M.wpadne do ciebie w poniedzialek to pogadamy.pozdrawiam mamuski.pewnie zajrze tutaj jeszcze.:-):happy:
 
Do góry